שבועי טכני של OKEx: 06 באפריל 2020

BTC לבדיקת התנגדות מפתח עם סנטימנט מעורב.

Takeaways מפתח

– BTC אמור לבדוק רמות USD7000-7200 לאחר מסחר צדדי בסוף השבוע.

– קריסת קצב החשיש האחרונה יכולה לחזק את השוורים, בעוד שנתונים אחרים מצביעים על כך שהמשקיעים היו בטוחים יתר על המידה.

– תנודתיות המחירים לטווח הקצר / בינוני אמורה להתגבר באלטקוינים גדולים.

סקירת שוק

ככל הנראה יש לה התחלה מעורבת בשוק הקריפטו, שכן המחירים של BTC נסחרו לצדדים בין אזור USD6600 לרמות USD7200 בסוף השבוע ללא פריצות דרך משמעותיות. באותה תקופה שחצי התגמול של חסימות הביטקוין הוא צָפוּי כדי לקרות בפחות מ -40 יום, התחושה לטווח הקצר על הקריפטו המוביל נותרה נמוכה יחסית, למרות ההתאוששות בשוק לאחרונה. הטיה האסטרטגית של Sentix Bitcoin, המדד את ציפיותיהם למשך חצי שנה למשקיעים ב- BTC, התחזקה בחדות בשבוע שעבר. עם זאת, מנפרד הובנר, מנכ”ל סנטיקס, ציין כי “מדד עודף הביטחון (לא מוצג כאן) נסחר ב- +5, וזה יותר באזור שמדבר על יותר מדי ביטחון עצמי מצד המשקיעים. לכן, אין שום אינדיקציה חיובית ברורה לעליית מחירי הביטקוין. “

איור 1: הטיה אסטרטגית של ביטקוין של Sentix (מקור: Sentix)

איור 2: רצועת הכלים של Bitcoin (מקור: תרשימי Woobull)

למרות זאת נראה כי יסודות מרמזים על כך BTC המחירים עשויים להיות נמוכים יותר. אנליסט הביטקוין הבולט ווילי וו צייץ זאת, ההתמוטטות האחרונה של סרטי האש הצביעה על כמה כיבושי כורים שאירעו במהלך התרסקות השוק ב -12 במרץ, והוא מאמין שכורים לא יוסיפו עוד לחץ מכירה מכאן..

במקום אחר, זה היה שקית מעורבת, עם BSV נסחרה בכ -1% נמוכה יותר, בעוד TRX צבר יותר מ -7%. MKR נשאר במיקוד, כפי שקרן Maker אמורה להיות מומס על מנת לעבור מבוזר לחלוטין, המהלך הוא חלק מהמאמצים ליצור MakerDAO המקיים את עצמו. MRK נסחרה בשיעור של 7% והופחתה באסיה ביום שני.

BCH הצופים גם לא רוצים לפספס את מחצית תגמול הבלוקים, שצפויה להתקיים ב -8 באפריל. BCH תגמול הכורים ילך מ 12.5 BCH עד 6.25 BCH לכל בלוק. BCH נסחר במחצית האחוז נמוך יותר במושב יום שני.

ניתוח מחירים


BTCUSDT – התנגדות צוואר בפוקוס

 • BTCUSDT התאושש ממכירת ה- 12 במרץ, ונראה שהוא מתקרב לנסיגת פיבונאצ’י ב -61.8%, שם הוא קרוב למחשוף של דפוס הצוואר והכתפיים הקודם..
 • מבחינה מומנטית, זה היה קצת מעורב, אך ההטיה נראית מעט לצד החיובי, כאשר ה- RSI יצר שיאים גבוהים יותר, ואילו ה- UO הפיק שיאים נמוכים יותר. עם זאת, נראה כי פריצה קטנה ב- OBV מתחילה, אם תאושר, היא עשויה להגדיל את הסבירות למקרה השורי..
 • ראוי לציין כי גם צלב זהוב קטן נמצא בהתהוות, כאשר ה- 100-MA מעט מעל ל- 200-MA.
 • למרות שבדיקה חוזרת של 61.8% FR צפויה להיות בטווח הקרוב, עם זאת, אנו מאמינים שהתנגדות הצוואר ליד USD 7200 עד 7300 עדיין יכולה להיות בריאה..

איור 3: תרשים יומי של BTCUSDT (מקור: OKEx; Tradingview)

ETHUSD – צפויה פריצה

 • ETHUSDT יצר דפוס משולש עולה, ופריצה בטווח הקצר נראית קרובה. לחיצת להקות בולינגר מעידה גם על כך שתנודתיות המחירים צפויה להיות מוגברת.
 • ה- RSI וה- OBV ייצרו שני פריצות חיוביות, מה שמרמז כי תנופת הקנייה של הזוג גדלה, מה שחיזק את המקרה לפריצה מכרעת של המחיר..
 • הרמה הראשונה לצפייה יכולה להיות 200-MA בסביבות 172, בעוד התמיכה התחתונה ליד 120 היא אזור מפתח נוסף.

איור 4: תרשים יומי של ETHUSDT (מקור: OKEx; Tradingview)

ATOMUSDT – מגמה חדשה בפיתוח?

 • ATOMUSDT בתחילה קפץ מעל התנגדות קו המגמה בפברואר-מרץ עם מומנטום חזק, מכיוון שה- RSI ייצר פריצה ברורה.
 • למרות שהמחיר יכול להיות מעל קו המגמה, סחיטת להקות בולינגר מציעה שתנודתיות המחירים עשויה לעלות מכאן..
 • המהפך הראשוני של ה- OBV מצביע על כך שתנופת הקנייה תפסה, גידול נוסף של המומנטום הפוך יכול לאפשר למחיר להתחיל מגמה חדשה לטווח בינוני מנקודה זו..
 • שיא ה -20 במרץ של 2.48 יכול להיות הרמה הראשונה שצפויה.

איור 5: תרשים יומי של ATOMUSDT (מקור: OKEx; Tradingview)

עקוב אחר OKEx ב:

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map