תרשים BTC 1H נכנס למשולש התכנסות, היקף המצר גורם לשוק קיצוני: שוק הקריפטו יומי

יום חמישי 9 באפריל: מרבית שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים רואים תנודתיות מועטה במהלך 24 השעות האחרונות.

ביטקוין לא מצליח לבדוק 7,400 דולר

תרשים 1H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

אתמול BTC התחדשה מ- 7,200 $ – לאחר שלא הצליחה לבדוק 7,450 $, מכיוון שהאנרגיה השורית הייתה חלשה יותר, המחיר אפילו לא הצליח לפרוץ 7,400 $ ועכשיו הוא חוזר לכיוון 7,200 $..

צוות ניתוח השוק של OKEx מאמין כי עם הריבאונד האחרון שנחסם במחיר של 7,500 דולר, המגמה נכנסה שוב לשלב איחוד לפי שעה. מכיוון שתחתית הנסיגה הנוכחית נעה בהדרגה כלפי מעלה, התבנית השורית לפי שעה לא תישבר עד שהמחיר יורד מתחת לקו המגמה השורי.

מאחר שהתמיכה האזורית מעל 7,000 $ אומתה כיעילה פעמים רבות לאחרונה, ההסתברות לרדת מתחת ל -7,000 $ נמוכה בטווח הקצר. על המשקיעים לשים לב האם המגמה של שעה יכולה לפרוץ ביעילות את אזור משולש ההתכנסות.

שבירת הקצה העליון פירושה שלמחיר תהיה אפשרות לבדוק את ההתנגדות של 7,500 דולר. BTC עשויה להמשיך למצוא תמיכה מעל 7,000 $ אם היא תפרוץ מתחת לקצה התחתון.

BTC עלול לסגת ל -6,000 דולר לפני שיחזור

תרשים 1D BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

אם לשפוט לפי התרשים היומי לעיל, המחיר נע בהדרגה לקראת סוף הטריז הדובי. בשילוב עם ההתנגדות הקשה מעל 7,500 דולר, יש לתבנית זו סבירות גבוהה להיווצרות.

אם המגמה יורדת אל מתחת לקצה התחתון של הטריז, נוצר שוב תחתית מדורגת מעל 6,000 $. אחרת, אם השוורים מצליחים לפרוץ את הקצה העליון, המשמעות היא שהתבנית הדובית אינה חוקית ותחזית השוק היא שורית..

תרשים הנפח מציין כי דפוס הטריז הדובי עשוי להיווצר בהצלחה כאשר רמות הנפח השוריות יורדות לאחר שהמגמה היומית נכנסה לאיחוד. לכן, על המשקיעים לדאוג יותר לקצה התחתון. יתכן שלפני המחצית בחודש מאי, מחיר ה- BTC יחווה נסיגה נוספת ל -6,000 דולר ולאחר מכן ריבאונד.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח הקצר: 7,400 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 7,500 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 7,250 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 7,050 דולר

BCH נופל לאחר המחצית של אתמול

1H BCH / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

מחיר ה- BCH צנח במהירות לאחר שהמטבע חווה את מחציתו אתמול ונתמך באופן זמני ב -260 דולר. עם המשך הצטמצמות נפח המסחר, לא סביר שהמחיר יגיע לשיא חדש בטווח הקצר.

280 דולר יהיה המחיר המכריע שיקבע את הכיוון לטווח הקצר מכיוון שהוא הקצה העליון של אזור ההלם האחרון לפני הצניחה במרץ. אם המחיר יכול להתייצב שם, סביר שהוא יחזור ל -300 דולר.

מגמת אמצע הטווח יכולה להתמקד ברמת התמיכה המרכזית של 250 דולר. אם המגמה יכולה להמשיך להתייצב בשלב זה או אפילו ל -260 דולר, לאחר תקופת איחוד, קיימת אפשרות לפרוץ את השיא הקודם. אחרת, הוא עשוי להמשיך ולחזור לאזור ההלם הנמוך מ- 246 $.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 280 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 300 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 260 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 245 דולר

BSV ראתה ריבאונד אך נותרת תנודתי

1H BSV / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com


למרות ש- Bitcoin SV (BSV) גם נפל לאחור לאחר שנתקל בהתנגדות קשה, הוא אז התאושש חזק לאחר שנתמך על ידי 204 דולר. כרגע הוא נמצא בלחץ באזור 228-230 דולר.

האזור המוקף בתרשים לעיל מציין את אזור ההתנגדות הקשה שבין 208 $ ל -250 $. קרנות רוב יכולות אולי לדחוף את המחיר לאזור זה, אך יכולות ליפול במהירות ללא אות ברור. לכן זה סיכון גבוה לפתוח עמדה ארוכה סביב המחיר הנוכחי ל -250 דולר.

בהתחשב בכך שהמחצית של BSV תתרחש ביום שישי, עדיין קיימת סבירות מסוימת שהמחיר יבחן 230 דולר. אך יש להזכיר למשקיעים כי BSV הוא מטבע תנודתי בקרב מטבעות המיינסטרים, וסביר מאוד להניח שהנטייה הקיצונית תתרחש ברציפות, כך שעדיין יש לקחת בחשבון את גורם הסיכון.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 221 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 228 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 210 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 204 דולר

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map