ביטקוין עומד בראש 12 אלף דולר לפני תיקון והתאוששות בזמן ש- XRP מראה סימני חיים והביקוש ל- ETH נמשך – שוק השעון השבועי

שוק השעון השבועי

הביטקוין (BTC) נסע ברכבת הרים בשבוע האחרון. בין יום שני האחרון לשעה 4:00 בבוקר UTC ביום ראשון, מחיר הביטקוין זינק מ- 9,900 $ ל- 12,100 $ וקבע שיא חדש לשנה זו. עם זאת, השוק אז התחלף לרעה, כאשר הביטקוין צנח עד 10,422 דולר – עד לחיסרון של 12% תוך חצי שעה, בהתאם למחיר הספוט של OKEx. המטבע הדיגיטלי המוביל התאושש מעט מאז, אך פעולת מחיר אחרונה זו ראויה לניתוח נוסף.

תוך שעה מההתרסקות של יום ראשון, מעל 1.1 מיליארד דולר שווי עמדות ברחבי השוק חוסל, בעיקר בביטקוין ובאתר. זה היה הפירוק הגדול ביותר מאז 12 במרץ, מה שמעיד על כך שסוחרים עם עמדות ארוכות היו ממונפים יתר על המידה. גם תנועות המחירים הקיצוניות הללו הובילו ל מחירים לא תקינים בכמה חילופי דברים. OKEx, לעומת זאת, פעלה בצורה חלקה לאורך פעולת המחיר. יתר על כן, טווח המסחר היומי של 1,500 דולר הוביל גם לעלייה נוספת בתנודתיות לטווח הקצר של ביטקוין, והחזירה אותו לרמות אמצע מאי של 11.61%..

תנודתיות 7D של ביטקוין (BVOL7D). מקור: TradingViewתנודתיות 7D של ביטקוין (BVOL7D). מקור: TradingView

למרות הצניחה הגדולה של יום ראשון, הביטקוין התאושש ל -11,100 דולר, ונסגר + 11.67% על בסיס שבועי. יתר על כן, נכס הקריפטו הגדול בעולם עלה ב -24% בחודש יולי והגשים תשואה שנתית עד כה של 60%..

במונחים של אלטקוין עם היוון גדול, הביצועים הטובים ביותר בשבוע שעבר היו XRP, עלייה של 37.21%. XRP ביצעה סחר חיובי של שמונה ימים והגיעה לתשואה שבועית של 50% לפני הצניחה הגדולה.

מחולל המומנטום בשבוע שעבר, Ether (ETH), לעומת זאת, עלה למעל 415 $ למשך 30 דקות בשעות הבוקר המוקדמות של יום ראשון, שיא חדש שלא נראה מאז אוגוסט 2018. ואז הוא צלל ל -327.8 $, ירידה של יותר מ -20% . אך הריבאונד המהיר שבא בעקבותיו אפשר גם למטבע את’ריום לקצור רווח שבועי של 20.34%.

Litecoin (LTC) גבה תשואה שבועית של 18.29%, בעוד מזלג BTC Bitcoin Cash (BCH) והמזלג שאחריו, Bitcoin SV (BSV), עלו בכ- 15%. עם זאת, עדה של Cardano (ADA) איבדה תאוצה לאחר השלמת השדרוג האחרון של שלי, וצנחה ב 7.24% בשבוע האחרון..

תשואות שבועיות של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים 7 / 27–8 / 2. מקור: TradingViewתשואות שבועיות של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים 7 / 27–8 / 2. מקור: TradingView

בתחום הפיננסים המבוזר השוק נותר לוהט. מספר פרויקטים של DeFi עלו ביותר מ -40% בשבוע האחרון. ביניהם, מחיר הכספים הכספיים עדיין יציב ביותר מ -4,000 דולר. וגרסת V2 של Bancor (BNT) עלתה לאוויר ב -1 באוגוסט, עם צמד המסחר הראשון LINK / BNT.

עלייה באימוץ DeFi יכולה להניע את הביקוש לאתר, אשר בתורו יכול להעלות את מחיר ה- ETH ואת ההתלהבות הכללית בשוק המטבעות הקריפטוגרפיים. לפי DeFiPulse, הערך הכולל הנעול ב- DeFi עלה לראשונה על 4 מיליארד דולר, מדד שצמח בכ- 800% מתחילת השנה.

ערך כולל נעול ב- DeFi. מקור: DeFiPulseערך כולל נעול ב- DeFi. מָקוֹר: DeFiPulse

ניתוח טכני

בתרשים השבועי של BTC, גוף הפמוט בשבוע שעבר עדיין לא הפר את שיאיו מאוגוסט האחרון. המחיר ירד בחדות לאחר שהגיע לשיאים באזור 12,000 $, מה שמעיד על התנגדות חזקה ולחץ מכירה ברמה זו.

אמנם, הדפוס השורי הכללי לא הושמד בבירור ורמת התמיכה העיקרית של 10,700 דולר עדיין קיימת, אך ייתכן שנראה לחץ כלפי מטה בטווח הקצר..

תרשים מחיר נקודתי של OKEx BTC 1W - 8/3. מקור: OKEx, TradingView תרשים מחיר נקודתי של OKEx BTC 1W – 8/3. מקור: OKEx, TradingView

לשם השוואה, ETH חלה יותר מגמה. ETH / BTC הגיע לשיאים שנתיים לאחרונה, בגלל הביקוש החזק. המתאם של חודש אחד בין השניים נסחף גם הוא נמוך יותר, ל -53%, הרבה מתחת לנתון של 79% מלפני חודש..

כאשר פרויקטים של DeFi יפתחו הזדמנויות רבות יותר, קיימת אפשרות חזקה שהמומנטום הנוכחי ימשיך להניע את הביקוש ל- ETH.

מחיר אתרים כ-% ממחיר הביטקוין. מקור: הטיהמחיר אתרים כ-% ממחיר הביטקוין. מָקוֹר: לְסַלֵף

במבט קדימה השבוע

האירועים המאקרו המאקרו המשפיעים על כיוון השוק השבוע נותרו ביחסי ארה”ב וסין ומספרי התפרצות של נגיף הכורון. דוח המשכורות שאיננו חקלאי שיפורסם ביום שישי עשוי גם לעורר מהומה בשוק לטווח הקצר.

במרחב הצפנה, Uniswap של TRON (TRX) יושק ב -17 באוגוסט, ו- QTUM תתחיל את המזלג הקשיח שלה ואת ההימור שלה עד סוף אוגוסט..

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner