שוק הקריפטו יומי (2.11) | למרות ש- BTC השיג תמיכה לטווח קצר ב -9,700 דולר, אזור התמיכה של 9,500 דולר עשוי להפוך לנקודת פיתול.

BTC חוזה תמידי

אופי רמהאיחוד 1H

זוהי תרשים השעה של BTC, הריבאונד של אתמול BTC הושפע מההתנגדות של 10,000 $ ולא הצליח להחזיר לעצמו ונתמך באופן זמני על ידי 9,700 $. האנליסט של OKEx ניאו מאמין כי לתמיכה של 9,700 דולר יש משמעות מסוימת בשיפוט המגמות לטווח הקצר. אם תמשיך להתאחד מעל מיקום זה, השוק השורי הבא עשוי להתחיל שוב תוך פרק זמן קצר, אחרת צריך להגדיל יחסית את מחזור ההתקשרות הזו אם יורד מתחת לנקודה זו, בהתחשב בכך ש -9,500 דולר הם הקצה העליון של תיבת האיחוד של BTC מינואר. בין התאריכים 30 ל -5 בפברואר, ההסתברות לעצור ולהחזיר סביב הנקודה הזו גבוהה, ולכן אם ניתן יהיה לתמוך במחיר בשתי הנקודות המכריעות לעיל, ייתן את הטון למגמה של השבוע. הזכרו למשקיעים שכל האזור שבין 9,000 ל -9,500 דולר עשוי להיות גם אזור הריבאונד, וצניחה מתחת ל -9,000 דולר עשויה להיות סימן לתיקון מחזור גדול יותר..

אופי רמה1D – שורי

BTC נפל במשך יומיים, זהו אות אפשרי לכניסה למגמת התקשרות חוזרת, אך כעת רמת התמיכה היא בסביבות 9700 $, אם המחיר יכול להתייצב כאן לפני סוף השבוע הזה, עשוי להיות שהשיבה לתקופה קצרה הסתיימה ו 9700 דולר הם החלק התחתון.

מכיוון שהפמוט הדובי הראשון הוא כמעט תבנית בולעת, ולכן חוזק הדובי לא יהיה חלש כבעבר, במקרה זה 9700 $ לא יכול להיות רמת התמיכה היעילה וזה אומר שהמחיר עשוי לבדוק 9500 $, בהשוואה ל ברמה של 9700 דולר, כוח התמיכה הזה יהיה אכן חזק יותר. לכן, אפשרות הריבאונד גדולה יותר כאן אבל לא 9700 דולר. על המשקיעים להזכיר שאם הם יורדים מ- $ 9500, המשמעות היא ש- 9000 $ ייבדקו.

עוצמת הקול מציינת כי נפח המשאבה האחרון קטן לחלוטין מזה שעבר, זה יכול להיות גם אות לשפוט את העתיד.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר10050 $ התנגדות לטווח בינוני10200 דולר

תמיכה לטווח קצר9700 $ תמיכה לטווח בינוני9600 דולר

חוזה נצחי של ETH

אופי רמה איחוד 1H


זוהי התרשים של שעה של ETH, אם חלק מהמשקיעים קראו את הניתוח שלי אתמול, אתה צריך לדעת שמגמת הנע האחרונה לאחרונה כמעט זהה עם התחזית שלי, כלומר הרמה הקטנה של דפוס הראש והכתף נוצרה בהצלחה. ועכשיו, החשוב ביותר הוא שדפוס זה אפשרי להגיע לסוף אם 215 $ הם רמת תמיכה חזקה, אך אם ירידה מתחת עשויה להיות שהדפוס יכול להוביל להתקשרות עמוקה יותר. רמת התמיכה הבאה היא סביב $ 210 במצב זה.

הזכרו למשקיעים שזה לא רגע טוב לבנות מחסן לאחרונה, מכיוון שהכיוון בטווח הקצר אינו ברור. לחכות להפסקה ואז להיכנס זו בחירה טובה.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר225 $ התנגדות לטווח בינוני230 דולר

תמיכה לטווח קצר215 $ תמיכה לטווח בינוני210 דולר

חוזה רבעוני של BSV

אופי רמהאיחוד 1H

חוזה רבעוני של OKEx BSV: לאחר צניחה מ 394 $, BSV לא הצליחה לבחון שוב את נקודת השיא הזו, בגלל ההתקשרות של כל השוק, זה סביר שהנפח השורי הולך וקטן.

עם זאת, החדשות הטובות הן שכמעט פי שלוש מהמחיר נבדק בהצלחה את רמת התמיכה של 350 $ לאחר שבירת הקצה העליון של הערוץ המאוחד הקודם. יש לכך את המשמעות החשובה ביותר למגמה אשר יכולה לתת למשקיעים לשפוט שהפריצה נכונה או שקרית. האפקטיביות של 350 $ תמיכה נותנת את התשובה שהיא נכונה.

המשקיעים יכולים להבחין בשתי התמיכה ברמה של 360 ו -350 דולר, והתייצבות בסמוך לשני אזורים אלה יכולה להיות בחירה נכונה. זכור לשבור אזור התנגדות של 376 $ לא אומר ששורי יגיע, במצב השוק האחרון, אפשרות לשבירה כוזבת היא גדולה.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר: $ 376 התנגדות לטווח בינוני: $394

תמיכה לטווח קצר: $360 תמיכה לטווח בינוני :$350

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. סחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ועלול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map