שוק קריפטו יומי (2.4) | מגמת האיחוד מלווה בירידה בסיכון, 8,920 דולר ו -8,650 דולר עשויים להיות רמות תמיכה מכריעות לאחרונה.

BTC חוזה תמידי

אופי רמהאיחוד 1H

BTC המשיכה לשמור על מגמת האיחוד אתמול. האנליסט של OKEx ניאו מאמין שיש הרבה סיבות לפריצת דרך שלא הצליחה להתחיל. אחת מהן היא שהקרנות העיקריות עדיין סופגות דלפקים. סוחרים קמעונאיים מנצלים הזדמנות זו לביצוע פעולות גל קצר עם מכירות עליונות וסופגות תחתונות, ובכך מחזקים את חוזק הקצוות העליונים והתחתונים של תיבת האיחוד. לפני שהקרנות העיקריות נקטו פעולה, לעתים קרובות קשה להשמיד את מגמת האיחוד, ודפוס הפריצה הכוזב המופיע בפרק זמן קצר הוא ללא ספק ניסיון. הצל הארוך ונפח המסחר המצטמצם לאחר מכן מוכיחים זאת, ואין מגמה מתמשכת ללא צמיחת נפח. עם זאת, מהמגמה הנוכחית, למרות שהתמיכה של 9,200 דולר אומתה שוב ושוב, הציפייה השורית לטווח הקצר אינה מספקת כאשר עמדות הרווח הקודמות אינן סגורות לחלוטין. לכן, המשקיעים יכולים לשים לב ל -8,920 $ ולסביבות 8,650 $, שם יש סבירות גבוהה שהחזרות יקבלו תמיכה וריבאונד בסמוך לשני האזורים הללו..

אופי רמה1D – שורי

זהו תרשים הרמה היומי של BTC, מהעוצמה האחרונה של הפרים והדובים, המגמות לטווח הבינוני והארוך עדיין שוריות מכיוון שנפח הקנייה הכללי תופס מיקום חזק יותר בהשוואה למכירה. עם זאת, בטווח הקצר, השוק זקוק לנסיגה על מנת לתקן את הרווח הקודם, ולתיאוריה, הנסיגה תפסיק מעל 8650 $ אם הרגש השורי לא ישתנה באותו הרגע. זו הזדמנות טובה לבנות עמדות ליד אזור התמיכה הזה. אם ריבאונד ישבור בקלות 9600 $ בריבאונד העתידי, פירושו שהשוק השורי האמיתי מתחיל ואזור ההתנגדות הבא אולי סביב 9900 $ ואפילו 10500 $.

המשקיעים צריכים גם לשים לב שאם נסיגה לא תפסיק ב 8650 $ ותמשיך לרדת, המשמעות היא שהתיקון זקוק ליותר זמן, ושורי יעכב, למרות שזה אירוע אפשרי קטן, המשקיעים לא צריכים להתעלם.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר$ 9600 התנגדות לטווח בינוני9900 דולר

תמיכה לטווח קצר9200 $ תמיכה לטווח בינוני8950 דולר

חוזה נצחי של ETH

אופי רמה 4H- שורי

זוהי התרשים של 4 שעות של ETH, ברור לראות כי קשה לבחון שוב 195 דולר בטווח הקצר, אותו הדבר עם BTC, גם ETH הולך במגמה דומה בימים אלה ויש צורך בנסיגה. המגמה המפתיעה של היום מצביעה על כך ש- 187 דולר הופכים לעמדת תמיכה יעילה לפי שעה ונראה כאילו ניתן ליצור דפוס עליון כפול ביום או יומיים הקרובים. אם להיווצר תלוי בכוח התמיכה של 187 דולר ביום, אם מחיר השפל מתחתיה בשאר שעות היום, התבנית נכשלה, התבנית העליונה היחידה מתגבשת במצב זה, כלומר אזור סביב 178 דולר ו 183 דולר יהפכו לכתף ימין במידת האפשר. מגמה שורית עשויה להתחיל מכאן אם נסיגה יכולה לעצור ולהתייצב בסמוך לאזור זה. כאשר חתמתי על התרשים, השבירה הכוזבת עשויה לקרות כאשר מתאגדים שם. המשקיעים צריכים להיות סבלניים לבנות את עמדתך ולא להושפע מהמלכודת הנשברת.


רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר195 $ התנגדות לטווח בינוני205 דולר

תמיכה לטווח קצר187 $ תמיכה לטווח בינוני178 דולר

XRP חוזה תמידי

אופי רמהאיחוד 4H

OKEx XRP חוזה תמידי: רמה של 4 שעות בתרשים מראה שרמת התמיכה של 0.2500 $ נשברה בקלות הבוקר, ואנחנו יכולים להתייחס אליה כאל תמיכה לא חוקית ולהתעלם מרמה זו. מחיר להפסיק לרדת סביב 0.2465 $, מיקום זה שימש בעבר כראש נוסף בדפוסי הראש והכתף הקודמים. לאורך כל המגמה של השוק, רוב האלטקוינים כוללים את הצורך ב- BTC למשוך יותר מ לאחרונה. XRP נסחר במיוחד בקרב אלטים. פירוש הדבר שהריבאונד של זה עשוי להיות מאוחר מכמה מטבעות חזקים.

לדעתי, 0.2365 $ יהיה אזור התמיכה היציב האפשרי ביותר כפי שהוא נבדק פעמים רבות בהיסטוריה. שבירת רמה זו או לא תהיה האות למגמה הבאה. משקיעים יכולים להבחין ישירות ב- 0.2365 דולר אם 0.2465 דולר הם הפסקה לטווח הקצר. אם הרגש בשוק יהיה חיובי מספיק בעתיד פירושו ש- 0.2465 דולר יכול להיות חזק, ואפשר ליצור שיא חדש.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר: 0.2630 $ התנגדות לטווח בינוני: $0.2640

תמיכה לטווח קצר: $0.2465 תמיכה לטווח בינוני :$0.2365

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. סחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map