ביטול ריבאונד של ביטקוין דוכא על ידי 7,200 דולר, אך מקום לתנועה כלפי מטה מוגבלת: שוק הקריפטו יומי

יום חמישי, 16 באפריל: שוקי הקריפטו רואים צמיחה חדה בשעות האחרונות. הביטקוין (BTC) עלה ב -3% ביום, ונסחר מעל לרמת ההתנגדות של 7,000 $.

Ethereum (ETH) צמח עוד יותר, עלייה של 7 אחוזים במהלך 24 השעות האחרונות ועבר לעבר 170 דולר.

לעומת זאת, ה- XRP של ריפל צמח בצורה צנועה יותר, והעלה רק 2 אחוזים. נכון לעכשיו, במחיר של 0.189209 דולר, המטבע נסחר קרוב לרמת ההתנגדות לטווח הקצר שלו, ממש מעל 0.19 דולר.

התמיכה ב $ 6.5K חזקה

תרשים 1H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

ביטקוין חווה זה עתה ריבאונד גדול במהלך השעתיים האחרונות. המחיר שנשאב מאזור התמיכה המכריע, בסביבות 6,500 $, וכעת הוא מנסה לשבור את ההתנגדות ב 7,200 $.

צוות ניתוח השוק של OKEx ציין כי 6,500 דולר היו בעבר אזור מסחר אינטנסיבי בסוף 2019 ואז אזור האיחוד החל מהחודש שעבר. בהתחשב בכך, כוח התמיכה בתחום זה יהיה חזק ויהיה קשה לקרנות הדוביות כיום לדחוק את המחיר מתחת לרמה זו.

בנוסף, המיקום ליד 6,500 דולר הוא גם מחיר לציד מציאה נפשית עבור משקיעים רבים, ולכן ניתן לחזות בדרך כלל ריבאונד משם. כפי שמוצג בתרשים לעיל, ההבדל התחתון בין הסטיית ההתמכרות הממוצעת הנעית (MACD) לבין תרשים המחירים הצביע גם הוא על ריבאונד..

על המשקיעים לציין כי נפח הריבאונד גדל הפעם לרמה גבוהה. אם בשעות הקרובות המחיר ייסגר בצל עליון ארוך יותר, זה עשוי אומר שהריבאונד מסתיים. אחרת, אם היקפים לא יחזרו לרמה נמוכה יותר, ניתן לבדוק את נקודת השיא בסביבות 7,400 דולר בעתיד.

התרשים היומי של ביטקוין מראה איחוד

תרשים 1D BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

העברת השקפתנו לתרשים היומי, ברור שהמגמה עדיין נמצאת באיחוד, והטווח נע בין 7,500-6,500 $, כמעט 1,000 $ שטח נע..

ניתן לראות מגמה קבועה זו כפעולה של לווייתנים, תוך שימוש בתבנית התנודות המהירה כדי למשוך את המשקיעים הקמעונאיים להיכנס למלכודות שלהם ואז לקלוט מהם את הדלפקים..

יתכן שלפני החציון של BTC בחודש מאי, המגמה עשויה להמשיך להתאחד ברמה האחרונה, והקרנות העיקריות ידחפו את המחיר ברגע שיימצאו מתאימות. לכן, אם המחיר יירד לרמה נמוכה יותר לפני המחצית, זה יהיה סיכוי טוב להיכנס למצב ארוך. עם זאת, חוזק שורי יהיה חזק מהצפוי אם המחיר יכול להתייצב על 7,000 דולר.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 6,950 $
 • עמידות לטווח בינוני: 7,100 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 6,750 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 6,550 דולר

ETH רואה ריבאונד חזק עוד יותר

1H ETH / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

בהשוואה ל- BTC, הריבאונד של ETH היום היה חזק יחסית. המחיר הגבוה ביותר כמעט נגע לשיא הקודם של 176 דולר. למרות שמכיוון שהמגמה מודחקת והופיע אות נסיגה, עמדת התמיכה בסביבות $ 165 תהיה חשובה. אם ניתן לתמוך על ידי הנסיגה על ידיה ולהתייצב, המגמה תוכל לבדוק את ההתנגדות הקשה של 180 דולר.

טבלת הנפחים של ETH מראה כי חוזק הנסיגה אתמול היה חלש יותר מאשר ב- 13. באפריל. המשמעות היא שלמרות שמגמת השעה היא כלפי מטה, השטח מוגבל. בשילוב עם הנפח השורי הכבד שגדל בשעות האחרונות, יהיה קשה ליצור שפל חדש בטווח הקצר.


רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח הקצר: 176 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 180 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 165 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 150 דולר

ההפסקה של XRP עשויה שלא להיות יעילה

1H XRP / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

XRP ממשיך לנוע לאורך הערוץ הדובי. החלק העליון של שני הריבאונדים האחרונים של המטבע הקריפטוגרפי נחסם על ידי הקצה העליון של הערוץ. בתיאוריה, אם הקצה העליון יכול לחסום את המחיר בפעם השלישית, זה מוכיח את יעילות הערוץ.

במהלך השעות האחרונות, למרות שהמגמה אכן פרצה פעם אחת בקצה העליון, היא צנחה במהירות וכעת היא מדוכאת על ידה. לכן, על המשקיעים לציין כי ההפרצה עשויה להיות שקר. אם המחיר יכול לשאוב שוב עם נפח קנייה גבוה, הפריצה יכולה להיחשב יעילה.

רמות התנגדות ותמיכה

 • עמידות לטווח קצר: $ 0.1940
 • עמידות לטווח בינוני: $ 0.1960
 • תמיכה לטווח קצר: $ 0.1870
 • תמיכה לטווח בינוני: $ 0.1820

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map