מהו הזמנת עצירה ואיך זה עובד?

מבוא ומדריך להזמנות עצירה אופטימליות ב- OKEx.

בעוד שסחר במטבעות קריפטוגרפיים בבורסה כרוך בדרך כלל בקונים ובמוכרים שמבצעים הזמנות שוק, סוחרים מתוחכמים יותר דורשים כלים מתקדמים יותר, כמו הזמנת העצירה..

מהו צו עצירה?

צו עצירה הוא פונקציית מסחר מותנית המאפשרת לסוחרים לקנות או למכור נכס בסיס ברגע שמחירו מגיע לנקודה מסוימת, הנקראת מחיר ההדק, שקבעו מראש. ברגע שמחיר השוק מגיע למחיר ההדק המוגדר מראש זה, פקודת קנייה או מכירה מתבצעת באופן אוטומטי במחיר ההזמנה המוגדר מראש (לא בהכרח זהה למחיר ההדק), או במחיר השוק באותו זמן..

משמעות הדבר בפועל היא שלסוחר המעוניין למכור ביטקוין (BTC) יש שתי אפשרויות עיקריות כיצד למכור אותו באמצעות הזמנת עצירה: או שיוכלו למכור במחיר גבוה יותר (כדי להבטיח רווח) באמצעות רווח כולל. , או TP, סדר; או שהם יכולים למנוע הפסדים על ידי קביעת מחיר רצפה למכור, באמצעות הזמנת הפסד או SL.

הדבר נכון גם אם הסוחר מעוניין לקנות ביטקוין – הם יכולים לקבוע מחיר מסוים, או להפעיל מחיר, שבו הם רוצים לקנות BTC, בהתאם לתנאי השוק. פונקציונליות זו שימושית במיוחד בשווקי הצפנה בשל אופיים 24 שעות ביממה, ומאפשרת לסוחרים להגדיר הזמנות אלגוריתמיות ולהתרחק מהשווקים..

דוגמה להזמנת עצירה

למשל, נניח שסוחר קנה ביטקוין ב -9,000 דולר. הם יכולים לקבוע צו עצירה שייקח רווח, ולהגדיר את מחיר ההדק על 10,000 דולר ומחיר ההזמנה על 9,950 דולר (50 דולר פחות כדי להבטיח שההזמנה תתמלא באופן מיידי).

מחיר ההדק משמש את הסף שהשוק צריך לעמוד לפני שנכנס לתוקף הסדר המותנה. סוחר יכול מאוד להשתמש באותו ערך גם למחיר ההדק וגם למחיר ההזמנה, אך בהתחשב באופי התנודתי של שווקי הקריפטו, זה יכול לגרום להזמנות להישאר לא ממולאות, מכיוון שהמחיר יכול לגעת לרגע ב -10,000 דולר לפני שירד בחדות..

קביעת מחיר ההזמנה מעט מתחת למחיר ההדק משפרת את הסיכוי למלא הזמנה גם אם השוק לא יישאר לאורך 10,000 דולר.

משמעות הדבר היא שאם השוק יישאר מתחת ל -10,000 $, שום דבר לא יקרה, אך ברגע שמחיר השוק יגע ב -10,000 $, מחיר הזמנה זה של 9,950 $ יופעל ויבוצע בהמשך..

באופן דומה, הסוחר שקנה ​​BTC ב -9,000 דולר יכול למנוע הפסדים בצו עצור הפסד על ידי קביעת מחיר ההדק על, נניח, 8,500 דולר – ומחיר הזמנה של 8,450 דולר, למשל – על מנת לצאת מהפוזיציה במרווח המקובל שלהם. לאובדן.

לחלופין, הסוחר יכול גם לקבוע מחירי הדק והזמנה לרכישת ביטקוין ברמות מסוימות (כמוצג להלן) עבור ערכים רווחיים (שורי או דובי) וכן הלאה..


לסיכום, צו עצירה מאפשר לסוחרים לקבוע טריגר ולהזמין מחירים לפתיחה או סגירה של פוזיציות ארוכות וקצרות בהתאם לכיוון השוק.

OKEx מיטבי הזמנת עצירה

OKEx השיקה לאחרונה מספר אופטימיזציות חדשות עבור פונקציית הזמנת העצירה, הזמינה לסוחרים הן בגירסאות האפליקציה למחשבים שולחניים והן ל- OKEx. שדרוגים אלה להזמנות עצירה מעניקים למשתמשים יותר גמישות וחופש לסחור אסטרטגית בנכסים דיגיטליים בפלטפורמת OKEx.

אחד מבטל את השני

ראשית, הצגנו את התכונה אחת מבטלת את האחר. בהזמנת ה- OCO, סוחר יכול להגדיר בו זמנית גם תנאי עצור הפסד וגם תנאי רווח, וכל ההזמנה שתבוצע תחילה – בהתבסס על ההדק שהוגדר על ידי המשתמש ומחירי ההזמנות – תבטל את הפסול של האחר.

לדוגמא, סוחר המחזיק 9,000 $ יכול לקבוע תנאים לשניהם – כלומר לקחת רווח ולהפסיק הפסד – בו זמנית, באמצעות פונקציית OCO. המשמעות היא שמחירו של ביטקוין יכול להתנדנד בשני הכיוונים ולהפעיל את אחד התנאים, ולבטל את השני באופן אוטומטי.

