מחיר BTC מחוזק על ידי SUSHI ודה-דה-פי מתחדש

במהלך הלילה, שוק המטבעות הקריפטוגרפי ראה שוב את עליית ההיוון הכוללת שלו, כאשר הביקוש לאסימוני מימון מבוזרים גבר. המדד גדל בשיעור משמעותי של 3.2% ועבר מעל 400 מיליארד דולר, לפי הנתונים מ- CoinGecko. במקביל, נתח הביטקוין (BTC) בשוק הכללי ירד ל -54.8%.

בזמן שכולם מיהרו לפרויקטים שונים של גידול תשואה, הביקוש לאתר (ETH) עלה – עלה ב -8.85% בין לילה. אתר היה המנוע העיקרי המניע את השוק השבוע, והעלה את מחיר הביטקוין בעלייה של 2.02% לסביבות 11,900 דולר. עם זאת, ככל הנראה, אלטקוינים גדולים אחרים אינם מועדפים על ידי משתתפי השוק וביצועים נמוכים משמעותית לעומת ETH, כאשר EOS ו- Litecoin (LTC) רק עלו 2.21% ו- 1.82%, בהתאמה..

לוח אינדקס האסימונים של OKEx נמצא בירוק החל מהשעה 7:00 בבוקר UTC בספטמבר 1. מקור: OKEx

לפי דבנק, הערך הכולל הנעול ב- DeFi עלה כעת על 11 מיליארד דולר – ו- SushiSwap (SUSHI) הוא החם ביותר בתפריט. ב- 28 באוגוסט הושק המזלג של Uniswap ושוויו הכלול נעול עלה על יותר מ -270 מיליון דולר בפחות מ -12 שעות. נכון לעכשיו, SushiSwap צבר יותר מ -1.5 מיליארד דולר אסימונים, או כ -80% מכלל נכסי Uniswap, על פי סושיבורד.

הערך הכולל הנעול ב- DeFi ממשיך לעלות. מָקוֹר: דבנק

Sushiswap מוסיף תמריץ סמלי ל- Uniswap על ידי הקצאת חלק מדמי המסחר שלה למחזיקים באסימון SushiSwap SUSHI, שניתן למכור בשוק המשני. בשל כלכלת אסימון ה- SUSHI המועילה ובריכות התשואה הגבוהה, SUSHI הוא השם החם ביותר מבין אסימוני DeFi בימינו. יתר על כן, ה תַחֲרוּת שעבורן בריכות נזילות צריכות להיות רשומות ב- SushiSwap הוא עז, מה שהגביר אתמול את הביקוש לסושי. אנו אפילו רואים פרויקטים מסוימים שקונים קולות ב- SushiSwap על מנת שלפרויקטים שלהם יהיה סיכוי גדול יותר להירשם. המנהיגים הנוכחיים בתחרות זו כוללים את YAMV2-ETH, SRM-ETH, REN-ETH, sUSD-BASED ואחרים..

חשוב לציין כי כל באג קוד קל יכול להיות בעל תוצאות בלתי ניתנות לחישוב על פלטפורמות מבוזרות אלו ולהפוך לכספומט עבור האקרים. נכון לעכשיו, SushiSwap לא השלים ביקורת רשמית.

סרום (SRM) היה מבוקש גם אתמול והוא עולה ב 27% בין לילה, בגלל הסבירות הגבוהה להירשם בסיבוב הבא ב- SushiSwap. אסימונים נוספים של DeFi שעולים יותר מ -20% בין לילה הם Compound (COMP), Curve (CRV) ו- UMA. TRON תשחרר את פרויקט כריית הנזילות שלה, SUN, ב -2 בספטמבר והיא עולה ב -15%.

SushiSwap / בריכות ואחוזי הנזילות של Uniswap. מָקוֹר: סושיבורד

רישומים חדשים

OKEx שמחה לבשר כי SushiSwap (SUSHI), YFValue (YFV) ו- PowerPool Concentrated Voting Power (CVP) רשומים כעת ב- OKEx.

ניתן להפקיד את כל האסימונים הנ”ל בחשבונות OKEx באופן מיידי. צמדי המסחר SUSHI / USDT, YFV / USDT ו- CVP / USDT יהיו זמינים היום בשעה 10:00 בבוקר. SUSHI / ETH, YFV / ETH ו- CVP / ETH יהיו זמינים היום בשעה 11:00 בבוקר UTC.

מרוויחים ומפסידים של אלטקוין

  • TCT / USDT + 87.09%
  • XUC / USDT + 36.63%
  • CRV / USDT + 31.21%
  • ORS / USDT -11.51%
  • YEE / USDT -12.10%
  • YFII / USDT -25.01%

אלטקוינים קטנים ומכסה ממשיכים להמריא. Exchange Union (XUC) עלתה לרשימת המרוויחים המובילה ביום השני ברציפות והיא עולה ב -36.63%. הזוכה הגדול של היום היה TokenClub (TCT), שזינק בן 87.09% בן לילה.

ניתוח טכני של BTC

BTC עלה חזק הבוקר לאחר תיקון לרמה של 11,550 דולר, סף היום. ברור לראות כי ה- BTC מוגבר על ידי אלטקוינים גדולים כמו ETH ו- TRX.


BTC פועלת כרגע ברמה קריטית של 11,900 $. אם ניתן לקיים רמה זו, היא יכולה להמשיך לאתגר את השיאים הקודמים בסביבות 12,200 דולר.

תרשים החלפה מתמדת של OKEx BTC בשעה 1 – 9/1. מקור: OKEx, TradingView

ניתוח טכני של ETH

מחירו של אתרים היה חזק לאחר שחזר אחורה בתמיכה של 430 דולר ואז קבע מיד שיא מקומי חדש של 467 דולר. בגלל העצרת המהירה, התמיכה במחיר של 445 דולר רחוקה יותר כעת.

אם השבוע ניתן יהיה לקיים את המאניה סביב DeFi, סביר להניח שהביקוש ל- ETH יישאר מתמשך. תיקון משמעותי יהיה פחות סביר.

טבלת מחירים של אתריום - 9/1תרשים החלפה מתמיד של OKEx ETH בשעה 1 – 9/1. מקור: OKEx, TradingView

לא סוחר של OKEx? למד כיצד להתחיל לסחור!

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map