Altcoins באור הזרקורים כאשר התנודתיות של הביטקוין מגיעה לשנה נמוכה – שעון שוק שבועי

בשבוע שעבר התרחש הביטקוין (BTC) בעלייה של כ- 9,000 $ ביום שני, ורשם רווח של 4% בשלושה ימים, ואז הגיע לשיא שבועי של 9,470 $ לפי מחיר נקודה של OKEx. עם זאת, הוא עלה על מעל 9,400 דולר במשך פחות מחצי יום לפני צניחתו ומאז נסחר בטווח צר של 9,100 דולר ל -9,350 דולר, וסיים את השבוע ב -9,275 דולר עם רווח של 2.31%..

לפי BTC.com, קצב החשיש של הביטקוין המשיך לעלות השבוע והגיע לשיא כל הזמנים של 123.46 EH / s. עם אסדות כרייה חדשות שמתחילות לעבוד, ביטקוין חווה שוב מעגל של הגדלת כוח הכרייה. בתוך כמה שעות, הקושי של ביטקוין צפוי לעלות ב -9.52% כתוצאה מזינוק חשיש זה.

בינתיים, התנודתיות הממוצעת של חודש ביטקוין הגיעה ביום ראשון לשפל של 30% בשנה – אולם, זה לא אומר לנו שום דבר לגבי הכיוון שביטקוין הולך לנוע. הפעם האחרונה בה ראינו תנודתיות כה נמוכה הייתה בסוף מרץ 2019, ואחריה עלייה שבועית של 30%. לפני כן, בנובמבר 2018, הביטקוין צנח כמעט -50% תוך שבועיים לאחר תקופה של תנודתיות נמוכה. 

תנודתיות ממומשת על ידי BTC / USD. מָקוֹר: לְסַלֵף

כאשר הביטקוין פועל בטווח הדוק, זוהי הזדמנות עבור אלטקוינים להמריא שוב. כל המטבעות הקריפטוגרפיים הגדולים הביאו לשפר את ביצועי הביטקוין בשבוע שעבר. עדה של קרדאנו (ADA) העלתה עוד 32.84%, ועלתה כבר השבוע החמישי ברציפות. XRP ו- Bitcoin SV (BSV) זינקו בהתאמה 13.59% ו- 19.65%, בעוד Ether (ETH) עלה ב -6.5% צנוע יחסית. 

מחיר פרוטוקול ה- Oracle ChainLink (LINK) עלה על 8 דולר – שיא ​​נוסף – עלייה של 67% בשבוע האחרון. זה עלה ביותר מ -400% אם נחשב מההתרסקות של אמצע מרץ כאשר LINK ירד מתחת ל -2 דולר. דירוג שווי השוק של ChainLink גם עלה ברציפות על EOS ו- Litecoin כיום.

בגזרת DeFi, אקרופוליס (AKRO) זינק מעל 70% בשבוע שעבר ואילו Aave (לְהַלווֹת) וסינתטי (SNX) ראה עליות דו ספרתיות. שווי השוק הכולל של אסימוני DeFi מתקרב לשמונה מיליארד דולר, לעומת 7.35 מיליארד דולר ביום שני האחרון שווי שוק של DeFi. לפני חודשיים שווי השוק הכולל של אסימוני DeFi עמד על כמיליארד דולר בלבד.

תשואות שבועיות של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, 7 / 6–7 / 12. מקור: TradingView

דיבורים הולכים וגוברים על “עונת אלטקוין” ב טוויטר, כאשר הדומיננטיות של ביטקוין ירדה מהשיא הגבוה של 69% במאי ל -63.5%, לפי הנתונים מ- TradingView. יכולות להיות שתי סיבות מדוע תשומת לב משתתפי השוק חזרה לאלט. הראשון הוא שמטבעות קריפטוגרפיים מובילים בדרך להגיע לאבני הדרך שלהם, כמו עדה של Cardano, אשר סיימה את השדרוג שלי שלי בהשתתפות רבה. שנית, ההשפעה היוצרת עושר של DeFi ומטבעות קריפטוגרפיים הקשורים להימור הובילו לזרם של סוחרים קמעונאיים. לדוגמא, רשת קיבר (KNC) דורגה במקום הרביעי בחודש יוני, מבחינת נפח המסחר הספציפי ב- OKEx, רק פיגור אחרי BTC, ETH ו- BCH.. 

ניתוח טכני

BTC עדיין פועלת מתחת לממוצע הנע של 60 יום, הממוקם סביב 9,380 $. המטבע הדיגיטלי המוביל עלה לזמן קצר מעל לממוצע הנע הזה ביום רביעי שעבר, אך חלה סטייה מדד RSI בתרשים של ארבע שעות, ולאחריה ירד המחיר ל -9,150 דולר.. 

תנועות אקראיות בטווח הדוק זה עשויות להימשך בטווח הקצר. ביטקוין אינו מציג הזדמנות מסחר ברורה לעת עתה, מה שנותן יותר סיכויים לאלטקוינים.

תרשים החלפה 4h של OKEx BTC Perpetual. מקור: OKEx, TradingView

LINK נמצאת במומנטום מאוד שורי מאז השבוע שעבר, וקפצה מ -4.8 דולר לשיא כל הזמנים של 8.6 דולר. אמנם אנו יכולים לראות סטייה דובית במדד ה- RSI למשך 4 שעות, שכן נפח המסחר עולה, המעבר של LINK ל -10 דולר נראה מציאותי, לאחר תיקון מעט בטווח הקצר.. 

תרשים החלפה מתמיד של 4 שעות של OKEx LINK. מקור: OKEx, TradingView

עדה יוצרת דפוס פוטנציאלי כפול-עליון עם קריאת RSI ניטראלית בתרשים של 4 שעות. מכיוון שהמחיר פועל בטווח העליון עם ירידת נפח המסחר, עדה עשויה להתמודד עם לחץ מכר רב מעל 0.14 $. בצד החיסרון, 0.126 דולר הם רמת תמיכה קריטית, שאם תאבד, היא עלולה לגרום למחיר לקרוס ולבדוק 0.11 דולר..

תרשים החלפה מתמיד של 4 שעות של OKEx ADA. מקור: OKEx, TradingView

במבט קדימה השבוע 

מכיוון שהמתאם של ביטקוין לשוק המניות נותר גבוה, אנו עדיין צריכים להתמקד בנכסים המסורתיים, שנראים כמובילים על ידי מניות טכנולוגיות..

הנאסד”ק זינק בשבוע שעבר ב -4% ונסגר בשיא שיא. אך ראינו גידול בביקוש הגידור המוסדי לקראת הרבעון הפיסקלי החדש, שכן יחס ה- Put to Call ב- CBOE עלה ל -1.64 לעומת 1.59 לעומת השבוע שעבר. סביר להניח שביטקוין יתמודד עם לחץ רב יותר אם שוק המניות יעבור לשלב תיקון.

בקריפטה, Bancor (BNT) 2.0 ישוחרר ביולי. פרוטוקול bZx הקשור ל- DeFi (BZRX) צפוי ב -13 ביולי וקוסמוס (ATOM) מצפה להשקת רשת בדיקות ב- 27 ביולי. 

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו. עקוב אחר התובנות של OKEx על ו- .

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner