שוק הקריפטו יומי (2.7) | BTC נכנס שוב לשוק איחוד לטווח קצר תוך יום, קיימת סבירות גבוהה להחזרת שיחות מתחת ל -10,000 $.

BTC חוזה תמידי

אופי רמה1H- שורי

זהו התרשים בן שעה של BTC, המגמה היא זמנית להיכנס להתאחדות בתוך היום, וההבדל בין הזמן הזה לעבר הוא שהחלק העליון נמוך יותר והתחתון הולך ומתגבר בכל ריבאונד. מגמה זו עשויה כנראה להיות כמו דפוס משולש ששרטטתי בתרשים. השוק האחרון הוא באפקטיביות של המחצית, הסנטימנט הולך וגדל, כך שאפשר לפרוץ כלפי מעלה גבוה יותר מאשר ליפול.

עם זאת, על המשקיעים לשים לב כי המחיר עשוי לשבור את הקצה העליון או התחתון של אזור המשולש כאשר הוא מזעזע, תמיכה ברמה של 9650 $ ואת ההתנגדות של $ 9870 יש לשים לב לשפוט שהפריצה נכונה או שקרית..

MACD הוזן תחת אפס, ומשמעות הדבר היא חולשה זמנית של השוורים. עוצמת הקול מציינת שעוצמת הקול עשויה להיות גבוהה יותר בלילה על מנת לשבור את השיא הקודם, ואז לרדת יותר כדי להתאחד. אם עוצמת הקול לא יכולה להשתנות כקודם, המשמעות היא שהמגמה תשתנה בעתיד.

אופי רמה1D – שורי

לאחרונה, עליית ה- BTC עקבה תמיד אחר הכלל של איחוד בשעות היום ופריצות דרך בערב. עם זאת, בהשוואה לרווחים חזקים אחרים של אלטקוינים, BTC עומדת כיום בפני התנגדות חזקה באזור שבין 9,800 ל -10,000 דולר. האנליסט של OKEx ניאו מאמין שלמרות שמתחילת השנה, העצרת הייתה חזקה, הרמה היומית הייתה תמיד בטווח ריבאונד נמוך יותר. האזור הנ”ל הוא ההתנגדות האחרונה ש- BTC יכולה לפתוח סבב חדש של שורי אם פורץ דרך. כמה דפוסי צל עליונים ארוכים ברמה השעתית מאשרים גם את רמת הכוח של ההתנגדות. על המשקיעים לציין כי העלייה המתמשכת האחרונה ללא נסיגה החזירה את השוורים למצב אוברדרפט קשה, ואף ניתן להתייחס ל 10,000 דולר כאל רמת התנגדות שבועית. אם BTC לא יכול ללוות על ידי נסיגה יעילה, יהיה קשה לפרוץ את הרמה הנוכחית. לחץ המכירה בסביבות 9,850 דולר הראה סימני שתיקה עבור השוורים. אלא אם כן המחיר יכול להתייצב מעל 9,800 $ בתוך היום, או שהוא עשוי לרדת חזרה ל 9,650 $ לצורך איחוד..

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר9800 $ התנגדות לטווח בינוני9870 דולר

תמיכה לטווח קצר9650 $ תמיכה לטווח בינוני9500 דולר

חוזה נצחי של ETH

אופי רמה 1H- שורי


זהו התרשים של 4 שעות של ETH, אזור ההתנגדות האחרון הוא בין 221 $ ל 224 $. המגמה לא מציגה כרגע איתות ברור להתקשרות חוזרת, בגלל אזור התנגדות קשה אחר ליד $ 224, המחיר לא יכול לשבור אותו ללא רמת עוצמת הקול המתאימה.

אם אין נפח גדל בלילה, במגמה עשויים לעבור שני מסלולים אפשריים, הראשון הוא החיצים הצהובים, שכן אזור התמיכה להתקשרות חוזרת הראשון צריך להיות בין $ 210 ~ $ 215. המחיר מסוגל ליצור שיא חדש בטווח הקצר אם להתייצב על 215 דולר. אם התנהגות השוק תחזור לרציונליות, התקשרות חוזרת עשויה להיראות כמו החץ האדום אשר יתמוך בסמוך ל 200 דולר.

MACD נותן אות אנרגיה חלש יותר של המשאבה כיון התחתון של מוצק שורי, נפח זמני אין התייחסות שכן השוורים עשויים תמיד לייצר בלילה..

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר221 $ התנגדות לטווח בינוני224 דולר

תמיכה לטווח קצר215 $ תמיכה לטווח בינוני210 דולר

XRP חוזה תמידי

אופי רמה1D- שורי

OKEx XRP חוזה תמידי: לאחרונה, השתמש ברמה קטנה של תרשים כדי לשפוט את המגמה העתידית של XRP קשה, עם זאת, התרשים היומי יכול להראות לנו איתות ברור יותר מכיוון שרמת המחירים כרגע עמדה בהתנגדות קשה לחלוטין אשר היא סביב 0.2884 $..

על המשקיעים להזכיר שאם המחיר לא יכול לשבור 0.3100 $, השטח שבין 0.2884 $ ל 0.3100 $ תמיד יהיה ההתנגדות האפקטיבית, במצב זה, התקשרות חוזרת עשויה לקרות ו- 0.2674 $ צריך להיות אזור התמיכה הראשון.

רמת התנגדות ותמיכה:

התנגדות לטווח קצר: 0.2884 $ התנגדות לטווח בינוני: $0.3100

תמיכה לטווח קצר: $0.2674 תמיכה לטווח בינוני :$0.2590

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. סחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map