הביטקוין יורד שוב מתחת ל -8 אלף דולר ככל שהנפח הופך לגורם מרכזי: שוק הקריפטו מדי יום

Bitcoin (BTC) צנח חזרה מתחת לנקודת המחיר של 8,000 $ ביום רביעי, 11 במרץ. המטבע המוביל המוביל החזיר לעצמו אתמול ביום שלישי לאחר שראה הפסדים כבדים – יחד עם שוקי המניות המסורתיים – בתחילת השבוע..

בזמן העיתונות, הביטקוין נסחר בסביבות 7,850 דולר, ירידה של כמעט 4 אחוזים במהלך 24 השעות האחרונות.

מחירו של Ethereum (ETH) הלך על פי דפוס דומה במהלך 24 השעות האחרונות, ועלה מעל לסכום של 200 $, לפני שיורד שוב הבוקר. בזמן העיתונות ETH נסחרת בכ -196 דולר, ירידה של קצת יותר מ -5 אחוזים ביום.

BTC / USD החלפה תמידית

תרשים 4H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. Souce: okex.com

בהתבונן בתרשים של 4 שעות של BTC, אנו רואים את היקפי המכירה גדלו לרמה גבוהה אמש, אם כי זה עדיין הצביע על דפוס הצטמקות. כוחם של הדובים נחלש זמנית.

אם רמת 4 השעות יכולה להחזיק את הרמה של 8,250 $ וליצור דפוס תחתון כפול שורי, זה מוכיח שיש יותר קרנות תחתית באזור ותחזית השוק היא שורית..

אם נוצר דפוס תחתון משולש, נראה שוק איחוד ארוך יותר, מה שאומר שהקרנות העיקריות צריכות לספוג מספיק מונים לפני פריצת דרך..

המשקיעים צריכים לשים לב לחוזק ההתנגדות שבין 8,200-8,250 $ ולתמוך בסביבות 7,700 $.

דובים מדכאים ניסיונות לפרוץ מעל 8K $

תרשים 1D BTC / USD נתוני החלפה תמידית. Souce: okex.com

בהמשך לטבלת היומיים של ביטקוין, אתמול, 10 במרץ, עלתה BTC מעל 8,100 דולר לזמן קצר לפני שהדובים הפעילו במהירות את כוחם לדכא את המחיר שוב..

כמה ריבאונדים טנטטיביים בשעות הבוקר המוקדמות לא הצליחו להשיב 8,000 דולר.

האנליסטים של OKEx מאמינים כי כמות הגדלה של נפח המכירה נראית בשעה 12 אחר הצהריים. UTC אתמול גבוה בהרבה מהריבאונד של השעה הקודמת.

זה מצביע על כך שעדיין קיימת כמות מסוימת של קרנות קצרות מכר הפעילות בסביבות 8,000 $, ובמידה מסוימת זה יכול לשקף כי יהיה קשה לנטייה הדובית להפוך לשורית..

הפמוט בן היממה נסגר כמעט בשני דפוסי פטיש הפוכים. המשמעות היא שאם המחיר יפסיק לרדת עכשיו, זה לא אומר שהריבאונד יקרה בטווח הקצר, מכיוון שעוצמת השוורים עדיין חלשה.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר 8 8,000 $
 • התנגדות לטווח בינוני 8 8,250 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 7,700 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני 7 7,400 דולר

החלפה מתמדת של ETH / USD

1H ETH / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: okex.com

התרשים בן שעה של ETH מראה כי תחתית הראש והכתף לפי שעה לא הצליחו להיווצר במהלך ההטמנה אמש.

המחיר של ETH הגיע להתנגדות בשלב מסוים סביב 206 $ ואז נפל. אפשר ליצור תחתית כפולה אם המגמה יכולה להתייצב סביב 190 $ – 197 $ תוך יום.

על המשקיעים לשים לב שהתחתית השנייה עשויה להזדקק ליותר זמן להיווצר, מכיוון שהשוק צריך להתאגד בכדי לעכל את המזבלה הקודמת. ריבאונד ל -206 דולר לא יכול להבטיח שום דבר, שכן ייתכן שהמחיר יירד שוב במפלגה ההיא. אם המטבע יכול להתייצב בסביבות 212 $, זה יהיה אות שור חזק יותר.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 206 דולר
 • התנגדות לטווח בינוני: 212 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 195 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 185 דולר

בחירת הסוחר: TRX / USD החלפה תמידית

4H TRX / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: okex.com

כפי שמראה התרשים בן ה -4 שעות של טרון (TRX), המגמה בתקופה זו תואמת את עקרון גל אליוט, ולפי זמן העיתונות אנו צופים שגל השלכת האחרון עשוי להסתיים.

אנו יכולים לראות בבירור שגלים a, b ו- c הם תתי הגלים של גל שלוש שכן אלה כנראה הגלים המשתרעים. מצב זה נוטה להופיע בשוק קיצוני.

עם זאת, מכיוון שהשוק משתנה ללא הרף ואין תיאוריה שיכולה לחזות את העתיד במדויק ב 100%, אם המחיר יפסיק לרדת ב 0.01400 $, זה יכול להיות אות ייצוב וריבאונד. הגל החמישי יכול להיות גם מורחב אם המחיר יעבור מתחת למצב זה.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: $ 0.01600
 • התנגדות לטווח בינוני: 0.01705 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: $ 0.01414
 • תמיכה לטווח בינוני: 0.01305 דולר

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

Fאפשר OKEx בתאריך:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner