שוק הקריפטו יומי (1.17) | הרמה של שעה של BTC שברה מעט את הקצה העליון של הערוץ המאחד, ושימו לב אם פריצת הדרך יעילה ביום.

BTC חוזה תמידי

אופי רמה1H- שורי

זהו התרשים בן שעה של BTC, זה מראה שלמרות שלפני שעתיים, המחיר ירד מ- 9000 $, זה נראה כמו איתות לכך שעוצמת הקנייה הולכת ונחלשת, אולם בסוף השעתיים הקרובות סוף סוף נשבר הקצה העליון של הערוץ. הזכירו למשקיעים שהפריצה לא לוותה בעלייה בהיקף. 9000 דולר עדיין נותנים התנגדות קשה כרגע. נפח המכירה שהראה במעגל הנפח פירושו שכוח המכירה כאן חזק יחסית, ולכן למרות שהמחיר יכול להתייצב בקצה העליון של הערוץ, אין פירושו שיא חדש ייווצר בקיצור- לטווח, אפשר לחזור לערוץ או להמשיך להתאחד בסמוך לקצה העליון.

המשקיעים יכלו לשים לב יותר לחוזק התמיכה בקצה העליון של הערוץ המגבש.

אופי רמה1D – איחוד

BTC שברה את הקצה העליון של הערוץ המאגד רק לאחר תקופה קצרה לטווח היום. המחיר הנוכחי נמוך מ- 9,000 $. האנליסט של OKEx ניאו מאמין כי פריצת דרך זו מוקדמת מהצפוי, והשוק יתחיל מחדש לאחר שהשוק לא עיכל לחלוטין את הרווחים בתקופה הקודמת, מה שמשקף את הסנטימנט השורי המחומם יתר על המידה במידה מסוימת. עם זאת, המהומה האחרונה בשוק הקריפטו כולו אינה רציונלית. מצד אחד, ההתחלה הפתאומית של BSV הובילה את הסיבוב הזה "לא הגיוני" לעלות. מצד שני, הפרשנות המופרזת של אפקט החצוי הביאה זרמים רבים של ספקולציות חדשות לשוק הקריפטו. מגמה מסוג זה עוד תתרחש בעתיד, אך עובדה שאין עליה עוררין שחייבת לצלול אחרי הרקיע שחקים. לכן, משקיעים נזכרים שלא להיות אופטימיים מדי לגבי תחזית השוק בטווח הקצר. עבור BTC, קשה לפרוץ דרך 8900 $ ~ 9000 $ בקלות מכיוון שהתרשים מראה כי האזור היה בעבר החלק התחתון של הנסיגה וההתנגדות של השורי הראשון בתחילת השוק השורי בשנת 2019, ולאחר תקופת איחוד. , יתכן ויש לו הזדמנויות לנסות לפרוץ דרך.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר8900 $ התנגדות לטווח בינוני9000 דולר

תמיכה לטווח קצר8850 $ תמיכה לטווח בינוני8560 דולר

חוזה נצחי של ETH

אופי רמה 4H- שורי

זוהי התרשים של 4 שעות של ETH, לאחר שהמחיר פרץ את הקצה העליון של צורת הטריז השורית שבין 160 $ ​​~ 167 $, ETH נתקל בהתנגדות קשה סביב 172 $ ~ 177 $ מכיוון שהאזור הזה הוא אזור הדלפקים האינטנסיביים באוקטובר. עד נובמבר 2019. פריצת תחום זה עשויה פירושו שורי גדול יגיע ל- ETH, לפני כן, על המשקיעים לשים לב למגמת הנסיגה בסוף השבוע ואף להימשך זמן רב יותר. התמיכה הראשונה היא קרוב ל -167 דולר, אם המחיר יכול להתייצב בסמוך לכאן פירושו שעוצמת השוורים עדיין חזקה, ואם תמיכה במגע 2 אפילו תומכת 3, המשמעות היא שעוצמת השוורים הולכת ונחלשת, תקופת הנסיגה תהיה ארוכה יותר. מחווני נפח מראים גם כי בהשוואה למשאבה הקודמת, חוזק המשאבה האחרון חלש יותר.

המשקיעים בסוף השבוע צריכים לשים לב ליעילות ההתנגדות של 172 $ ~ 177 $.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר172 $ התנגדות לטווח בינוני177 דולר

תמיכה לטווח קצר167 $ תמיכה לטווח בינוני159 דולר

XRP חוזה תמידי

אופי רמה1D- שורי

OKEx XRP חוזה תמידי: ברמה של יום אחד, XRP נתמך על ידי הצוואר של התחתית הקודמת שעומד על 0.2240 $, המשמעות היא שכוח המשיכה אינו חזק מספיק והרגש השורי עדיין גבוה, מכיוון שהמחיר הגיע לחשיבות מכרעת במיקום ליד $ 0.2360, אנו יכולים לראות כי מיקום זה היה בעבר תמיכה יעילה במהלך ספטמבר והתנגדות קשה במהלך דצמבר 2019. יש צורך בתקופת איחוד נוספת אם התנגדות זו יכולה להישבר מכיוון שההתנגדות הבאה תתקרב ל- 0.2507 $, ותשבור את שני אלה החשובים ההתנגדות עשויה לקבל את התקופה השורית הגדולה הבאה.

להיפך, אם המחיר מדוכא כאן פעמים רבות, על המשקיעים לשים לב שמגמת נסיגה עשויה לבוא בעתיד. הפעם תיבחן יעילות התמיכה 1 והתמיכה 2. מכיוון שהמחיר יכול להתייצב עם תמיכה 2, לאחר השוק יהיה סיכוי לשאוב יותר, לפחות קודם לראש הדף הקודם.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר: $ 0.2360 התנגדות לטווח בינוני: $0.2507

תמיכה לטווח קצר: $0.2240 תמיכה לטווח בינוני :$0.2100

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. סחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ועלול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner