כאשר התנודות לטווח הקצר של ביטקוין מצביעות על סיכון גבוה, סוחרים מצפים לתמוך בסביבות 6,550 דולר: שוק הקריפטו מדי יום

יום שני, 13 באפריל: לאחר ריבאונדה ביום ראשון, רוב שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים רואים בין 2-5 אחוז תיקונים ביום. ביטקוין (BTC) – ששבר אתמול קצת יותר מ -7,000 דולר – נסחר לצדדים סביב 6,700 דולר מאז מוקדם הבוקר.

BTC יכול היה לראות תנודות דרסטיות בתקופת האיחוד

תרשים 1H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

בסוף השבוע שעבר, BTC התייצב לזמן קצר מעל 6,750 $ לאחר שפרץ את הטריז הדובי. המחיר התאושש מעט מתחת להתנגדות של 7,200 דולר ביום ראשון בלילה, 12 באפריל.

עם זאת, עם הצטמקות מהירה של מחזורי המסחר, המגמה נכנסה לאיחוד בשעות הקרובות. הבוקר הוא חזר במהירות לסביבות 6,700 דולר והשאיר דפוס כניסה חיובי.

צוות ניתוח השוק של OKEx מאמין שקו פיבונאצ’י מציג מסלול נע אפשרי ברור למגמה העתידית. נכון לעכשיו, הבחירה הטובה ביותר היא לפתוח פוזיציות קצרות אם המחיר יכול לגעת 6,900-7,000 $ בטווח הקצר; ואז סגור סביב 6,070 $ אם המחיר יורד מתחת ל 6,550 $, מכיוון שקו פיבונאצ’י נמצא שם.

עם זאת, תהליך שבירה זה יהיה ארוך מהרגיל. מאחר שנפח יתר על המידה נפח הדובי, השוק זקוק לזמן כדי לתקן. תנודות גדולות יכולות להתרחש בכל רגע בתקופת איחוד זו.

שווקי BTC עשויים למצוא תמיכה בסביבות 6,500 דולר

תרשים 1D BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

התרשים היומי של הביטקוין לעיל מראה שלמרות שהריבאונד ביום ראשון הראה מגמת עלייה בנפח ובמחירים בתקופה הקודמת, נראה כי BTC עוקבת אחרי מגמת חזרה לשיא הקודם. עם זאת, הפמוט הדובי הראשון הופיע בשעה 1:00 בבוקר היום HKT ולווה בכמויות דומות לריבאונד של השעה הקודמת. זה הצביע על כך שהריבאונד נחסם, והפמוטים נסגרו עם צלבים, שהוכחו אז בשעות הקרובות.

הצניחה חזרה הבוקר היא למעשה הסדר הרווח של הקרנות העיקריות לאחר שהמחיר התחדש אתמול. העובדה שהנקודה הנמוכה ביותר ירדה מתחת ל -6,750 דולר, משקפת גם את התנהגות המכירה של משקיעים קמעונאיים, עקב הפעלת קרנות הרוב..

בשלב הנוכחי, המחיר היה בלחץ של 6,750 דולר. יש סבירות גבוהה שהשוק ימשיך למצוא תמיכה בסביבות 6,500 דולר.

6,500 $ והממוצע הנע ל 30 יום (MA (30)) מעניקים למחיר תמיכה חזקה בו זמנית – כפי שמצוין בתרשים לעיל. מסיבה זו, לא יהיה קל למגמה לשבור רמה זו בתקופה קצרה.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 6,750 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 69,00 $
 • תמיכה לטווח קצר: 6,550 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 6,150 דולר

שוק רגיש לשוק, שאיבה או זריקה מהירה אפשרית

4H ETH / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

ETH דוכא ברמת 154 $ לאחר שנפל מתחתיו. כפי שמראה התרשים של ארבע שעות, רמת היקף המכירה להיום כמעט זהה לרמה של יום שישי – קרנות דוביות עדיין חזקות משוורי.

עם זאת, העובדה שהנפח היה ברוב הזמן ברמה נמוכה לאחרונה מעידה על כך שהמגמה עדיין נמצאת באיחוד. השוק יהיה רגיש וזרוק או משאבה מהירים עשויים לקרות בכל רגע בתקופה זו. ייתכן שהמחיר יעלה מעט בהתחלה ואז יירד במהירות.

עקב היחלשות במצב השוק הנוכחי, ניתן גם להתרחש באיטיות ושני אזורי התמיכה הבאים במקרה זה יהיו בסביבות 140 $ ואז 120 $..

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח הקצר: 155 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 165 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 140 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 120 דולר

XRP באיחוד זמני

1H XRP / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

התרשים בן שעה של XRP מראה כי המגמה נמצאת בתקופת איחוד קצרה לאחר הצניחה הבוקר. עם זאת, אם מסתכלים על טווח התנודות הגדול שלה, הסביבה כרגע מסוכנת.

לאור צמיחה גדולה בהיקפי המכירה, המחיר עשוי לנוע בין 0.1860 $ ל 0.1750 $ בתוך היום. גם לדובים צריך זמן לנוח ולהתכונן למזבלה הבאה במידת האפשר. אם המחיר לא יכול לשבור 0.1925 $ בריבאונד הבא, המגמה עשויה לרדת ישר עד שתעמוד ברמת התמיכה סביב 0.1760 $. זוהי עמדת ריבאונד פוטנציאלית אם המחיר יתייצב שם, אחרת הוא עשוי לנוע כלפי מטה כדי למצוא את רמת התמיכה הבאה סביב 0.1660 $..

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 0.1853 $
 • עמידות לטווח בינוני: 0.1925 $
 • תמיכה לטווח קצר: 0.1760 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 1665 דולר

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner