הביטקוין מתנתק ממניות כדי להילחם על סך 13 אלף דולר בגיבוי מוסדי

Market Watch Weekly הוא סקירה של שווקי הצפנה והתפתחויות בכל שבוע.

ביטקוין (BTC) התגייס מאז יום שני האחרון, ופרץ את רמות ההתנגדות של 12,000 $ ו- 13,000 $ והגיע עד ליום ראשון ל -13,315 $, לפי מחיר הספוט של OKEx BTC. המטבע הדיגיטלי המוביל רשם עליות של מעל 13.50% במשך השבוע, כאשר שווי השוק הכולל של קריפטוגרפי עלה מעט מעל 400 מיליארד דולר.

ביצועי הביטקוין, בהתאם למגמות ההיסטוריות, נהנו גם מאלטקוינים גדולים. ההופעה הטובה ביותר הייתה ליטקוין (LTC), שעלה בשבוע שעבר 24.63%, כאשר Bitcoin SV (BSV) ו- Bitcoin Cash (BCH) זינקו גם הם 15.40% ו- 9.72% בהתאמה..

ראוי להזכיר כי Chainlink (LINK) חידשה גם את המומנטום השורי שלה, והגיעה לירידה של קרוב ל 10 $ והתאוששת במהירות לרמה של 12.55% לשבוע..

תשואות שבועיות של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, 10 / 19–10 / 25. מקור: TradingView

המתאם בין ביטקוין, שוק המניות לזהב היה במוקד השוק מאז התרסקות מחירי הנכסים העולמית במרץ. משתתפי השוק השערו גם על חסינותו של הביטקוין כחנות ערך ונכס מקום מבטחים. באופן מעניין, עם זאת, התנפחות ה- BTC בשבוע שעבר לא הייתה קשורה כלל לשווקים הפיננסיים המסורתיים.

על פי פלטפורמת ניתוח blockchain הנתונים של סנטימנט, המתאם המתגלגל של 30 יום לביטקוין ל- S&P 500 צנח חזרה ל -0 בפעם הראשונה מאז מאי. מתאם זה הגיע לשיא כל הזמנים של 0.80 באוגוסט השנה.

בינתיים, הסוחרים ממשיכים להתמקד בשאלה האם הביטקוין יכול ליצור מגמה עצמאית יותר ברבעון הרביעי, ואם המחיר יכול לנוע מעלה מטווח 13,000 $ בטווח הקצר.

קוראים המעוניינים בניתוח טכני מעמיק יותר של BTC ו- Ether (ETH) יכולים לקפוץ למאמר שפורסם לאחרונה ב- Crypto Market Daily..

BTC לעומת S&מדד P 500 מתאם מתגלגל למשך 30 יום. מקור: סנטימנט

CME פרסמה את החוזים העתידיים האחרונים (נכון ל -20 באוקטובר) על ביטקוין נתוני מיקום בתאריך 24 באוקטובר. השוק התקדם גבוה יותר, עם כמעט שום נסיגה משמעותית בתקופת הדיווח הזו – והריבית הפתוחה עלתה מ -9,353 ל -10,896, דבר המצביע על כך שהמומנטום השורי הניע את הסוחרים..

על פי הדו”ח, תפקידים ארוכים המוחזקים בחשבונות מנהל נכסים עלו מ- 702 ל- 874, והגיעו לשיא של כל הזמנים. היו גם שבועיים רצופים של אפס עמדות קצרות בחשבונות מנהלי הנכסים, והראו סנטימנט שורי חזק.

בינתיים, קרנות ממונפות החזיקו בפוזיציות הארוכות והקצרות הגבוהות ביותר מזה חודשיים. זה מוכיח שקרנות ממונפות משתתפות באופן מלא בשוק הביטקוין באמצעות אסטרטגיות שונות.

נתוני החוזים העתידיים של CME Bitcoin – מספר הקרנות הממונפות, ארוכות לעומת מכנסיים קצרים. מָקוֹר: Quandl

העלייה היומית הגדולה ביותר בשבוע שעבר הגיעה ביום רביעי, כאשר PayPal הודיעה על תמיכתה בביטקוין ובמטבעות קריפטוגרפיים אחרים. התפתחות זו, יחד עם חדשות חיוביות שמגיעות מחברות כמו כיכר, מעידות על האטרקטיביות הגוברת של ביטקוין להשקעות מוסדיים.

יש לציין כי הריבית הפתוחה העתידית של CME בביטקוין היא כעת השנייה בגודלה, אחרי OKEx, המאשרת עוד יותר את עליית העניין המוסדי..

החלף ריבית פתוחה עתידית של BTC (מיליארד דולר). מָקוֹר: לְסַלֵף

תחום DeFi עדיין נראה חלש, כאשר Curve (CRV) צנחה ב -21.80% במהלך השבוע, בעוד הכספים (YFI) ו- DFI.money (YFII) ירדו ב -3.96% ו -9.55%, בהתאמה..

החזר שבועי של אסימוני DeFi גדולים, 10 / 19-10 / 25. מקור: TradingView.

השחקן הבולט היחיד בחלל היה Filecoin (FIL). בשלב מסוים בשבוע שעבר, FIL נסחרה בסביבות 20 דולר אך התגבשה במהירות לכמעט 40 דולר. תנועת מחירים מהירה זו הייתה תוצאה של לחיצה קצרה. כאשר שיעורי המימון בהחלפות תמידיות הם שליליים ביותר, הסוחרים נאלצים לצאת מהפוזיציות הקצרות שלהם, מה שגורם לסחיטה קצרה. על פי החלפת ה- FIL התמידית של OKEx, שיעור המימון הנוכחי והשיעור החזוי עדיין עומדים על -2% מדהימים כל שמונה שעות. לכן עלות אחזקת תפקידים קצרים גבוהה מאוד.

לפי דבנק, הבורסה המבוזרת Uniswap (UNI) שמרה על הבוקר על סך 3 מיליארד דולר, נכון להבוקר, לפני סכום של 2 מיליארד דולר של חברת Maker (MKR). לעומת זאת, ה- TVL של כל פרוטוקולי DeFi ירד היום בגלל פרוטוקול החקלאות של קציר (FARM). פריצה על ידי תוקף הלוואת הבזק, שפרש 24 מיליון דולר. זה הוביל גם לירידה של 25% ב- TVL של Curve, בעוד BTC Wrapped (WBTC) קפץ למקום השלישי, עם TVL של 1.4 מיליארד דולר..

הערך הכולל נעול בפרוטוקולי DeFi – 26/10. מָקוֹר: דבנק

במבט קדימה השבוע

הבחירות לנשיאות הקרובות בארצות הברית הן האירוע הגדול הבא באופק עבור משתתפי השוק. בינתיים בקריפטו כל העיניים נשואות לביטקוין והאם המטבע הדיגיטלי המוביל יכול למצוא דריסת רגל מעל 13,000 $, ואולי סלל את הדרך לעצרת אלטקוין.

לא סוחר של OKEx? למד כיצד להתחיל לסחור!

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner