הביטקוין נראה לשבור 7,200 דולר או להתייצב על 6,900 דולר לסיכוי לריבאונד: קריפטו שוק יומי

יום שישי, 17 באפריל: שווקי הקריפטו רואים צמיחה קלה במהלך 24 השעות האחרונות. הביטקוין (BTC) עולה מעט אחוז אחד ביום, ונסחר סביב 7,100 דולר.

אתריום (ETH) עולה בכ -2 אחוזים, עדיין מדוכא על ידי התנגדות במחיר של 176 דולר.

ה- XRP של Ripple נותר בערוץ הדובי, ונסחר בקצת פחות מ- $ 0.19.

תרשים 1H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

התרשים בן שעה של ביטקוין מראה כי מתהווה דפוס W – המחיר התייצב באופן זמני על 6,900 דולר לאחר צניחה מ -7,200 דולר. המשמעות היא שהדפוס עשוי להיווצר בהצלחה, שכן 6,900 דולר הם המחשוף.

עם זאת, 7,200 דולר הם עדיין נקודת התנגדות קשה עבור השוורים שכן, לאחר כמות הנפח הכבדה, הרמה הופחתה מאוד. בהשוואה לעוצמת ההתנגדות העליונה, תמיכה של 6,900 דולר חלשה יותר. ייתכן שהמחיר יירד מתחתיו אם המגמה לא יכולה ליצור פריצה חדשה לתקופה מסוימת.

בשל המספר הרב של עמדות ארוכות שנבנו סביב 6,500 דולר, קשה לרדת מתחת לנקודה זו ביעילות בטווח הקצר. עם זאת, אם הניסיונות השוריים לבדוק 7,200 דולר ימשיכו להיכשל, זה ישפיע על אמון המשקיעים. במקרה זה יתכן שמכירת פאניקה תתרחש ותוביל למחיר לרדת מתחת ל -6,500 דולר כדי למצוא תמיכה חדשה בסביבות 6,150 דולר..

התרשים היומי של BTC מראה המשך איחוד

תרשים 1D BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

למעשה, אם מסתכלים על המגמה היומית של ביטקוין, ברור לחלוטין כי איחוד המחירים עדיין מתמשך. עם זאת, ההבדל בין זה לשבוע שעבר הוא התחדשות הדרגתית של מגמה שורית.

תרשים הנפח של BTC יכול גם להוות אינדיקטור להחייאה, מכיוון שנפח הקנייה גדל בהתמדה. למרות שזה לא מובן מאליו להזדהות, זה גם נותן למשקיעים איתות לפיה השוורים מסוגלים לנהל את לחץ המכירה מעל 6,500 $ כרגע..

ככל שיום החציון של ביטקוין מתקרב בחודש הבא, השוק כרגע הוא כמו השקט שלפני סערה. ככל שתקופת האיחוד ארוכה יותר, כך הפריצה בהמשך תהיה חזקה יותר. שם, רוב המשקיעים, למעט סוחרים קצרי טווח, צריכים לשים לב שעדיף לא לסחור כרגע, מכיוון שהשור והדובים כמעט מאוזנים וקל להפסיד ולא משנה באיזה כיוון נפתח. עדיף לחכות אם המגמה יכולה לשבור את הקצה העליון או התחתון של האזור הנוכחי, ואז להיכנס לשוק.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 7,200 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 7,500 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 6,950 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 6,550 דולר

מבחן ETH תמיכה חיונית במחיר של 165 דולר

4H ETH / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

ETH נעה מטה כדי לבדוק תמיכה מכריעה כרגע ב 165 דולר. זה רגע חשוב אם המחיר יכול להתייצב, מכיוון שהמגמה עשויה להיות מסוגלת לבדוק או אפילו לשבור את הצמרת האחרונה ב 176 $..

אם לשפוט לפי הנפח במהלך הריבאונד אתמול, ברור שהריבאונד היה חזק. לאחר תקופת מנוחה בסוף השבוע, סביר להניח שהשוורים יעלו את המחיר כדי לבחון שוב 176 דולר בשבוע הבא.

לכן, על המשקיעים להתמקד ביעילות של 165 דולר. המגמה תמצא תמיכה בסביבות 150 $ שוב אם המחיר יירד מתחת ל 165 $. זה אולי יהיה המצב החלש ביותר, מכיוון שאפשר אז להיווצר צמרת M ויכולה לקרות נסיגה נוספת.


רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 176 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 180 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 165 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 150 דולר

שורי XRP נותרים חלשים ככל שהמחיר נשאר בערוץ דובי

1H XRP / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

תרשים השעות של XRP מצביע על כך שהשורשים חלשים – למרות שהמחיר שבר אתמול את הקצה העליון של הערוץ הדובי, נפח המסחר הצטמצם בתקופת הפריצה. דפוס זה מגדיל את האפשרות שהפריצה תהיה שקרית.

כצפוי, המגמה צנחה חזרה וחזרה לערוץ הדובי והמחיר מודחק כעת על ידי הקצה העליון. צוות האנליסטים של OKEx מזכיר שוב למשקיעים שאם פריצה לא מלווה בהיקפים השוואתיים, יש אפשרות עצומה שהיא שקרית או מלכודת.

עדיף לשים לב לחוזק ההתנגדות של 0.1900 $ ויעילות התמיכה של 0.1855 $ בטווח הקצר. אם המגמה לא מצליחה לשבור שוב את הקצה העליון, זה אומר שזו הפעם השלישית שלא מצליחה לבדוק את זה והקצה יהיה הרבה יותר קשה להישבר בעתיד..

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 0.1900 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 0.1940 $
 • תמיכה לטווח קצר: $ 0.1860
 • תמיכה לטווח בינוני: $ 0.1820

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתפרש כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map