מחיר הביטקוין נשאר פושר כאשר DeFi Boom ממשיך לגנוב את הזרקורים

בשבוע שעבר נערכו חילופי מרכזים מרכזיים אשר חיזקו את מרחב DeFi. בהובלת OKEx, ענקיות CEX לא רק רשמו מספר אסימונים של DeFi אלא הציגו גם מוצרים חדשניים, כגון OKB Staking, שהתקבלו היטב על ידי משתתפי השוק..

השווי הכולל שננעל ב- OKB Staking עלה ביום שני על 200 מיליון דולר, עם יותר מ -16,000 משתתפים. מהלך זה מוריד משמעותית את החסמים עבור סוחרים קמעונאיים המשתתפים ב- DeFi, ללא עלויות גז נוספות ברשת.

OKB גם עלתה בצורה חדה במהלך השבוע האחרון בגלל הגידול בביקוש והירידה במחזור, וזינקה ב -17.87% והפכה לאחת ההופעות המובילות.

לעומת זאת, ביטקוין (BTC) גילה התלהבות מועטה בשבוע שעבר, ירידה של 0.08% מינורית לאחר שבדק מספר פעמים 10,000 דולר. המטבע הדיגיטלי המוביל החל ריבאונד ביום רביעי והגיע לשיא שבועי של 10,580 דולר בבוקר יום ראשון מוקדם – בהתאם למחיר מדד OKEx BTC – לפני שירד לסגור את השבוע ב -10,300 דולר..

פולקדות (DOT) היה אלטקוין נוסף שביצע ביצועים טובים בשבוע שעבר, ועלה ב -8.93% ותפס את המקום החמישי מבחינת שווי השוק. Chainlink (LINK), לעומת זאת, צנחה למקום השישי בדירוג שווי השוק לאחר שירדה של 9.07%. Ether (ETH) נותר ברובו ללא שינוי, עלייה של 0.44% מינוריות, בעוד ש- EOS ו- TRON (TRX) ירדו ב 7.44% ו 5.09% בהתאמה..

תשואות שבועיות של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים, 9 / 7–9 / 13. מקור: TradingView

אם מסתכלים על אסימוני DeFi, yearn.finance (YFI) ו- Loopring (LRC) הביאו לביצועים טובים יותר מהמתחרים בזכות רישומי Coinbase Pro הקרובים שלהם, והעניקו להם תשואות שבועיות של 44.78% ו- ​​37.27%, בהתאמה. DFI.money (YFII), מזלג YFI, מימשה גם רווח שבועי של 30.43%.

החזר שבועי של אסימוני DeFi גדולים, 9 / 7–9 / 13. מקור: TradingView

האסימון שהניב את הביצועים הגרועים ביותר בתחום DeFi היה SushiSwap (SUSHI), ירידה של 28.57%. SUSHI סגרה את השבוע ב -2.20 דולר, לעומת שיאה של שבעה ימים, שעמד על 3.50 דולר.

הערך הכולל הנעול ב- SushiSwap ירד אף הוא בחדות לאחר שהוריד בסוף השבוע את תגמולי הגוש. ה- TVL צנח ל -808.3 מיליון דולר – ירידה של 42.74% במהלך 24 השעות האחרונות, בהתאם נתוני דבנק. בעבר, ה- TVL של SushiSwap הגיע ל -1.5 מיליארד דולר ודורג במקום הראשון. מעניין לציין כי ב- 9 בספטמבר, SushiSwap העבירה בהצלחה 800 מיליון דולר מ- Uniswap בגלל חקלאים שמניבים תגמולי חסימות של SUSHI..

הפעם, בגלל הענק לחתוך בתגמולי בלוק מ -1,000 עד 100 SUSHI, אופי רווח הרווח של חקלאים התשואה הוביל למשיכת נזילות במהירות רבה. שוויו של 14 מיליון דולר רכישות חוזרות ונראה כי 2 מיליון דולר בטיפות אוויר לא עזרו במיוחד למחיר.

הערך הכולל נעול בעשרת הפרויקטים המובילים של DeFi – 14.9. מָקוֹר: דבנק

במקביל, שמנו לב כי ה- TVL של Uniswap עלה ב -62.63% ב -24 השעות האחרונות. Uniswap ו- SushiSwap שונים עוד יותר בהרבה בכל הנוגע למספר המשתמשים 24 שעות ומספר העסקאות.

Uniswap V2 לעומת SushiSwap. מָקוֹר: דבנק

יתר על כן, בשל התשואות הגבוהות שהוצעו ב- DeFi, כמעט 100,000 BTC היו "נִרגָשׁ" לבלוקצ’יין את’ריום, לפי נתוני דופק של DeFi. הפרויקט הפופולרי ביותר בין BTC ל- ETH הוא Bitcoin Wrapped, המהווה יותר מ- 66%, או 53,000, מכלל ה- BTC הרשתיים..

BTC נעול ב- DeFi. מָקוֹר: דופק דפי

כאשר הסתכלנו על ביטקוין, ראינו את CME משחרר את החוזים העתידיים האחרונים (נכון ל 8 בספטמבר) על ביטקוין נתוני מיקום. ביטקוין צנח ביותר מ -2,000 דולר בפרק הזמן המקביל לדו”ח זה, והנתונים משקפים תגובות אפשריות מצד משקיעים מוסדיים.

אנו יכולים לראות שהריבית הפתוחה ירדה בחדות, משיא כל הזמנים של 11,617 ל -8,198, והגיע לרמתו הנמוכה ביותר מאז 7 ביולי, וכל סוגי החשבונות עברו צמצום עמדות..

יש לציין כי עמדות ארוכות בחשבונות קרנות ממונפות צללו מ -4,271 ל -2,758, בעוד שמיקומים קצרים ירדו מ -6,842 ל -4,661 באותה תקופה. חשבונות קרנות ממונפות זכו לרווחים חוזרים לאחר שהגדילו את הפוזיציות הקצרות שלהם בשבוע שעבר, אך הפחתות הפוזיציות הנוכחיות משקפות את חוסר הוודאות שלהם לגבי כיוון מחיר הביטקוין..

נתוני החוזים העתידיים של CME Bitcoin – מספר הקרנות הממונפות משתוקקות לעומת מכנסיים קצרים. מָקוֹר: Quandl.com

במבט קדימה השבוע

הפדרל ריזרב יקיים השבוע ישיבת ועדת השוק הפתוחה נוספת – האחרונה לפני הבחירות לנשיאות.

לאחר חמישה חודשים רצופים של עליות חדות, המניות בארה”ב נכנסו לתקופת תיקון מאז תחילת ספטמבר. בהתחשב בכך שהביטקוין עדיין מתואם עם שוק המניות, הסוחרים צריכים לשים לב לביצועי המניות בארה”ב השבוע.

בקריפטו, OKEx הודיעה על טרנספורמציה של OKChain ב- OKExChain, Coinbase Pro תרשום את YFI ו- LRC, ו- UniTrade (TRADE) תשיק את הפלטפורמה הרשמית שלה ב- 30 בספטמבר..

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner