אם הביטקוין לא יכול להחזיר יותר מ -7 אלף דולר, סביר להניח שהוא יבדוק שוב תמיכה של 6.5 דולר: שוק הקריפטו מדי יום

יום שלישי, 21 באפריל: שווקי המטבעות הצפוניים רואים תיקונים במהלך 24 השעות האחרונות.

ביטקוין (BTC) ירד מתחת ל -7,000 דולר, ונסחר בסביבות 6,850 דולר בזמן העיתונות, בירידה של 4 אחוזים ביום.

אתריום (ETH) ירד ביותר מ -5%, ושוב מתמודד עם התנגדות של 176 דולר לסחר סביב 172 דולר.

ה- XRP של Ripple רשם גם הפסדים של 4 אחוזים במהלך 24 השעות האחרונות, וירד מתחת ל 0.19 $ לסחר סביב 0.183 $ למטבע.

ביטקוין בנסיגה בקנה מידה קטן

תרשים 1H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

גם אם מסתכלים על המגמה של BTC אמש ברמה השעתית, אנחנו לא יכולים לומר שהיא חווה ירידה. במקרה הטוב, המצב הנוכחי הוא נסיגה ברמה קטנה, שמטרתה לתקן את העלייה לאחר הריבאונד ביום חמישי. זו צריכה להיות קטגוריית מסחר רווחית לטווח קצר.

מנקודת המבט של המגמה הנוכחית, היקף המכירה הכבד לטווח הקצר מתקרב לסיומו. ההסתברות לרדת ביעילות מתחת ל -6,750 דולר בשעות הקרובות היא נמוכה. עם זאת, בהשוואה לנפח השורי ב- 16 באפריל, נפח הדובי המורחב עדיין נמוך יותר, כלומר יש עדיין כמה פוזיציות רווחיות בשוק. אם הם יבחרו לעזוב, המחיר יירד.

אם קשה לריבאונד להתייצב מעל 7,000 $, או שהמגמה ממשיכה להשתנות סביב 6,750 $, אז התחזית בשוק יכולה לרדת ליותר מ -6,500 $ ואז למצוא תמיכה..

פילוסופיית המסחר עדיין נשלטת על ידי קיצור בחלק העליון וכמיהה בתחתית. נקודות הכניסה והיציאה נבחרות בסמוך לרמות התמיכה או ההתנגדות העיקריות, והסוחרים אינם יכולים להחזיק את ההזמנה זמן רב מדי.

BTC עשוי לראות תנודות חזקות במהלך 2-3 הימים הבאים

תרשים 1D BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

הגרף של יום אחד של ביטקוין מראה כי החלק העליון של הריבאונד האחרון לא הצליח לבדוק את הקודם, שהיה סביב 7,450 דולר. המשמעות היא שהחלק העליון של כל ריבאונד מתחיל להיות נמוך יותר, אם כי החלק התחתון של כל נסיגה חוזר ומתגבר – זה עדיין מצב מאוזן של שוורים ודובים.

הממוצעים הנעים המוצגים בתרשים, MA (30) ו- MA (60), יהפכו בהתאמה לתמיכה ולהתנגדות היומיומיים הנוכחיים. מכיוון ששני הממוצעים עשויים לחצות בעתיד הקרוב, תנודה אדירה עשויה להתרחש במהלך 2-3 הימים הקרובים מכיוון שהמגמה עשויה להשתנות אם הממוצע הנע יישבר..

עם זאת, בתרשים ברמה היומית, עדיף להשתמש בעמדת המעבר כדי לשפוט את שינוי המגמה. לכן, אם ה- MA (30) מראה אות לנוע כלפי מעלה, המגמה העתידית תשאב אם ניתן ליצור את דפוס המעבר בהצלחה..

כמו כן, על המשקיעים לציין כי אם המחיר ימשיך לרדת מתחת ל -6,500 דולר, הדבר עשוי לגרום לתואר שני (30) לנוע שוב כלפי מטה ויהיה לו קשה לעבור עם התואר השני (60) בטווח הקצר.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 6,950 $
 • עמידות לטווח בינוני: 7,200 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 6,750 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 6,550 דולר

טבלת שעות ETH יוצרת ראש וכתפיים

4H ETH / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com


התרשים של ארבע שעות של ETH מראה כי המחיר נחסם ב- 175 דולר וכעת הוא מתחיל להראות אות השלכה. תמיכה בסביבות 166 $ עשויה להזדקק לבדיקה נוספת הערב (HKT).

למעשה, בהתייחס לתרשימי הנפח והמחירים, לא קשה להגיע לתוצאה שהמגמה עוברת כעת בכתף ​​ימין של תבנית ראש וכתפיים לשעה. לאחר שהכתף מתעצבת, סביר להניח שהיא תיצור אחד משני התנאים המוצגים בתרשים.

תנאי 1 פירושו שהתבנית לא הצליחה להמשיך והחוזק השורי חזק מהצפוי – ייתכן ש- ETH יבדוק את השיא הקודם, אך ייפול במהירות.

תנאי 2 פירושו שהתבנית נוצרה בהצלחה ומגמת ההיחלשות תימשך, ומשמעות הדבר היא ש- 166 דולר יהיו לא חוקיים וריבאונד עשוי להתרחש מעל 150 דולר..

עם זאת, רמת ההבדל ב- MACD של ETH היא קטנה. המשקיעים יכולים להשתמש בהתייחסות זו כדי לשפוט כי המזבלה לא תהיה חזקה, ולכן תנאי 2 הוא אירוע בלתי סביר.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 175 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 189 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 166 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 155 דולר

XRP טבל בחזרה לערוץ דובי

1H XRP / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

כפי שמופיע בתרשים, XRP צנחה אמש חזרה לערוץ הדובי, אם כי הריבאונד דחף את המגמה מהערוץ שוב הבוקר. המחיר דוכא ב -0.1855 דולר, מה שמעניק אות החלשה.

נכון לעכשיו המגמה נעה כמעט לקצה העליון של הערוץ הדובי. אם הערוץ יכול להיות התמיכה היעילה בשעות הקרובות, המגמה עשויה לנוע כמו תנאי 1, כלומר כוח התמיכה של הקצה העליון חזק והמגמה לא תיכנס לנטייה דובית..

אחרת, אם המחיר ייפול למעשה לערוץ והריבאונד נחסם על ידי הקצה העליון לאחר ריבאונד לטווח קצר, המשמעות היא שמגמה דובית ארוכה יותר מגיע. על המשקיעים להתמקד ביעילות התמיכה בסביבות 0.1810 $.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח הקצר: $ 0.1850
 • עמידות לטווח בינוני: 0.1885 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: $ 0.1810
 • תמיכה לטווח בינוני: 0.1780 דולר

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map