הרווח OKEx: השתמש בנכסי הצפנה שלך כדי להרוויח הכנסה פסיבית ב- OKEx

סקירה כללית של הרווחת מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות OKEx Earn

OKEx מספק דרכים שונות למשתמשים להתחיל להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים, בין אם זה באמצעות הצעת Bitcoins בחינם, או באמצעות שירותים כמו OKEx Pool ו- OKEx הלוואות. עם זאת, מכיוון שמצטרפים חדשים מחפשים רווחים פסיביים במרחב ההצפנה בעקבות תנופת הכספים המבוזרת, OKEx Earn משמש כמיקום חד-פעמי לכל אפשרויות הרווח הזמינות בפלטפורמת OKEx..

OKEx Earn מציעה כיום שש דרכים למשתמשים להרוויח הכנסה פסיבית במטבעות קריפטוגרפיים:

 • כריית נזילות עם אסימוני DeFi
 • חסכון
 • פיקדונות לתקופה
 • הימור
 • הלוואות C2C
 • מרוויח DAI עם MakerDAO

מדריך זה יוביל אתכם בכל אחד מהמוצרים הללו וכיצד תוכלו להתחיל להשתמש בהם.

Contents

שלב 1: עבור למקטע הרווח

עבור אל דף הבית של OKEx ונווט אל לְמַמֵן בתפריט העליון ולחץ על להרוויח כדי לגשת למקטע הרווחים של OKEx.

שלב 2: ציין את אחזקות הנכסים הדיגיטליים שלך

בדף הרווח OKEx, בחר את להרוויח לחץ על הכרטיסיה ובחר את המטבע הקריפטוגרפי שיש לך, ואחריו הסכום שתרצה להתחייב להרוויח ממנו הכנסה פסיבית.

ציין את נכס הצפנה שלך

אתה יכול גם לבחור את שׁוּק לשונית כדי להציג אסימונים נתמכים ותשואתם בשירותים שונים, כגון חיסכון, הימור והלוואות.

שוק הקריפטו


במדריך זה נסקור תחילה את השלבים להשגת הכנסה פסיבית באמצעות כריית נזילות בפרוטוקולים של DeFi.

כריית נזילות עם אסימוני DeFi

תנופת DeFi והצורך שלה בנזילות הציגו בפני משתתפי השוק אפיקים חדשים לייצור הכנסה פסיבית. משתמשים יכולים כעת להקצות את הנכסים הדיגיטליים שלהם לפרוטוקולים שונים ולצבור ריבית ו / או אסימונים בונוס.

OKEx לקחה את היוזמה להוסיף מוצרי DeFi רבים למדור הרווחים על מנת להקל על המשתמשים ולהקטין חסמי כניסה למי שמחפש הזדמנויות להרוויח בנישה ההולכת וגדלה.

הרוויח קריפטו באמצעות Compound

מתחם, אחד מפרוטוקולי ההלוואות המבוזרים המובילים, צבר פופולריות נרחבת בקהילת DeFi בעקבות שחרור אסימון הממשל שלה, COMP. שחרורו של COMP הוביל לכריית נזילות מאסיבית בחלל DeFi, שם ניסו חקלאי תשואה להרוויח COMP באמצעות אספקת הקריפטו שלהם לפרוטוקול Compound..

כדי לתמוך במערכת האקולוגית המורכבת, משתמשי OKEx יכולים להפקיד את האסימונים הבאים כדי להרוויח הכנסה פסיבית מקריפטו:

 • אסימון תשומת לב בסיסי (BAT)
 • דיי
 • אתר (ETH)
 • USDC
 • קשירה (USDT)
 • 0x (ZRX)

במדריך זה נרשם להרוויח USDT ו- COMP עם Compound.

שלב 1: הירשם להרוויח USDT באמצעות מתחם

בחר USDT כקריפטוגרפי ב "להרוויח" סעיף להעלאת תקופת ההפקדה, התעריף הנקי והתשואה היומית המשוערת להרווחת USDT במתחם. השיעור הנקי מחושב באמצעות ריבית המנוי ותשואות ההימור. נְקִישָׁה הירשם כמנוי אם תרצה להמשיך.

שלב 2: ספק את ה- USDT שלך לפרוטוקול Compound

הזן את כמות ה- USDT שתרצה לספק לפרוטוקול המתחם. סכום המינוי המינימלי ל- USDT הוא 50. אם ברצונך להירשם למתחם עם כל היתרה הזמינה, תוכל ללחוץ מקסימום. נְקִישָׁה לְהַמשִׁיך להמשיך.

אשר את פרטי העסקה, כולל התשואה המשוערת ושיעור הבונוס המשוער. עליך להכיר בעובדה שהתשואה המשוערת אינה מייצגת את התשואה בפועל וכי יש לך גישה חופשית לנכסים שלך בכל עת. נְקִישָׁה הירשם כמנוי להמשיך.

שלב 3: בדוק את העסקה שלך

בדוק את העסקה שהושלמה תחת "הנכסים שלי" בתחתית החלק OKEx הרווח.

אתה יכול למשוך את USDT שלך בכל עת על ידי לחיצה על סמל מסמך תַחַת "פעולה" ואז לחיצה לִפְדוֹת להמשיך.

הרוויח קריפטו באמצעות Uniswap

Uniswap הוא פרוטוקול מבוזר להספקת נזילות אוטומטית ב- Ethereum. לאחרונה, Uniswap פרסמה את אסימון הממשל שלה, UNI.

כדי להקל על השתתפות המשתמשים ב- Uniswap, השקנו מוצר הפקדה גמיש עבור הפרויקט ב- OKEx Earn. מוצר זה יאסוף כספי משתמשים עבור החוזה החכם של Uniswap, ויחלק את דמי הגז בין כל המשתתפים.

משתמשים יכולים להתחיל להרוויח אסימונים של UNI על ידי הימור כל אחד מזוגות המסחר הדיגיטליים הבאים:

 • USDT – ETH
 • USDC – ETH
 • DAI – ETH
 • WBTC – ETH

במדריך זה נרשם באמצעות USDT – ETH כדי להרוויח אסימונים של UNI. פירוש הדבר שעלינו לספק הן USDT והן ETH לפרוטוקול Uniswap על מנת לזכות ב- UNI. עם זאת, לא ייצבר שום ריבית על המטבעות הדיגיטליים המסופקים בפועל.

שלב 1: הירשם להרשמת UNI באמצעות Uniswap

בחר USDT כקריפטוגרפי ב "להרוויח" סעיף להעלאת תקופת ההפקדה, שיעור APY ותשואה יומית משוערת להרוויח UNI ב- Uniswap. נְקִישָׁה הירשם כמנוי אם תרצה להמשיך.

שלב 2: קרא את התנאים למנוי ל- UNI

סוחרים שמנויים ל- Uniswap צריכים להבין ולהכיר בסיכונים הכרוכים בכך, ורק לאחר לחיצה אני מבין האם ניתן יהיה להרוויח UNI באמצעות Uniswap ב- OKEx, כפי שמוצג בתמונה למטה.

שלב 3: ספק את ה- USDT וה- ETH שלך לפרוטוקול Uniswap

הזן את כמות ה- USDT ו- ETH שברצונך לספק לפרוטוקול Uniswap. אם ברצונך להירשם ל- Uniswap עם כל היתרה הזמינה שלך, תוכל ללחוץ מקסימום. קרא את הודעת האזהרה בחלק העליון ואת ה- Q&בתחתית תשובות לכל שאלה שיש לך. לחץ על לְהַמשִׁיך להמשיך כשאתה מוכן.

שלב 4: אשר פרטי עסקה

אשר את פרטי העסקה, כולל דמי ההחזר והתשלום המשוערים. עליך להכיר בעובדה שהתשואה המשוערת אינה מייצגת את התשואה בפועל וכי יש לך גישה חופשית לנכסים שלך בכל עת. נְקִישָׁה הירשם כמנוי להמשיך.

שלב 5: בדוק את העסקה שלך

בדוק את העסקה שהושלמה תחת "הנכסים שלי" בתחתית החלק OKEx הרווח.

תוכל למשוך את USDT ו- ETH שלך בכל עת על ידי לחיצה על ה- סמל מסמך תַחַת "פעולה" ולחיצה לְבַטֵל להמשיך.

הרוויח קריפטו באמצעות Curve

עליית יצרני השוק האוטומטיים, כמו Curve, עוררה עניין רב מצד קהילת DeFi. Curve הוא AMM מבוזר שנועד להקל על עסקאות stablecoin בעלות נמוכה. אמנם היקף המסחר של Curve עלה בעקבות הנפקת CRV אסימון הממשל שלה, אולם דמי הגז הגבוהים לשימוש ב- Curve היוו מכשול לאימוץ..

כדי להקל על השתתפות המשתמשים ב- Curve, השקנו מוצר הפקדה גמיש לפרויקט ב- OKEx Earn. מוצר זה יאסוף כספי משתמשים עבור החוזה החכם של Curve, ויחלק את דמי הגז בין כל המשתתפים.

משתמשים יכולים להתחיל להרוויח ריכוזי אסימונים CRV על ידי השבת אחד מהנכסים הדיגיטליים הבאים הנתמכים:

 • USDC
 • USDT
 • דיי
 • דולר אמיתי (TUSD)

במדריך זה נרשם באמצעות USDT כדי להרוויח ריבית ואסימוני CRV.

שלב 1: הירשם להרוויח CRV באמצעות Curve

בחר USDT כקריפטוגרפי ב "להרוויח" סעיף להעלאת תקופת ההפקדה, התעריף הנקי והתשואה היומית המשוערת להרווחת USDT באמצעות Curve. ערך הריבית הנקי מחושב על ידי ריבית המנוי, ותשואות ההימור אינו סטטי. נְקִישָׁה הירשם כמנוי אם תרצה להמשיך.

שלב 2: ספק את ה- USDT שלך לפרוטוקול Curve

הזן את כמות ה- USDT שתרצה לספק לפרוטוקול Curve. סכום המינוי המינימלי ל- USDT הוא 50. אם תרצה להירשם כמנוי ל- Curve עם כל היתרה הזמינה, תוכל ללחוץ מקסימום. קרא את השאלה&בתחתית לתשובות לשאלות ולחץ לְהַמשִׁיך להמשיך כשאתה מוכן.

אשר את פרטי העסקה, כולל דמי ההחזר והתשלום המשוערים. עליך להכיר בעובדה שהתשואה המשוערת אינה מייצגת את התשואה בפועל וכי יש לך גישה חופשית לנכסים שלך בכל עת. נְקִישָׁה הירשם כמנוי להמשיך.

שלב 3: בדוק את העסקה שלך

בדוק את העסקה שהושלמה תחת "הנכסים שלי" בתחתית החלק OKEx הרווח.

אתה יכול למשוך את USDT שלך בכל עת על ידי לחיצה על סמל מסמך תַחַת "פעולה" ולחיצה לִפְדוֹת להמשיך.

הרוויח קריפטו עם YFI

Yearn.finance הוא צובר הלוואות מבוזר המאפשר למשתמשים לבחור ספקי הלוואות DeFi, כגון Compound ו- Aave. יוצר הפרוטוקול, אנדרה קרוניה, הודיע ​​על שחרור אסימון הממשל שלו, YFI, ב- 17 ביולי.

כדי לתמוך בהשתתפות משתמשים ב- YFI, השקנו מוצר הפקדה גמיש לפרויקט ב- OKEx Earn. המוצר יפעל כמו פיקדון Curve שתואר לעיל, עם תמיכה באסימונים הבאים:

 • USDT
 • דיי
 • USDC

הרוויח קריפטו עם YFII

בעקבות ההייפ של כריית הנזילות שהונחה על ידי קומפונד בחודש יוני, החקלאים התשואות הפנו את תשומת ליבם ל- YFII, מזלג של כספים נכספים. YFII היא פלטפורמת DeFi שמטרתה לבנות מוצרים על בסיס נזילות מצטברת, מסחר ממונף, ביצוע שיווק אוטומטי ועוד.

כדי לתמוך בהשתתפות משתמשים ב- YFII, השקנו מוצר הפקדה גמיש לפרויקט ב- OKEx Earn. המוצר יפעל כמו פיקדון Curve שתואר לעיל, עם תמיכה באסימונים הבאים:

 • USDT
 • דיי

OKEx מתכננת להמשיך ולתמוך ב- DeFi

מלבד הצגת מוצרים חדשים עבור Compound, Curve ו- YFII, OKEx תמשיך לתמוך במרחב ה- DeFi ומוצרים נוספים יושקו בעתיד. משתמשי OKEx המעוניינים ביוזמת DeFi צריכים לקרוא את תנאי השירות שלנו להרוויח DeFi.

חסכון

מוצר החיסכון מאפשר למשתמשי OKEx להרוויח ריבית על ידי הפקדת הנכסים הדיגיטליים שלהם בפלטפורמה. הנכסים שהופקדו הושאלו כהלוואות שוליים לסוחרים, ואז OKEx אוספת ומחלקת את הכנסות הריבית למשתמשים.

הכנסות הריבית נצברות מדי יום, החל מהיום השני להפקדה, ואין סכום מינימלי או תקופה להפקדה. משתמשים יכולים לבצע את השלבים הבאים כדי להתחיל עם חיסכון.

שלב 1: הירשם לחיסכון

בדוגמה זו נפקיד 5 USDT בחשבון החיסכון שלנו. כדי להתחיל, עליך לנווט לקטע OKEx להרוויח (כאמור לעיל) ולחץ על להרוויח הכרטיסייה.

כעת תראה את האפשרויות השונות העומדות לרשותך, ואחת מהן היא "חסכון."

בהתאם לנכס הדיגיטלי שבחרת ולסכום שברצונך להתחייב, תראה נתוני שער (APY) ותשואה משוערת ליום. נְקִישָׁה הירשם כמנוי אם תרצה להמשיך.

שלב 2: הזן ואשר את פרטי העסקה

כעת עליך לאשר את סכום המנוי ותקופת ההפקדה. נְקִישָׁה לְהַמשִׁיך לאחר שהזנת את הפרטים.

כעת תראה הסכם משתמש לחיסכון, קרא אותו ואם אתה מסכים לו לחץ לְהַמשִׁיך להמשיך.

עיין שוב בפרטי העסקה ולחץ הירשם כמנוי כדי לאשר.

שלב 3: בדוק את העסקה שלך

בדוק את העסקה שהושלמה תחת "הנכסים שלי" בתחתית החלק OKEx הרווח.

אתה יכול למשוך את הנכסים בחשבון החיסכון שלך בכל עת. אם תרצה לעשות זאת, תוכל ללחוץ על ה- סמל מסמך תַחַת "פעולה." עכשיו לחץ העבר כספים והזן את סכום המשיכה כדי להמשיך.

פיקדון לתקופה

הפקדת תקופות מאפשרת למשתמשים להפקיד מטבעות קריפטוגרפיים מהם הם מרוויחים תשואות בשיעור ריבית מוסכם. בהשוואה לחיסכון, המשתמשים צריכים לבחור את משך ההפקדה לתקופה ולא יכולים למשוך מטבעות קריפטוגרפיים בתקופה זו מבלי לשלם עמלה.

בדוגמה זו אנו מבצעים פיקדון לטווח של 10 EOS למשך 30 יום.

שלב 1: הירשם להפקדה לתקופה

ראשית, בחר EOS כ- Cryptocurrency תחת ה- "להרוויח" קטע וללכת אל "הפקדת תקופה" בתיבה ופתח את התפריט הנפתח על ידי לחיצה על רשימה מלאה כדי להציג את כל התקופות הזמינות להפקדה לתקופה עם שיעורי התשואה שלהם בהתאמה. נְקִישָׁה הירשם כמנוי להמשיך.

הירשם להפקדה לתקופה

שלב 2: הזן ואשר את פרטי ההפקדה לתקופה

הזן את הסכום הרצוי ובחר תקופת הפקדה לתקופה למנוי. עבור EOS, סכום המנוי המינימלי הוא 10 EOS.

אם ברצונך להירשם להפקדה לתקופה עם כל היתרה הזמינה, תוכל ללחוץ על מקסימום. נְקִישָׁה לְהַמשִׁיך להמשיך.

אשר שוב את פרטי העסקה, כולל תקופת ההפקדה, והודה בעובדה שהתשואה המשוערת אינה מייצגת את התשואה בפועל. נְקִישָׁה הירשם כמנוי להמשיך.

הפקדה לתקופה מאושרת - EOS

שלב 3: בדוק את העסקה שלך

בדוק את העסקה שהושלמה תחת "הנכסים שלי" בתחתית החלק OKEx הרווח.

אם תרצה למשוך את המטבעות הקריפטוגרפיים בתקופת ההפקדה לתקופה, תוכל ללחוץ על ה- סמל מסמך תַחַת "פעולה" ולחץ לבטל, לסיים להמשיך. עם זאת, שים לב כי דמי קנס מוחלים על סיום מוקדם של ההפקדה לתקופה.

הימור

ההימור הוא דרך פופולרית להרוויח הכנסה פסיבית במרחב הקריפטו. על ידי הצבת המטבעות הקריפטוגרפיים שלך, משתמשים עשויים להשתתף באימות חסימה – בדומה למה שכורים עושים עבור ביטקוין – בבלוקצ’יין של הוכחת יתד ולהרוויח אחוז מוגדר כפרס.

משתמשים יכולים להרוויח מטבעות קריפטוגרפיים באמצעות הימור באמצעות OKEx Earn או OKEx Pool. במדריך זה נדריך אותך בתהליך ההימור ב- OKEx Earn.

שלב 1: הירשם להימור

נשתמש ב- v.systems להימצאות בדוגמה זו. בחר VSYS כקריפטוגרפי ב "להרוויח" קטע וללכת אל "הימור" כדי להציג את האפשרויות הזמינות עבור VSYS. נְקִישָׁה הירשם כמנוי להמשיך.

שלב 2: הזן ואשר את הפרטים להימור

הזן את כמות ה- VSYS להימור. עבור VSYS, סכום המנוי המינימלי הוא 100 VSYS. אם תרצה להירשם כמנוי עם כל היתרה הזמינה תוכל ללחוץ על מקסימום. נְקִישָׁה לְהַמשִׁיך להמשיך.

אשר את פרטי העסקה כגון הסכום ששימש להימור והודה בעובדה שקראת את הסכם המשתמשים בהימצאות וכי התשואה המשוערת אינה מייצגת את התשואה בפועל. נְקִישָׁה הירשם כמנוי להמשיך.

VSYS - אשר את ההימור

שלב 3: בדוק את העסקה שלך

בדוק את העסקה שהושלמה תחת "הנכסים שלי" בתחתית החלק OKEx הרווח.

אתה יכול למשוך את המטבעות הקריפטוגרפיים שהונחתו בכל עת על ידי לחיצה על סמל מסמך תַחַת "פעולה" ואז לחיצה על לִפְדוֹת. שים לב שלוקח עד יום אחד לעבד את העברת ההצפנה המוקלטת או רווח שנצבר.

הלוואה C2C

הלוואת OKEx C2C הינה שוק פתוח עבור לווים ומשקיעים להעניק או לקחת הלוואות, עם גמישות בבחירת סכומי השקעה, מועדי פדיון, משך טעינה וכו ‘. בהשוואה להפקדה לתקופה, הלוואת C2C מעניקה למשתמשים אפשרויות רבות יותר..

עם OKEx Earn, USDT הוא המטבע היחיד שקיים להלוואות C2C.

שלב 1: הירשם להלוואת C2C

בחר USDT כקריפטוגרפי ב "להרוויח" קטע וללכת אל "הלוואות C2C" ללחוץ על רשימה מלאה כדי להציג את כל התקופות הזמינות עם שיעורי התשואה בהתאמה. נְקִישָׁה הירשם כמנוי להמשיך.

הלוואה C2C

שלב 2: בחר הצעת הלוואה להשקעה

אתה יכול להציג את כל הצעות ההלוואה הזמינות עם שיעורי תשואה שונים, תקופות הלוואה, השקעות מינימום ומקסימום וכו ‘. בדוגמה שלנו, אנו נבחר את הצעת ההלוואה עבור 50 USDT, עם שיעור החזר של 8.03% APY לתקופה של 90 יום. נְקִישָׁה להשקיע להמשיך.

שלב 3: הזן את סכום המנוי

עבור הלוואת USDT C2C בדוגמה שלנו, הסכום המינימלי למנוי הוא 50 USDT והסכום המקסימלי הוא 500 USDT. תחת "סכום מנוי" בכרטיסייה, אתה יכול להזין את סכום המנוי בכפולות של 50 (למשל, 100 USDT, 150 USDT וכו ‘).

שלב 4: קרא את סעיף בקרת הסיכונים

לפני שתמשיך ליזום את הלוואת C2C, מומלץ לקרוא את הפרטים תחת ניהול סיכונים הכרטיסייה. ישנם שלושה חלקים חשובים של מידע בסעיף זה, כלומר נכסים משועבדים, שיעורי ריבית והלוואות מאוחרות.

"נכסים משועבדים" התייחס לביטחונות המוחזקים על ידי המלווה בתמורה להלוואות כספים. ערך בטחונות מתייחס לסכום הנכסים שנצברו להבטחת ההלוואה. כאשר ערך הביטחונות יורד מתחת לרמת ההתראה, הלווה יקבל תזכורת להגדלת סכום הביטחונות. אם ערך הביטחונות יורד מתחת לרמת הפירוק, והלווה לא מצליח להחזיר את סכום הביטחונות, עמדת ההלוואה תיסגר להחזר המשקיע על קרן הריבית, הריבית והאיחור. ככאלה, המשקיעים יוכלו לגבות את הקרן שלהם גם במקרה של פירוק.

"הלוואה לשווי" הוא היחס בין הלוואה לערך הנכס שנרכש – יחס LTV גבוה פירושו שההלוואה מסוכנת יותר לקחת. הרמה הראשונית מתייחסת לאחוז סכום ההלוואה שעליו לכסות מכספך. רמת שיחת השוליים כאן מתייחסת לסכום המינימלי של USDT שיש לשמור על חשבון השוליים שלך. אם ה- LTV יגיע לרמת הפירוק, עמדת ההלוואה תיסגר.

"ריבית מאוחרת" מתייחס לשיעור הקנס בגין תשלומי ריבית מאוחרים.

לאחר שהכרת את הסיכונים הכרוכים בהלוואות C2C, לחץ לְהַמשִׁיך להמשיך.

אשר שוב את הפרטים להלוואת C2C שלך ולחץ הירשם כמנוי להמשיך.

שלב 5: סקור את יתרת ההלוואה

לבדיקת יתרת ההלוואה שלך, עבור אל הנכסים שלי באמצעות התפריט הנפתח "נכסים" תפריט מסרגל הניווט העליון. עכשיו בחר את נכסים לשונית וללכת אל הלוואות כדי לבדוק את יתרת ההלוואה שלך ב- USDT.

אתה יכול לראות שסכום ההלוואה של USDT מוצג בסעיף "הַשׁקָעָה" טור.

הרוויח DAI עם MakerDAO

OKEx Earn מאפשר למשתמשים להמר על ה- DAI שלהם ב- MakerDAO כדי להרוויח ריבית. הסכום המינימלי להימור הוא DAI אחד.

שלב 1: הירשם להרוויח תוספת DAI

בחר DAI Stablecoin כקריפטוגרפיה ב "להרוויח" סעיף להעלאת תקופת ההפקדה, שיעור ההחזר (APY) והתשואה היומית המשוערת. נְקִישָׁה הירשם כמנוי אם תרצה להמשיך.

שלב 2: הזן ואשר את פרטי העסקה

הזן את סכום ה- DAI להימור. אם תרצה להירשם כמנוי עם כל היתרה הזמינה, תוכל ללחוץ על מקסימום. נְקִישָׁה לְהַמשִׁיך להמשיך.

אשר את פרטי העסקה, כגון הסכום המשמש להימור, והודה בעובדה שהתשואה המשוערת אינה מייצגת את התשואה בפועל. נְקִישָׁה הירשם כמנוי להמשיך.

שלב 3: בדוק את העסקה שלך

בדוק את העסקה שהושלמה תחת "הנכסים שלי" בתחתית החלק OKEx הרווח.

אתה יכול למשוך את ה- DAI שהונחת על ידך בכל עת על ידי לחיצה על ה- סמל מסמך תַחַת "פעולה" ואז לחיצה לִפְדוֹת להמשיך.

לא סוחר של OKEx? למד כיצד להתחיל לסחור.

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map