רמזים לשימוש ברשת הביטקוין במחיר של 12,000 דולר על רקע סנטימנט שוק משופר – יום שלישי טכני

בקיצור

  • הסנטימנט בשווקי הצפנה הוא בדרך כלל אופטימי מכיוון שמחירי הביטקוין (BTC) החזירו את רמות ה- 9,300 דולר.
  • הנתונים מראים כי המשקיעים היו חיוביים ביחס למחירי ה- BTC באופק של שישה חודשים, בעוד מדדים אחרים רומזים לשווי של 12,000 $ / BTC עם הביקוש הנוכחי ברשת..
  • כמה מפגישי האלטקוין התחילו להשלים כאשר עצרת אסימוני DeFi לקחה הפסקה.

סקירת שוק

הסנטימנט השתפר במידה ניכרת בשוק הקריפטוגרפים הרחב יותר, כאשר ביטקוין ניתק את המגמה האחרונה של תחום הטווח והחזיר לרמות בקצרה מעל 9,300 דולר בפגישה המוקדמת באסיה ביום שלישי.

למרות שפעולת המחירים של BTC ביום שלישי עשויה להראות צנועה בהשוואה לראלי DeFi האחרון, הנתונים מראים כי משקיעים לטווח הבינוני נותרים חיוביים כלפי המטבע הקריפטוגרפי המוביל..

מנתוני סנטיקס עולה כי ההטיה האסטרטגית של ביטקוין נותרה גבוהה יחסית ברבעון הזה ולאחרונה התאוששה ל -0.3. בעדכון הניוזלטר אמר פטריק האסי, מנכ”ל Sentix, כי המספר מצביע על כך שניתן לצפות “להמשך חיובי למגמת מחיר הביטקוין לאחר האיחוד הנוכחי. מכיוון שהסנטימנט לטווח הקצר התקרר כמתוכנן בשבועות האחרונים, המשך כזה של המגמה עשוי להתחיל בקרוב. “

הטיה אסטרטגית של Sentix BTC נותרה ברמות גבוהות יחסית. מקור: Sentix

בנוסף, הביקוש הבסיסי לרשת הביטקוין יכול להוות גורם חיובי נוסף המחזק את ההטיה החיובית של מחירי ה- BTC בטווח הבינוני.

מנתוני בלומברג עולה כי הממוצע של 30 יום בכתובות הפעילות בביטקוין ייצר פריצה והגיע לרמות הגבוהות ביותר מאז פברואר 2019. בהתחשב בפעם האחרונה ששווי הביטקוין הוערך ב 12,000 $, המחיר הנוכחי של 9,300 $ יכול להיחשב כחסר ערך עם חדר. להערכה.

פעולות ביטקוין פעילות כתובות של 30 יום הגיעו לנקודה הגבוהה ביותר שלה מאז פברואר 2018. מקור: בלומברג

בעוד מדדים אחרים ברשת ועניין מוסדי כולל הם גם גורמים שצריך לצפות בהם, מדד הכתובות הפעילות נחשב לאחד המדדים המרכזיים לשימוש האמיתי של רשת ויש לו השפעה משמעותית על הערכתו..

במקום אחר, אלטקוינים גדולים ואמצעיים מכניסים את עצמם. ביטקוין SV (BSV) ראה כמה תנועות בולטות, שצבר 20%, בעוד ש Chainlink (LINK) זינק ביותר מ -16%. מצד שני, נראה כי שוורי האסימון של DeFi נראים עייפים, מכיוון שרשת קיבר (KNC) נסחרה רק ב -2%, ואסימון ממשל מורכב (COMP) איבד -3%..

יולי יכול להיות חודש עמוס באירועים עבור שטח הקריפטו, עם שלי של Cardano (ADA) שדרוג במוקד, TRON’s (TRX) 4.0 שחרור והחצי של Bitcoin Diamond (BCD) צָפוּי בסוף החודש.

ניתוח מחירים

BTC / USDT – שוורים יכולים להשתלט מכאן

BTC / USDT ייצר דפוס בולע שורי יומי קטן, ופעולת המחירים של יום שני החזירה את הצמד לטווח המסחר של יוני..

מומנטום הראה שיפור לצד דפוס הפמוטים השורי, כאשר ה- MACD ייצר קרוסאובר שורי למרות שנותר באזור השלילי. הסטוכסטי גם ייצר קרוסאובר שורי וניסה לשבור את מגמת הירידה האחרונה.

