BTC ממשיכה להיאבק בסביבות 10 אלף דולר אבל שוורים לא מוותרים: שעון שוק שבועי

שבועי שוק הקריפטו

למרות שהחל בשבוע שעבר עם 10,000 דולר בכרטיסים, ביטקוין (BTC) המחירים נותרו לא מכריעים מכיוון שהזינוק של יום שני בוטל לחלוטין ביום שלישי, ואחריו המסחר בטווח הארוך עד סוף השבוע.

עם זאת, הסגירה של יום ראשון של 9,746 דולר, לפי מחיר OKEx ספוט, הייתה הסגירה השבועית הגבוהה ביותר מאז אמצע פברואר, וסימנה עלייה של 3.3 אחוזים עבור המטבע הדיגיטלי המוביל, למרות לחץ המכירה החזק שמציין הפתיל הארוך בחלק העליון..

בינתיים, קרדנו (ADA) היה המרוויח הגדול ביותר מבין עשרת האלטקוינים הראשונים לפי היוון, ורשם תשואות של 17.39 אחוזים. במחיר של 0.086 דולר ADA קרוב לשיאו של 52 שבועות של 0.098 דולר, בציפייה לחיוב עדכון פיתוח של שלי Testnet.

אתריום (ETH), המטבע הדיגיטלי השני בגודלו, סיים את השבוע עם עלייה של 5.48 אחוז במחיר. ה ETH / BTC הצמד צבר 17 אחוזים בשלושת השבועות האחרונים והראה תאוצה שורית שהובילה למעבר ההוכחה שלו, הצפוי ברבעון השלישי. EOS עלה ביותר מ -3.4 אחוזים ביום שישי בשל הידיעה על כך שה- EOSIO מופעלת ברשת החברתית קוֹל יושק רשמית ב -4 ביולי. ל- VOICE יש קיבלו השקעות של 150 מיליון דולר לפחות מבית Block.one, החברה שעומדת מאחורי EOS.

מחזיר קריפטו שבועי 7 ביוניהחזר שבועי של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים 6/1 – 6/7. מקור: Tradingview

Bitcoin Hashrate עולה לאחר התאמת קושי

ה ביטקוין (BTC) הרשת עברה התאמת קושי נוספת בגוש 633,025 בשבוע שעבר. הקושי הגיע כעת ל -13.73 ט ‘- ירידה של 9.29 אחוזים לפי Bitinfocharts נתונים. כפי שציינו ביום שישי שוק יומי עדכון, התאמות קושי בעבר ותנועות מחירים מצביעות על כך שירידות של תשעה אחוזים ומעלה בדרך כלל מאותתות על תחתית.

Hashrate ביטקוין וקושיקצב חשיש וקושי הממוצע של ביטקוין. מָקוֹר: מטבעות מטבעות

עם זאת, לאחר התאמת הקושי, ההיסטרה עלתה לשיאים של כל הזמנים, וכתוצאה מכך הופקו חסימות ביטקוין ב מרווחים של 7 דקות, לעומת זמן היעד של 10 הדקות. אם מגמה זו תמשיך, נראה זינוק בקושי עד חותמת ההתאמה הבאה, כעבור תשעה ימים.

נכון לעכשיו, לא ברור אם עלייה זו בשיעור החשיש קשורה ישירות לבוא עונת השיטפונות בדרום מערב סין, אך עלות החשמל בעונת השיטפונות צפויה לרדת ב -40% מ- 0.25 יואן (0.035 דולר) לקו”ש ל -0.15 יואן ($ 0.021) לפי ביטלניוז נתונים.

ביטקוין אאוטלוק

ציינו בשבועות האחרונים שלנו שוק שעון שבועי הסנטימנט הפך לשורי בשוק האופציות מכיוון שהשיחות יקרות יותר ממכירות, והסיכון לתנודתיות הוא יותר כלפי מעלה – מגמה זו נמשכת עד עכשיו.

השוורים נכנסו ל- All-In והגנו בהצלחה את רמת התמיכה הקריטית של 9,300 $ ל 9,400 $ ביום ראשון בערב (UTC). הסגירה השבועית בסך 9,746 $ הייתה מעל לשיא הקודם של הסגירה השבועית ב- 17 במאי, וזה אינדיקטור טוב לכך שהמומנטום השורי יכול להימשך.

עם זאת, אם אנו יכולים לראות סגירה יומית מעל לשיא השנתי של 10,502 $, זה ייתן לביטקוין מקום רב בצד העליון. אך בטווח הקצר, ההתנגדות החזקה בסך 10,200 דולר מילאה שוב ושוב תפקיד חשוב בדיכוי כל פעולה כלפי מעלה.


OKTC BTC ספוטמחיר נקודה BTC של OKEx. תרשים 1H. מקור: OKEx

במבט קדימה השבוע

ה נאסד”ק הגיע לשיא של כל הזמנים ביום שישי, ושבר את שיא השיא הקודם של 9,838 נקודות, והשיג בהצלחה מהפך בצורת V. ס&החוזים העתידיים על P 500 זינקו גבוה יותר בפתיחת יום שני.

הפדרל ריזרב יודיע על תוצאות תוצאותיה פגישת FOMC ביום רביעי. למרות הציפיות הנרחבות לפיהן הריבית תישאר ללא שינוי, החלטת הפד יכולה להשפיע על השוק.

בקריפטו, טרון (TRX) יש הודעה על פרויקט ביום שני, לצד Maker (MKR) להיות רשום ב- Coinbase Pro. ה אפקט רישום Coinbase יכול לדחוף את מחיר MKR גבוה יותר השבוע. בינתיים, זיליקה (ZILiqa) ישלים תמיכה בהימור החודש.

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map