תוקף הקצה התחתון של BTC משולש עשוי להעלות את המחיר לרמת התנגדות של 6,000 דולר

18 במרץ: שוקי המטבעות הקריפטוגרפיים רואים היום הפסדים נמוכים יחסית במהלך 24 השעות האחרונות, כאשר מרבית המטבעות העליונים ירדו ב -3% אחוזים.

מחיר הביטקוין (BTC) ממשיך להתאגד, יורד מעט לכ -5,200 דולר בזמן העיתונות, ירידה של 3 אחוזים ביום..

אתר (ETH) מחזיק ברווחים האחרונים ונסחר מעל 110 דולר, אם כי הפסדים של 24 שעות הם בערך 4 אחוזים.

ה- XRP של Ripple יורד גם בכמעט 4 אחוזים, בעיקר נסחר לצדדים אמש, לפני שראה ירידה קלה הבוקר לרמה של 0.1429 דולר..

BTC / USD החלפה תמידית

תרשים 1H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. נשק: OKEx.com

אתמול, 17 במרץ, BTC צנחה מעט אחורה לאחר שנחסמה ליד 5,500 דולר, והיא עוברת כעת מעל 5,200 דולר. פעילות המסחר נותרת ברמות נמוכות.

צוות ניתוח השוק של OKEx מאמין שמשולש ההתכנסות לפי שעה הצטמצם בהדרגה. במקרים נדירים הוא יעבור למיקום קרוב ל -90 אחוז מהסוף לפני שיפריץ.

במידה מסוימת, עוצמת פריצת הדרך במצב קיצוני זה חלשה. פריצת דרך מוקדמת יותר פירושה שהשור והדובים כבר הפרידו בין הניצחון והתבוסה, הביטחון וההמשכיות לאחר הפריצה יהיו גם הם חזקים.

נכון לעכשיו, BTC עדיין צריך לאשר את חוזק התמיכה של הקצה התחתון של המשולש כדי לקבוע אם המשולש השורי ברמת השעה תקף. אם המחיר יוכל להשיג תמיכה בעמדה זו בפעם השלישית היום, ההסתברות לריבאונד תגדל עוד יותר.

לעומת זאת, אם הוא מתקלקל, זה מוכיח כי דפוס המשולש אינו תקף, והמחיר עשוי להמשיך ולבדוק את השפל הקודם של 4,400 $ ואף 3,800 $.

התרשים ליום אחד של הביטקוין מראה כי איחוד ממשיך להיווצר ופעילות המסחר ממשיכה להתכווץ. מחזורי המסחר מתקרבים לרמות הנמוכות ביותר מאז התרסקות השוק בשבוע שעבר.

יתכן והתנודות לא תהיינה דרסטיות לפני סוף השבוע הזה, תוך התבוננות בנטיות היסטוריות. בכל פעם שהמחיר חווה תנועה גדולה, תקופת המנוחה הבאה נוטה להימשך לפחות שבוע ואף יותר.

בהתחשב בכך שהמזבלה האחרונה הייתה גם הגדולה ביותר בשנים האחרונות, אנו יכולים לצפות לתקופה ארוכה יותר של תנודתיות נמוכה. לא קל להתכונן לפריצה הבאה, גם לשוורים וגם לדובים, בתקופה כל כך קצרה אחרי שהשווקים עברו.

לא קל גם לשפוט אם הבמה יוצרת קרקעית או רק מנוחה לדובים, מכיוון שהכיוון הסופי הסופי תלוי בהזרמת כספים חדשים. בתורם, קרנות חדשות תלויות ביסודות, ואנחנו יכולים רק לחזות סבירות גדולה.


השוק כרגע עדיין פסימי. סנטימנט דובי עדיין חזק יותר משורי, ולסנטימנט יש תמיד משך. לכן, הסיכון להפסד נוסף עדיין גבוה מהריבאונד.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח הקצר: 5,500 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 6,000 $
 • תמיכה לטווח קצר: 4,400 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 3,800 דולר

החלפה מתמדת של ETH / USD

1H ETH / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

שורי ETH ניסו מספר פעמים אך לא הצליחו לעלות מעל 120 דולר. התרשים בן שעה מראה אות אפשרי שאם יש התנגדות קשה ב -120 דולר, יש סבירות גבוהה שהמגמה תעבור לגעת בקצה התחתון ואף לרדת מתחתיו.

בקצה העליון ניתן לגעת רק אם 120 $ הופכים לרמת תמיכה. לאחר זמן קצר שעבר מעל קו ה- MACD Zero, המחיר עשוי לחזור לשלילה ובעל אות הוצאות כלפי מטה. זה יכול להיות רמז שהמחיר מוכן לרדת עוד יותר.

על המשקיעים לשים לב שאם תישבר תמיכה של 100 דולר בטווח הקצר, ייבדק השפל הקודם סביב 86 דולר. אם המחיר ישבור את הקצה העליון וניתן יהיה לתמוך בו את הנסיגה, אז נראה אות ריבאונד.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח הקצר: 120 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 145 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 100 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 86 דולר

החלפה מתמדת של XRP / USD

1H XRP / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

בהשוואה ל- ETH ו- BTC, הפריצה של XRP עשויה להגיע מוקדם יותר, מכיוון שהמחיר נגע בקצה התחתון בפעם השלישית ונתמך שוב..

ככל שהטווח ממשיך להצטמצם, הפריצה עשויה לקרות בכל רגע. עם זאת, על המשקיעים לשים לב כי פריצה קרובה זו עשויה להיות שגויה אם מחזורי המסחר לא יגדלו במיוחד. במקרה כזה, המגמה עשויה לחזור להתאחד שוב.

לא משנה אם המחיר יעלה או ירד, יתכן שזה יהיה צעד כוזב. ודא שהקצה העליון או התחתון יכול להיות נתמך או להתנגד לקצה העליון או התחתון כדי שהפריצה תהיה לגיטימית.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 0.1510 $
 • עמידות לטווח בינוני: 0.1640 $
 • תמיכה לטווח קצר: 0.1375 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 0.1270 דולר

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map