ביטקוין נופל לאזור מסחר אינטנסיבי בסביבות 2019 תחתונה: שוק הקריפטו מדי יום

שווקי הקריפטו חוטפים מכה קשה היום, 12 במרץ, מכיוון שמטבעות קריפטוגרפיים מובילים רואים הפסדים דו ספרתיים במהלך 24 השעות האחרונות.

ביטקוין (BTC) סבל מהכי פחות מעשרת המטבעות הראשונים, ירידה של כמעט 6 אחוזים ביום ונסחר הבוקר בסביבות 7,300 דולר.. 

Ethereum (ETH) צפה בהפסדים חמורים יותר, ואיבד את אחיזתו בסימן התמיכה של 180 $ וצנח ביותר מ -15% במהלך 24 השעות האחרונות. המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו לפי שווי שוק נסחר כיום בסביבות 170 דולר.

BTC / USD החלפה תמידית

תרשים 4H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. Souce: okex.com

כשמסתכלים על תרשים ה- 4-H של ביטוצין, אנו רואים שרמת התמיכה של 7,700 דולר לא הייתה אפקטיבית והמחיר ירד מתחתיו רק שעה אחת לפנות בוקר ב 12 במרץ..

למעשה, המחיר כבר נתן איתות נפילה לאחר שלא הבקע שוב שוב 8,000 דולר הבוקר, והכיוון הנע אומר שהתחזית שלנו מאתמול לא הייתה אפשרית. לצד כישלון התחתון הכפול, סנטימנט השוק יהיה גרוע יותר.

תרשים נפח המסחר אומר לנו את הסיבה לירידת המחיר: למרות שנפח המכירה הפעיל יורד, היעדר רכישת כספים הוא הגורם העיקרי שגורם לכך שרק רמה נמוכה של כספי מכירה יכולה להוביל לירידה גדולה. המשקיעים מתחילים להיות זהירים ופסימיים.

החדשות הטובות עבור השוורים הן שהטווח של 7,000-7,700 $ הוא אזור מסחר אינטנסיבי והיוו אזור תחתון בסוף 2019. אזור תמיכה זה יהיה החזק ביותר, מה שיהפוך לרגע זמן לקנות כמה נקודות.

סוחרים מסתכמים ב 7,000 $ כרמת התמיכה הבאה

תרשים 1D BTC / USD נתוני החלפה תמידית. Souce: okex.com

בואו נשנה את המראות לטבלה של יום אחד. כפי שציינו בתרשים לעיל עם חצים, אתה יכול לראות ש- BTC נע להביע דפוס ראש וכתף לחלוטין. אם 7,000 $ יוכלו להפוך למטה נוסף בעתיד, ניתן לצפות לרמת ריבאונד יומית.

נפח המכירה היומי גם מניח מגמת היחלשות, אך הוא עדיין ברמה בינונית להיום. אפשר להגיע לטווח מחירים בסמוך לרמת 7,000 $ בטווח הקצר, וריבאונד עלול לקרות אם המחירים יכולים להתייצב שם למשך כשבוע..

שים לב שאם המחיר יעלה מתחת $ 7000, יהיו לנו שני תרחישים אפשריים: אם מדובר בהפסקה כוזבת, ריבאונד עשוי לקרות מיד; או אם מדובר בהפסקה אמיתית, המלווה בכמויות מכירה כבדות, אז יגיע שוק דובים אמיתי.

סוחרים צריכים לשים לב ליעילות האזור שבין 7,000-7,700 $ השבוע.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר 8 8,000 $
 • התנגדות לטווח בינוני 7 7,700 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 7,250 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני 7 7,000 $

החלפה מתמדת של ETH / USD

4H ETH / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: okex.com

בהשוואה ל- BTC, ETH צנח עוד יותר בימים האחרונים. תקופת ההפסדים הנוכחית כמעט מחקה את כל הרווחים של ETH מתחילת 2020. המטבע נשבר מתחת לתמיכתו החזקה של 180 דולר, כלומר הבהלה הולכת ומתגברת..


תרשים נפח המסחר מראה לנו כי כמויות מכירה כבדות עדיין קיימות בשוק ה- ETH ונפח ההשלכה להיום גבוה אף יותר מזה שעבר. לכן, קשה לדייק לגבי מיקום התחתית עד שהנפח הצטמצם.

המגמה הנוכחית עשויה להצביע על כך שרמת התמיכה האפקטיבית הבאה היא סביב אזור 155 – 160 דולר. אם המטבע יכול להתייצב כאן, יתכן שיש סיכוי לריבאונד, או שהמחיר יכול לנוע מטה ולבדוק 140 דולר.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 177 דולר
 • התנגדות לטווח בינוני: 185 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 160 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 155 דולר

בחירת הסוחר: TRX / USD החלפה תמידית

4H TRX / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: okex.com

המגמה הנעה של TRX התאימה למחזור משולב בין שורי לדובי. היקפי הקנייה גדלו בהדרגה במהלך המגמה השורית, ונפחי המכירה ירדו בהדרגה במהלך המגמה הדובית.

בהשוואה ל- BTC ו- ETH, רמות הווליום של TRX מופחתות ביותר, והמחיר כמעט מתקרב לרמה הנמוכה ביותר שנרשמה. לפיכך, הסיכוי לריבאונד יהיה גבוה יותר עבור מטבע זה.

עם זאת, התנאי המוקדם של ריבאונד הוא שיש לייצב את השוק, אחרת אפשר ליצור שפל חדש בעתיד..

על המשקיעים לציין את עוצמת התמיכה בסביבות 0.01300 דולר, המגמה עשויה ללכת בדרך הפוכה אם היא יעילה.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 0.01450 $
 • התנגדות לטווח בינוני: $ 0.01540
 • תמיכה לטווח קצר: 0.01300 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 0.01200 דולר

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתפרש כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map