כפי שמוצג בתמונה לעיל, סוחרים המשתמשים בסוג ההזמנה OCO יכולים לקבוע ארבעה תנאים. אם הם רוצים לצאת מסחר למטרות רווח ברגע שהמחיר יעבור 10,000 דולר, הם יכולים לקבוע את המחיר הזה כשלהם "מחיר טריגר TP" ו "מחיר הזמנת TP." הם יכולים לצאת מאותה סחר כדי לעצור הפסד, על ידי הגדרת ה- "SL מחיר טריגר" ו "SL הזמנת מחיר" ברמות הרצויות (9,000 $ בדוגמה זו).

שוב, סוג הזמנה זה מתאים באופן ייחודי לשווקי הצפנה שהם תנודתיים במיוחד ויכולים לנוע לשני הכיוונים תוך שעות, מה שמצריך הזמנות רב-תניות כאלה לסחר אופטימלי..

יתר על כן, אופטימיזציה זו פותרת בעיות המונעות ביצוע הזמנה כאשר משתמש מגדיר צו הגבלה (כלומר, לקנות או למכור את נכס הבסיס במחיר מוגדר או טוב יותר) עבור TP וצו עצירה עבור SL בו זמנית. באמצעות סוג ההזמנה של OCO, משתמשים יכולים כעת לסחור בצורה בטוחה וגמישה.

בינתיים, סוחרים יכולים גם להמשיך להשתמש בפונקציית ההזמנה המותנית כרגיל כדי לפתוח או לסגור עמדות על בסיס אסטרטגיות המסחר שלהם.

צו טריגר

האופטימיזציה השנייה שאנו משיקים היא סוג הזמנה חדש נוסף שנקרא סדר טריגר. הזמנת טריגר פועלת זהה לסדר עצירה מותנה, אלא שהיא אינה מקפיאה את השוליים או המיקומים של המשתמש. המשמעות היא שסוחרים שאינם רוצים לנעול את עמדתם ורוצים לרדוף אחרי עליות או ירידות מחירים יכולים לעשות זאת על ידי ציון מחיר טריגר ותרחיש, כפי שמוצג בתרשים להלן..

הגדרות הזמנה עצירה וכללי הפעלה להזמנות טריגר. מקור: OKEx

הכללים לעיל מצביעים על תנאי ההזמנה שסוחרים צריכים לעקוב בתרחישים שונים, תלוי אם הם פותחים או סוגרים עמדה (כלומר, קונים או מוכרים). חלק מהכללים ברורים למדי, כגון סגירת עמדה ארוכה לרווח תדרוש מחיר טריגר שייקבע גבוה יותר ממחיר השוק האחרון. באופן דומה, סגירת העמדה להפסקת הפסד תדרוש שמחיר ההדק יהיה פחות מהמחיר האחרון. חוקים תואמים חלים על פתיחת פוזיציות חדשות, תלוי אם סוחר הוא שורי (או מעוניין להתאושש) או דובי.

עם זאת, בשל העובדה שהמרווחים והפוזיציות אינם מוקפאים, הזמנות ההדק יכולות להיכשל עקב גורמים שונים, כגון מגבלת מיקום, מגבלת מחירים וכן הלאה..

הצבת צו עצירה

האופטימיזציה השלישית תומכת בקביעת צו עצירה למיקום ספציפי, הנקרא סדר עצירת המיקום. באמצעות סוג הזמנה זה מקפיא את המיקום המסוים המדובר, ניתן לראות את הגדרות ה- TP וה- SL שלו ולבטל אותו ב- "הזמנות פתוחות" עמוד. המשמעות היא שסוחר יכול לקבוע הזמנה מותנית עבור 1 BTC מתוך סך 10 BTC שלהם.

הכללים לשימוש בצו עצירת המיקום מוצגים בתרשים למטה.

הגדרות הזמנת עצירה וכללי הפעלה להזמנות עצירה למיקום. מקור: OKEx

הזמנה עם TP / SL

האופטימיזציה האחרונה מאפשרת למשתמשים לקבוע הזמנות עצירה לצד כל שוק או הזמנת מגבלה. כפי שמוצג בתצלום המסך למטה, למשתמשים יש אפשרות להפעיל פונקציית צו עצירה אחת או שתיהן (Take-profit או / ו- Stop-loss) בעת ביצוע הזמנת שוק..

בעת שימוש באופטימיזציה חדשה זו עם הזמנת מגבלה, משתמשים מקבלים את האפשרות שנוספה להגדיר מחיר טריגר ומחיר הזמנה עבור אחת מפונקציות הזמנת העצירה או שתיהן. זה מאפשר למשתמשים לקבוע את מחירי ההזמנות מתחת למחירי ההדק או מעל למחירי הגמישות שלהם.

הפונקציות שנבחרו יהיו פעילות לאחר מילוי ההזמנה בפועל (מגבלה או שוק) וניתן יהיה לצפות בהן תחת "הזמנות פתוחות" הכרטיסייה. בעוד שמשתמשים יכולים לערוך את הזמנות המגבלה שלהם לפני שממלאים אותם, פונקציות הזמנת העצירה יבוטלו אם הן לא מתאימות לפרמטרים שהשתנו.

הגבלות על הזמנת עצירה

לבסוף, המשתמשים בתכונת הזמנת העצירה ב- OKEx צריכים לציין את המגבלות השונות המוטלות על הזמנות בודדות, כמוצג להלן. מגבלות אלה משתנות עם תנאי השוק.

גבולות עליונים להזמנות עצירה. מקור: OKEx

עקוב אחר OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map