סביר להניח שה- BTC ישבור את הטריז הדובי ביעילות, המגמה עשויה לבנות תחתונה קרוב ל -6 אלף דולר שוב: שוק הקריפטו היומי

יום שישי, 10 באפריל: מרבית שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים המובילים רואים תיקונים, המחירים ירדו בין 5 ל -10 אחוזים במהלך 24 השעות האחרונות.

ביטקוין (BTC) ירד מעט מתחת לרמת 7,000 $ לסחור סביב 6,900 $ בזמן העיתונות, ירידה של כ -5%.

Bitcoin Cash (BCH) ו- Bitcoin SV (BSV) איבדו 9 ו -11% בהתאמה ביום, שניהם מציגים מחדש את הרווחים לטווח הקצר מהמחצית האחרונה של תגמול החסימה שלהם..

כאשר BTC יורד מתחת ל -7,000 דולר, הסוחרים מסתכלים על רמות תמיכה לטווח קצר

תרשים 1H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

לפני היום, BTC היה בתבנית מגובשת לאחר שדוכא ב 7,500 $. כאשר השיאים המשיכו לנוע, הסיכון לחיסרון גדל בהדרגה, ואתמול המגמה צנחה ל -7,100 דולר לטווח קצר. למרות שהמגמה תוקנה במהירות בשעות הקרובות, המחיר כבר הראה אות כלפי מטה. נכון לעכשיו, המחיר ירד לזמן קצר מתחת ל -7,000 דולר.

צוות ניתוח השוק של OKEx מאמין כי בדיקת הקצה התחתון של הטריז הדובי אתמול הראתה סימני שבירה, והשוק משחרר בהדרגה אותות חלשים. לאור הגידול ההדרגתי בהיקף המכירה לפי שעה, גדלה גם ההסתברות לשבירה הגיונית.

אם המגמה לא יכולה לחזור ל -7,000 דולר ב-8-12 השעות הבאות, היא יכולה לאשר כי שלב הריבאונד הקודם מסתיים במידה מסוימת, וייתכן שלב חדש של תחתית.

על משקיעי הביטקוין לשים לב למצב שבו המחיר יכול להתייצב בעתיד הקרוב. שימו לב ל -6,600 דולר, 6,150 דולר ו -6,000 דולר שהם רמות תמיכה פוטנציאליות.

BTC יכול לבדוק את התחתית הקודמת סביב $ 4K

תרשים 1D BTC / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

התרשים היומי של הביטקוין לעיל מציג שבירה ברורה של הקצה התחתון. עם זאת, נראה כי הנפח הדובי עדיין לא נמצא ברמה גבוהה מספיק, ולכן ייתכן גם שהפריצה היא מלכודת. התמקדו בשינוי המצב בהיקף הערב – אם הרמה עדיין נמוכה והמחיר יחזור ל -7,050 דולר, על המשקיעים להקפיד על פתיחת עמדות שורט..

עם זאת, כפי שכבר הוכיחה את היחלשות השוורים במהלך השבוע הזה, אזור ההתנגדות שבין 7,500-7,700 $ קשה לשבור כרגע. המגמה תנוע ככל הנראה כפי שמוצג במצב 1 או 2 בתרשים ליום אחד לעיל.

תנאי 1 מראה כי המחיר עשוי להפסיק לזרוק סביב 6,000 $, מכיוון שהיה בעבר עמדת תמיכה חזקה. אם המגמה חוזרת כאן, המשמעות היא שהתחתית השנייה גבוהה בהרבה מהראשונה וכוח הריבאונד יהיה חזק.

מצב 2 מראה רגש שוק גרוע יותר מ -1, מכיוון ששוורים יהיו פסימיים וקרנות דוביות יותר ייכנסו. במקרה זה, ייתכן שהמחיר יבחן את התחתית הקודמת, שהיא סביב 4,000 $. משמעות הדבר היא כי ריבאונד יצטרך זמן רב יותר כדי לחזור למגמה שורית.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 7,050 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 7,250 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 6,850 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 6,700 דולר

BCH בולס מסתכלים על 198 דולר כקו ההגנה האחרון

1H BCH / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

השפעת החצי של BCH עוכלה לזמן קצר, והמחיר המשיך להיחלש.


לאחר שנשבר מתחת לתמיכה של 250 דולר, BCH צנחה כעת לאזור איחוד המשולשים בתחתית התקופה הקודמת, והיא נתמכת באופן זמני על ידי 232 דולר..

שימו לב לתנאי נפח המכירה – אם הרמה יכולה להחזיק או אפילו לעלות, 232 דולר לא יהווה תמיכה יעילה באותו הרגע.

עם זאת, מכיוון שהמגמה נמשכת כרגע, סביר פחות כי יתייצב עמדה זו, שכן 224 ו -215 דולר עשויים להיות תומכים חזקים. 198 דולר יהיו קו ההגנה האחרון של השוורים. אם המחיר מתייצב עליו, המשמעות היא שהשור לא צריך יותר מדי זמן כדי להתכונן לריבאונד הבא. פירושו של ירידה מתחת ל -198 דולר צפויה להיבדק בתחתית הקודמת.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: $ 243
 • עמידות לטווח בינוני: 250 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 232 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 215 דולר

רק לאחר המחצית, BSV נכנס לתבנית דובית

1H BSV / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: OKEx.com

BSV כמעט איבדה את כל רווחי הבנייה עד למחציתה, שהתרחשה מוקדם יותר היום. המחיר נתמך באופן זמני על ידי 195 דולר, אך הדפוס הדובי ברור. ירידה מתחת ל -180 דולר עשויה להפוך לאירוע בהסתברות גבוהה בעתיד.

תרשים הנפח של BSV מראה כי קרנות דוביות גדלות ואינן רואות אות הפחתה, ולכן ייתכן שתמיכה של 188 דולר אינה יעילה כרגע. פירוש של 188 דולר פירושו שהמגמה תחזור לאזור התחתון, מכיוון שניתן לראות במיקום זה את מחשוף התחתית במרץ. ירידה מתחת ל -170 דולר עשויה להיות שהמגמה מנסה לבנות תחתית נוספת סביב 130 דולר.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 202 דולר
 • עמידות לטווח בינוני: 228 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 188 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 170 דולר

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map