פריצות דה-פי, מניות שורניות, כסף מוסדי יותר נכנס לקריפטו: שעון שוק שבועי 4 / 13-4 / 19

בשבעת הימים האחרונים ביטקוין (BTC) עלה בכ -3.24 אחוזים, לפי מדד מחירי OKEx BTC ונסחר בסביבות 7,200 דולר בזמן העיתונות..

במחצית חודש אפריל, הביצועים של ביטקוין באפריל זה תואמים את ההיסטוריה שלו. לפי CoinMarketCap נתונים, אפריל היה החודש עם אחד התשואות הממוצעות הגבוהות ביותר והתשואה החציונית הגבוהה ביותר עבור ביטקוין בין 2013 ל 2019.

המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו, Ethereum (ETH), זינק ב -10.43 אחוזים במהלך שבעת הימים האחרונים, על פי מחיר הספוט של OKEx ETH, ועבר לטווח של 180 עד 190 דולר..

החזר חודשי היסטורי של BTC. מקור: CoinMarketCap & OKEx

השווקים המסורתיים הופכים לשוריים

בשווקים המסורתיים, לראשונה מאז אמצע פברואר, שלושה מדדים גדולים בארצות הברית נמצאים בשוק שור טכני, עם ס&P 500 ריבאונדי ביותר מ -30% מהשפל במרץ.

נראה כי האופטימיות היא מהציפייה כי מגפת ה- COVID-19 הגיעה לנקודת מפנה בארה”ב והכנסת ביתו הלבן. תוכנית הפעלה כלכלית. אבל פסימיסטים מאמינים שתחתית כפולה במניות בארה”ב עשויה להגיע בקרוב. זה מסכן את שוק הקריפטוגרפים, מכיוון שמחיר הביטקוין עדיין מראה מתאם חיובי עם ה- S&P 500, לכל נתוני מטבעות.

הכיוון לטווח הקצר של ביטקוין נותר לא ברור. המחיר עבר מעל הממוצע הנע ל -50 יום ומראה את הפוטנציאל לבחון 8,000 $, שם נמצאים הממוצעים הנעים של 100 יום ו -200 יום.

אך שוק החוזים העתידיים אינו אופטימי, מכיוון שהחוזים העתידיים של BTC של OKEx עדיין יש פרמיה שלילית על מחיר הספוט, על פי נתוני המסחר של OKEx..

מחיר OKEX BTC / USDT 1D. מקור: OKEx

עדכונים גדולים של LIBRA 2.0 & DCEP של סין

החדשות הגדולות ביותר השבוע הגיעו מסין-ארה”ב. קרב על מטבעות דיגיטליים. ב- 16 באפריל, פייסבוק השיקה את ה- LIBRA 2.0 שלה נייר לבן. בספר הלבן החדש, מאזניים הפילה תוכניות לעגן את מחיר המטבע שלה לסל מטבעות פיאט.

הארגון הצהיר כי הוא עדיין ישחרר מטבע מטבע רב-מטבעי, אך המטבע יגובה על ידי מטבעות מטבעות מחוברים לפיאט, ולא ישירות על ידי מטבעות הפיאט עצמם.

העדכון לעיתון הלבן של מאזניים מגיע רק יומיים לאחר הידיעה כי סין בדקה את המטבע הדיגיטלי שהונפק על ידי הממשלה, DCEP. ב- 14 באפריל, א צילום מסך פורסם והראה כי DCEP נבדק באזוז’ו, צ’נגדו, שיונגן ואזורים אחרים.

מארק צוקרברג, מנכ”ל פייסבוק, ציין ב- שימוע קודם שחלק מהתשתיות בסין מתקדמות בהרבה מזו של אמריקה בכל מה שקשור לתשלומים דיגיטליים.


צילום מסך של ארנק הבנק החקלאי של סין DCEP. מָקוֹר: פעימות החסימה

יותר כספים ממשקיעים מוסדיים זורמים לקריפטו

משקיעים מוסדיים רבים ניצלו את סערת השוק באמצע חודש מרץ בכדי להגדיל את חשיפתם למטבעות קריפטוגרפיים ברבעון הראשון, על פי לאחרונה דו”ח גווני אפור.

חברת ההשקעות הממוקדת בקריפטו ראתה זרמים של 503.7 מיליון דולר ברבעון הראשון של 2020, כמעט כפול מהרמה הקודמת של 254.8 מיליון דולר ברבעון השלישי של 2019. גם חברת Ethereum Trust זכתה לזרם שיא של 110 מיליון דולר ברבעון האחרון..

תזרים מצטבר בגווני אפור לפי מוצרים – 1Q20. מָקוֹר: גווני אפור

רנסנס טכנולוגיות, אחת מקרנות הגידור הגדולות בעולם, ציינה בטופס ADV שהגיש ביום 30 במרץ כי קרן מדליון שלה כעת "מותר לבצע עסקאות עתידיות בביטקוין," לפי דוח מאת הבלוק. פעילות המסחר שלה תוגבל לחוזי הביטקוין הרשומים ב- CME. החוזים העתידיים של CME היו הושק בשנת 2017 והוסדר במזומן.

נכון לעכשיו, לא ברור אם כניסתה הפוטנציאלית של החברה לשוק הביטקוין היא יתרון, מכיוון שרנסנס עשויה להשתמש בחוזה ככלי למכירה קצרה. כפי שצוין בדו”ח, קרן המדליון של רנסנס ידועה בתשואותיה הגבוהות, ומציעה למשקיעים 40 אחוזים בממוצע בין השנים 1988 ל 2018..

DeFi פרץ, אבל מחיר ה- ETH זינק

העלייה החדה במחיר את’רום השבוע (עצרת של 10.43 אחוזים) היא חריגה בהתחשב בכך שבמקביל שני פרוטוקולי DeFi – שבדרך כלל נוטים להתבסס על את’ריום – נפגעו מפריצות..

ב- 18 באפריל, Tokenlon DEX צייץ שמאגר ה- IMBTC ב- UNISWAP הותקף ונקז. על פי חברת הביטחון, UNISWAP הפסידה כ -1,278 ETH, בשווי של כ -230,000 $ בזמן העיתונות. פק שילד.

יום לאחר מכן, פלטפורמת ההלוואות של dForce lendf.me ספגה אש. הערך הכולל שננעל בתוכו dForce הלך לאפס על פי DefiPulse, וכתוצאה מכך הפסדים של כ- 25 מיליון דולר. Lendf.me הוא הפרויקט הקהילתי הראשון של הפלטפורמה הפיננסית המבוזרת dForce שהושק בספטמבר האחרון.

בשבוע שעבר, dForce הודיעה זה עתה סבב גיוס חדש, בהובלת Multicoin Capital. האירוע מהווה מכה אדירה למערכת האקולוגית של DeFi.

הערך הכולל נעול dForce. מָקוֹר: DefiPulse

בפברואר, פרויקט DeFi נוסף מבוסס Ethereum, bZx, מְנוּסֶה שתי התקפות נפרדות שניצלו את הלוואות הבזק של השירות כדי לחלץ סך של כמעט מיליון דולר בקריפטו.

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתפרש כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map