אמנם הסנטימנט נשאר חיובי בעיקרו, והיסודות נראים חיוביים עבור השוורים, אך הצמד עשוי לבחון מחדש את התמיכה הממוצעת הנעה במשך 50 יום בסמוך לאזור 9,350 דולר. אם התמיכה שם תאושר, הצמד יוכל לחזור ולבקר בשיא 23 ביוני בסמוך ל -9,780 דולר.

מצד שני, קו התמיכה המפנה להתנגדות לשנה נותר רמה נמוכה יותר לצפייה, ויושב ליד אזור 8,700 $..

דפוס בולע שורי בתרשים יומי של BTC / USDT. מקור: OKEx, TradingView

ETH / USDT – עדיין אין פריצה

במהדורה האחרונה שלנו של יום שלישי הטכני, הדגשנו את החשיבות של 78.6% תמיכה ב- פיבונאצ’י ב- ETH / USDT. פעולת המחירים של יום שני יצרה גם רגל נוספת לדפוס המשולש העולה. עם זאת, יהיה זה מוקדם לומר כי ניתן לצפות לפריצה מהפוך בשלב זה מכיוון שהתנגדות בראש המשולש, קרוב ל -250 דולר, נותרה בתוקף..

מבחינה מומנטית, חלו התפתחויות חיוביות, כאשר ה- MACD חזר לאזור החיובי עם מוצלב שורי. אינדיקטור ה- MOM ביצע גם מהפך מגמה, ומסמן כי המומנטום ההפוך הולך ומתגבר.

עם הטיה מוטה כלפי מעלה, הצמד עשוי לבחון מחדש את הרמה החשובה מבחינה פסיכולוגית של 250 דולר בטווח הקצר, בעוד 227 דולר עשויים להיות הרמה הנמוכה יותר לצפייה..

משולש עולה בתרשים היומי של ETH / USDT. מקור: OKEx, TradingView

LTC / USDT – לשוורים יש עדיין מקום לרוץ

בניתוח האחרון, הדגשנו גם את הסיכוי לריבאונד של מחירים לטווח קצר ב- LTC / USDT, וזה אושר כעת.

האינדיקטורים הסטוכסטיים, ה- RSI וה- MOM ייצרו אות חיובי, והמומנטום הפוך תופס תאוצה. עם זאת, נפח המסחר לא תאם את מדדי פעולת המחירים והמומנטום.

סטייה זו עשויה להיות שהמחיר עשוי להזדקק להתאחדות נוספת מכאן לפני בדיקת ההתנגדות העליונה של הערוץ.

LTC / USDT ריבאד לאחר שהגיע לתחתית הערוץ. מקור: OKEx, TradingView

BSV / USDT – צפייה בריבאונד שבועי לטווח ארוך

BSVUSDT הניבה ריבאונד שבועי חזק לאחר שהגיעה לתמיכה הנמוכה יותר של הערוץ לטווח הארוך.

בעוד הממוצעים הנעים של 10 השבועות וה -20 שבועות התקרבו זה לזה, ה- MA בן 10 השבועות יכול לעלות מעל ה- MA למשך 20 שבועות עם הרגש הכללי המשופר בשווקים. אם יאושר צלב זהב שבועי בימים הקרובים, הוא יכול לסמן את תחילתו של מגמת עלייה לטווח בינוני עד ארוך.

מומנטום ראתה גם ריבאונד משמעותי, כאשר ה- RSI קופץ חזרה ל -50 הרמות, לאחר שצנח מתחת ל -40.

ריבאונד שבועי של BSV / USDT. מקור: OKEx, TradingView

LINK / USDT – איחוד נחוץ לאחר שיא חדש של שנה

LINK / USDT הגיע לשיא של שנה טרייה ביום שלישי והפיק פריצה מהפוך מהערוץ האחרון. עם זאת, סימנים מראים כי ייתכן שהזוג יצטרך להתאגד בטרם נמשכת העצרת.

הן ה- RSI והן הסטוכסטיים נמצאים באזור קניית יתר, מה שמצביע על כך שהחיסרון במחיר גדול כעת משמעותית מההפוך.

הצמד הגיע גם ללהקת בולינגר העליונה, כלומר, עליית המחיר יכולה להתחיל להאט מכאן.

חשוב לראות אם הצמד יכול להפוך את ההתנגדות העליונה של הערוץ לתומך בטווח הקצר. בהתחשב בכל אלה, 5.2 דולר יכולים להיות הרמה הראשונה שצפייה בה, בעוד שהממוצע הנע 20 יום ליד 4.6 – 4.7 דולר יכול להיות תחום נוסף להתמקד בו.

פריצת ערוצים יומית ב- LINK / USDT. מקור: OKEx, TradingView

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner