שוק הקריפטו יומי (2.26) | BTC עומד בפני נקודת מפנה קריטית, 9,100 דולר עשויים להפוך להגנה האחרונה של שוורים.

BTC חוזה תמידי

אופי רמהאיחוד 1H

זוהי תרשים של שעה של BTC, לאחר שנפל לאזור התמיכה בין $ 9100 ל- $ 9500, למגמה לא היה סימן להפסקת הירידה. המגמה העתידית תהיה ברורה השבוע כאילו המחיר יכול להתייצב על 9100 דולר בתוך יום או יומיים, ריבאונד עשוי להתחיל כאן, הגורם החשוב ביותר הוא שנפח הקרנות השורי יכול לצמוח לרמה גדולה או לא, זה יהיה לקבוע שהמגמה תהיה שורי חדש או סתם ריבאונד.

MACD ומדד המחירים מצביעים על דפוס סטייה תחתונה ונפח המכירה של שלב זה הוא ללא ספק נמוך מזה. זה גם איתות שרמת המימון הדובית הולכת ונחלשת. על המשקיעים להזכיר שאפשר לרדת עמוק מ- 9100 דולר מכיוון שהשוק משתנה בכל עת, אולם אפשרות הריבאונד גדולה יותר מנפילה..

אופי רמה1D – איחוד

אתמול, BTC לא התייצב לאחר איחוד קצר מעל 9,500 $. הדובים המשיכו לדכא את המחיר לתחתית אזור התמיכה החזק בסביבות 9,100 דולר. עדיין אין אות להפסיק ליפול עד עכשיו. אנליסט OKEx ניאו סבור כי לא ניתן לראות בכספי המכירה הפעילים של BTC ביומיים האחרונים כאות לכך שהחלה מגמת ירידה רחבת היקף. מניתוח נפח השעה זה לא שנפח המכירה גבוה מדי, אלא שיש מעט מדי הזמנות קנייה פעילות, המחיר ירד לנקודת מפתח מסוימת ולא לקח יוזמה לבצע. כתוצאה מכך, חלק מהמשקיעים הקמעונאיים שעדיין נמצאים בשוק בחרו לסגור ולעזוב, ואז יצרו "לגעת ולהתמוטט" מצב של שוורים. BTC נמצא במצב מפתח כרגע, התיקון ל -9,100 דולר ספג את העלייה האחרונה במידה מסוימת. אם זה יורד מתחת ל -9,100 דולר, פירוש הדבר שהתיקון האחרון הסתיים והשורי יתחיל. אחרת, זהו אות לסיום ההתקשרות והחזרה הבאה תגיע.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר9500 $ התנגדות לטווח בינוני9700 דולר

תמיכה לטווח קצר9100 $ תמיכה לטווח בינוני8900 דולר

חוזה נצחי של ETH

אופי רמה 1H- קונסולידציה

זוהי התרשים של ארבע שעות של ETH, לאחר איחוד בין 290 $ ל 235 $ לתקופה מסוימת, למגמה יש אות לפרוץ מתחום איחוד זה, אך לא אותו הדבר עם BTC, ירידה מתחת ל -230 $ אין פירושו המגמה ההיא. שנה לדובי כיוון שאזור התמיכה החזק ביותר הוא בין 215 $ ל -230 $ מכיוון שזה אזור המסחר האינטנסיבי במהלך השאיבה. רק לשבור 215 $ שהם החלק התחתון של אזור תמיכה זה אומר שרמה גדולה של דובי מגיעה, או שאנחנו עדיין יכולים לקרוא למגמה הנוכחית התקשרות חוזרת.

לדעתי, אם המחיר יכול להתייצב על 230 דולר בתוך היום, למגמה עשויה להיות הזדמנות להתאושש כמו החץ הירוק. אחרת המחיר עלול ליפול לאזור התמיכה הבא וליצור דפוס כתף ימין. היקף המכירה נמוך בשלב זה משני השלבים הראשונים לפני כן, הריבאונד מעל 230 דולר הוא אירוע אפשרי גבוה.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר245 $ התנגדות לטווח בינוני255 דולר

תמיכה לטווח קצר230 $ תמיכה לטווח בינוני215 דולר

XRP חוזה תמידי

אופי רמה1H- דובי

OKEx XRP חוזה תמידי: תרשים זה של שעה של XRP מראה לנו שלאחר שבירת החלק התחתון של שתי הכתפיים שעומד על 0.2690 $, המגמה הדובית נמשכת ואין לה אות עצירה.

מדד MACD ומחירים מראה שהסטייה התחתונה ארוכה יותר של XRP מאשר שאר האלטקוינים שהזכרנו.

התמיכה האפקטיבית הבאה היא בסביבות 0.2340 $ מכיוון שזה המחשוף של התחתית הכפולה בסוף ינואר. על המשקיעים לציין שתמיכה זו עשויה שלא להיות חזקה כאילו השוק לא יכול להתחמם. אי אפשר לבדוק 0.2130 $ אם זה קורה, שים לב יותר ליעילות סביב 0.2340 $ בטווח הקצר.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר: 0.2470 $ התנגדות לטווח בינוני: 0.2610 $

תמיכה לטווח קצר: $0.2340 תמיכה לטווח בינוני :$0.2130

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. סחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner