BCH ו- BSV מתמודדים השבוע עם חצאים, אך הסוחרים לא צריכים להיות אופטימיים מדי לגבי אפקט התפשטות: שוק הקריפטו מדי יום

יום רביעי 8 באפריל: מרבית שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים רואים תיקון קל כיום, למעט ביטקוין מזומן (BCH) וביטקוין SV (BSV). שתי המזלגות הקשות של ביטקוין (BTC) רואות צמיחה מוצקה של 24 שעות בציפייה למחציתן, אמורה להתרחש השבוע..

ביטקוין (BTC) – שהמחצית שלו אמורה להתקיים בחודש מאי – יורד במעט אחוז אחד, ונסחר סביב 7,300 דולר..

BTC נכנסת למגמת נסיגה

תרשים 1H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

בכפוף להתנגדות חזקה מעל 7,500 דולר, BTC נכנסה למגמת נסיגה. הקריפטוגרפיה המובילה ראתה איחוד קל בסך 7,450 דולר לפני שהתייצב אתמול מעל 7,000 דולר. נכון לעכשיו, המטבע נסחר רק מתחת ל -7,300 דולר.

צוות ניתוח השוק של OKEx מאמין כי לאחר שהמגמה עלתה על 7,000 $, שוורי BTC הצטמצמו בהדרגה. לכן הקיפאון סביב 7,500 דולר עולה בקנה אחד עם הציפיות.

למרות שהשבוע גם ביטקוין מזלג ביטקוין קאש וגם ביטקוין SV יחוו מחציות, עובדה זו לא ממש הועילה לביטקוין באופן גלוי, לפחות עדיין לא. הריבאונד בבוקר לא הצליח להגיע לשיא חדש, ולא היה שום סימן ברור לעלייה משמעותית בנפח.

המשקיעים צריכים לשים לב להמשך התמיכה מעל 7,000 $ בטווח הקצר ולאנרגיה הקינטית בעת יצירת שיא חדש.

קיפאון סביב 7,000 $ עדיין אפשרי

תרשים 6H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

תרשים 6H של ביטקוין לעיל מראה כי המגמה זכתה לתמיכה והתאוששה ב -7,050 דולר. המשמעות היא שרוב עמדות ההפסד מתחת ל -7,000 דולר כבר הוסרו מהשוק במידה מסוימת.

הצניחה באמצע מרץ כמעט מעוכלת, אך לא ניתן לשלול את האפשרות להמשך התנודה סביב 7,000 $..

על המשקיעים לציין שקושי הכרייה גדל. זה עשוי לגרום לכורים מסוימים למכור את ה- BTC שלהם כדי לחסוך רווחים. לכן, חשוב להיות מודעים לסיכון לזרוק בימים הקרובים.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח הקצר: 7,400 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 7,500 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 7,250 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 7,050 דולר

BCH עולה ככל שמתקרב לחצי היום

1H BCH / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

BCH – שתגמול הגוש שלו הוא מַעֲרֶכֶת לרדת במחצית בפחות משעה – צמח ביותר מ -6 אחוזים במהלך 24 השעות האחרונות. לנוכח אירוע החציון הממשמש ובא, אין זה מפתיע שקרנות הרוב העלו את המחיר לטווח הקצר.

עם זאת, אם מסתכלים על המגמה בתרשים שלמעלה, BCH נחסם על ידי הקצה העליון של אזור ההתנגדות הקודם של 280 דולר. אם לא ניתן לשבור עמדה זו בטווח הקצר, השפעת החציון עשויה להסתיים שם.

אחרת, אם זה יכול לפרוץ 280 דולר ולהתייצב, חזרה ל -300 דולר תתאפשר מאוד. על המשקיעים להתמקד ברמת התמיכה הקלה הראשונה בסביבות 270 דולר. אם החיסרון או האיחוד עדיין יכולים להתייצב עליו, יתכן שהמחיר יזרום לשיא חדש מעל 280 דולר עם נפח טוב יחסית.


רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 280 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 300 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 272 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 262 דולר

BSV רואה צמיחה בולטת, אך מתקרבת להתנגדות חזקה

1H BSV / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

BSV תחווה גם את מחציתו השבוע – מְשׁוֹעָר להתרחש תוך פחות מיומיים. אף על פי ש- BSV ראתה את הצמיחה הכי גדולה במשך 24 שעות ביממה של כל 50 המטבעות המובילים – עלייה של כמעט 14 אחוזים היום – נפח השוריות הכבד לטווח הקצר מסתיים כיוון שכבר הגיע לשיאו. החלל העליון שבין $ 220- $ 226 הוא אזור התנגדות חזק.

אם ניתן להמשיך ולתמוך במחיר של 204 דולר, עדיין קיימת אפשרות ליצור שיא חדש בשוק העתידי. לעומת זאת, הוא עשוי להמשיך לרדת מתחת ל -200 דולר ולמצוא תמיכה שנייה בסביבות 186 דולר.

במהלך השעות האחרונות, בסביבות השעה 17:00. HKT, המחיר נסגר בתבנית פטיש הפוכה. משמעות הדבר היא כי לחץ המכירה דוחף כעת בכבדות כלפי מעלה. לכן עדיף לא להיכנס לתפקיד ארוך בטווח הקצר, לחכות עד שהמחיר יתייצב, ואז לקבל את ההחלטה.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 225 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 235 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 204 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 188 דולר

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map