סנטימנט דובי גובר כאשר סוחרים לדרוך בזהירות ו- BTC מחפש תמיכה: עתיד שישי

Futures Friday הוא סקירה שבועית של חוזים עתידיים על ביטקוין ב- OKEx.

ביטקוין (BTC) החלה בשיעור החל בסוף השבוע, וצנחה כמעט 10 אחוזים מהפתיחה ביום שני (UTC) של 9,773 דולר, לפי העתיד הרבעוני של OKEx (BTCUSD0626) מחיר.

BTC החלה לאבד את המומנטום השורי כאשר היא נאבקה לשבור את ההתנגדות מעל 10,000 דולר ביום שני, והנסיגה הייתה מופעלת על ידי UTXO מפברואר 2009 (לפני יותר מ 11 שנים) שהושקע בשרשרת בסביבות השעה 15:00 UTC ביום רביעי.

מסתכל על נתוני מסחר של OKEx, אנו רואים שהיחס הארוך / הקצר של BTC נע סביב 1.0 לאחר הנסיגה של יום רביעי ובסיס ה- BTC נכנס לטריטוריה שלילית לתקופות מסוימות.

מאחר שהריבית הפתוחה (OI) לא ראתה שיפורים זה זמן מה, תחושת השוק הכוללת נוטה לצד הדובי..

תרשים BTC של OKExתרשים 1D של OKEx BTC Futures Quarterly (BTCUSD0626). מקור: OKEx

קריאות נתוני מסחר של OKEx

לְבַקֵר דף נתוני המסחר של OKEx לחקור אינדיקטורים נוספים.

יחס ארוך / קצר BTC

יחס BTC ארוך / קצר השתנה בפראות בשבעת הימים האחרונים. זה הגיע לראשונה לשיא של 1.24 ביום שני כאשר BTC השיגה שיא שבועי של 10,110 דולר, ואז החלה לסגת. היחס נסוג לסביבות 1.2 ביום רביעי לפני הירידה הפתאומית במחיר ה- BTC. כרגע הוא מסתובב סביב 1.0, דבר המצביע על כך שהרגש בשוק מאוזן.

יחס ארוך / קצר BTCזמן איסוף נתונים: 15/05 0:00 עד 22/2 04:00 (UTC)

היחס הארוך / הקצר מראה את היחס בין מספר המשתמשים הפותח עמדות ארוכות לעומת פתיחת מיקומים קצרים. היחס מורכב מכל העתיד וההחלפות התמידיות. הצד הארוך / הקצר של המשתמש נקבע על ידי מיקומם נטו ב- BTC.

בשוק הנגזרים, בכל פעם שנפתח פוזיציה ארוכה, צריך לפתוח פוזיציה קצרה גם כדי לאזן אותה. המספר הכולל של תפקידים ארוכים חייב להיות שווה למספר הכולל של תפקידים קצרים. כשהיחס נמוך זה מצביע על כך שאנשים רבים יותר מחזיקים במכנסיים קצרים.

בסיס BTC

ה OKEx BTC עתיד רבעוני הפרמיה עלתה לסביבות 30 $ ביום שני ונותרה חיובית עד לצניחת יום רביעי. אבל מאז הפרמיה נכנסה לטריטוריה שלילית כמה פעמים והיא עדיין נעה סביב $ 0.


בסיס ה- BTC צנח במהירות משיא של 80 דולר בשבוע שעבר ל -0.19 דולר הנוכחי, מה שמשקף את התהפכות סנטימנט השוק..

OKEX BTC בסיסזמן איסוף נתונים: 15/05 0:00 עד 22/2 04:00 (UTC)

אינדיקטור זה מראה את מחיר החוזים העתידיים הרבעוני, מחיר המדד הספוט, וגם את הפרש הבסיס. הבסיס של זמן מסוים שווה למחיר החוזים העתידיים הרבעוני פחות למחיר המדד הספוט.

מחיר החוזים העתידיים משקף את ציפיות הסוחרים ממחיר הביטקוין. כאשר הבסיס חיובי, זה מצביע על כך שהשוק הוא שורי. כאשר הבסיס שלילי, זה מצביע על כך שהשוק הוא דובי.

הבסיס לחוזים עתידיים רבעוניים יכול להצביע טוב יותר על מגמת השוק לטווח הארוך. כאשר הבסיס גבוה (חיובי או שלילי), זה אומר שיש יותר מקום לארביטראז ‘.

פתוח ריבית ונפח מסחר

ריבית פתוחה (OI) הצטברה עד ליום שני ל -6.12 מיליון חוזים (חוזה אחד = 100 דולר), ועלתה מהשפל של 5.08 מיליון בשבת, לפני שחיסולים ארוכים. מאז, OI לא השתפרה והיא עדיין מנהלת סביב 5.5 מיליון חוזים. זה מראה כי גם השוורים וגם הדובים זהירים ברמות המחירים הנוכחיות, ומונעים הצטברות משמעותית של ה- OI.

לאחר ההתרסקות של אמצע מרץ, בדרך כלל לא נצפים הצטברות OI גדולה ונראה שמשתתפי השוק נהיו זהירים בשימוש במינוף. בסך הכל, המינוף של לונגס נשאר גבוה יותר ממכנסיים קצרים, כפי שמעידים גודל הפירוקים.

OKEX ריבית פתוחהזמן איסוף נתונים: 15/05 0:00 עד 22/2 04:00 (UTC)

ריבית פתוחה היא המספר הכולל של חוזים עתידיים / החלפות שטרם נסגרו ביום מסוים.

נפח המסחר הוא נפח המסחר הכולל של החוזים העתידיים והחלפות נצח על פני פרק זמן מסוים.

אם יש 2,000 חוזים ארוכים ו -2,000 חוזים קצרים, הריבית הפתוחה תהיה 2,000. אם נפח המסחר עולה והריבית הפתוחה תפחת בפרק זמן קצר, זה עשוי להצביע על כך שהרבה מאוד פוזיציות נסגרו, או שנאלצו להתפרק. אם הן נפח המסחר והן הריבית הפתוחה עולים, זה מצביע על כך שנפתחו הרבה פוזיציות.

יחס הלוואות שוליים של BTC

יחס הלוואות השוליים עבר השבוע במקביל ל- BTC וצנח לאחר שהגיע לשיא השבועי ביום שני. היחס עומד כיום על 2.13, שהוא גבוה יותר מ -1.4 ביום שישי האחרון, אך אינו מלווה בפעולת קנייה אגרסיבית בשוק הספוט הממונף..

יחס הלוואות שוליים של OKEXזמן איסוף נתונים: 15/05 0:00 עד 22/2 04:00 (UTC)

יחס הלוואות השוליים הם נתוני מסחר בשוק נקודתי המראים את היחס בין משתמשים הלווים USDT לעומת BTC בהשאלה בערך USDT על פני תקופת זמן נתונה.

יחס זה גם מסייע לסוחרים לבחון את סנטימנט השוק. בדרך כלל, סוחרים השואלים USDT שואפים לקנות BTC, ואלה הלווים BTC שואפים לקצר אותו.

כאשר יחס ההלוואות בשוליים גבוה, זה מצביע על כך שהשוק הוא שורי. כשהוא נמוך זה מצביע על כך שהשוק הוא דובי. ערכים קיצוניים של יחס זה הצביעו היסטורית על היפוך מגמה.

תובנה של סוחר

רובי, מנתח השקעות OKEx

בעוד שאינדיקטורים של נתוני מסחר בחוזים עתידיים הראו איתותים דוביים עם פרמיה שלילית מדי פעם ויחס ארוך / קצר נמוך, BTC עדיין מוצאת תמיכה בתחתית הערוץ העולה שמוצג לעיל. אם הוא לא מצליח להתאושש ויורד מתחת לערוץ, אנו עשויים לראות צלילה נוספת לקראת 7,400 דולר באמצע הטווח.

בטווח הקצר התמיכה של 9,300 דולר הפכה כעת להתנגדות חזקה, ו- BTC תצטרך להפר אותה כדי לקבל זריקה נוספת להחלמה..

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map