שוק הקריפטו יומי (1.7) | הקרנות החדשות של BTC הניבו כמות גדולה של קנייה, ועומדות בהתמדה על 8,000 $ יכולות לצפות לריבאונד ברמה היומית.

BTC חוזה תמידי :

אופי רמה1H- שורי

זוהי תרשים השעה של BTC, ברור שלמרות שנפח הקנייה גדל לסכום גדול מאוד אתמול, 8000 $ הם עדיין התנגדות חזקה לחלוטין כרגע מכיוון שמיקום זה הוא הקצה התחתון של תחתית ההלם באוקטובר, באופן כללי. , האזור עתיר הנגד כמו זה ייתן מספיק התנגדות למחיר, וזו הסיבה שהמחיר עדיין נע במגמת התקשרות חוזרת בתוך היום. איתות נוסף שעלינו לשים לב אליו הוא כי החזרה נתמכה על ידי 7830 דולר, כלומר עמדות המכירה הפעילות נמוכות, יותר שוורים כרגע.

שלב את תרשים הנרות עם MACD, אנו יכולים למצוא צורה של סטייה עליונה כרגע, למרות שרמת הסטייה היא קלה, זה גם אומר שהריבאונד עשוי לנוח בתוך היום..

אופי רמה1D – איחוד

אתמול, הכמות הגדולה של קרן הקנייה סייעה ל- BTC לפרוץ את ההתנגדות הממוצעת הנעים למשך 60 יום ולהעלות את המחיר לסביבות 8,000 $, כעת מדוכאת על ידי הממוצע הנע הרבעוני (90 יום)..

האנליסט של OKEx ניאו מאמין כי שבירת נקודת הריבאונד הגבוהה ביותר של 7,850 דולר עם נפח כבד של BTC במידה מסוימת פירושה שרמת מגמת האיחוד היומית הסתיימה, סבב חדש של ריבאונד יומי עשוי להתחיל. לנוכח המהירות והנפח החזקים יחסית של פריצת הדרך של 7,850 דולר, הופחתה האפשרות לפריצת דרך שקרית. עם זאת, יש לציין כי זהו האזור עתיר המונים בקרבת 8,000 דולר באוקטובר. יחד עם זאת, הממוצע הנע ל 90 יום יוצר גם התנגדות ניכרת למחיר. כוחן של שתי ההתנגדויות ביחד נותן דיכוי זמני של קרנות שורי. על המשקיעים לשים לב שאם ההחזרה לפי שעה יכולה להיות מעל 7,800 דולר, זה משקף שיש פחות נפח מכירה פעיל וסנטימנט שורי חזק. לעומת זאת, אם המחיר יורד מתחת למצב זה, עלינו לשים לב האם הממוצע הנע של 30 שעות ברמה של שעה יכול להוות תמיכה יעילה. אם זה תקף, עדיין יש מקום לריבאונד בעתיד, אחרת זה אומר שפריצת דרך זו היא שקר.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר7940 $ התנגדות לטווח בינוני8010 דולר

תמיכה לטווח קצר7830 $ תמיכה לטווח בינוני7700 דולר

חוזה נצחי של ETH

אופי רמה 4H- שורי

ETH עובר לקו המגמה העליון מאחר שהגיע לתחתית 116 $, מהתרשים של 4 שעות, אנו יכולים לראות כי ETH עולה במגמת עלייה סטנדרטית, התחתית הולכת וגוברת וגם העליונה הולכת וגוברת. בגלל הריבאונד של השוק, ETH נשברה סוף סוף ההתנגדות של 140 $, וכעת המחיר מדוכא ב -145 $.

התרשים מראה לנו ש- $ 145 ~ $ 150 הוא אזור האיחוד הקודם, אזור זה התמלא במונים רבים כך שניתן לצפות כי ההתנגדות תהיה חזקה.

על המשקיעים לשים לב להחזרת הטלפון בתוך יום, אם 140 דולר יכולים להיות תמיכה יעילה לטווח הקצר, ניתן לצפות של -150 עד 150 דולר יהיה סיכוי להישבר בעתיד..

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר145 $ התנגדות לטווח בינוני150 דולר

תמיכה לטווח קצר140 $ תמיכה לטווח בינוני135 דולר

חוזה נצחי של EOS

אופי רמה4H- שורי

OKEx EOS חוזה תמידי: ברמה של 4 שעות, EOS עוברת למיקום מכריע כפי שהתרשים מראה שהוא סביב 2.85 $. מיקום זה היה בעבר הקצה התחתון של התחתית הכפולה הקודמת, יחד עם זאת, המחיר נוגע גם במסילה העליונה של הערוץ כלפי מעלה, בדרך כלל קשה לפרוץ ללא נפח קנייה כבד, לשלב עם הנפח האחרון, זה ייתכן שהמגמה עשויה להשתנות לאיחוד בטווח הקצר, והממוצעים הנעים של כל מסגרות הזמן עולים גם הם כרגע, זוהי מגמה קבועה של 4 שעות-שורי.

על המשקיעים להבחין באזור התמיכה של $ 2.78 ו- $ 2.72, אם התייצבות על $ 2.78 פירושה שההסתברות לריבאונד עולה.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר: 2.86 $ התנגדות לטווח בינוני: $2.90

תמיכה לטווח קצר: $2.78 תמיכה לטווח בינוני :$2.72

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. סחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner