אפשרויות OKEx 101

למד את יסודות המסחר באופציות, מונחי המפתח והיתרונות

המסחר בנגזרים נמצא בעלייה במרחב הצפנה ככלי פופולרי לגידור ולארביטראז ‘עבור סוחרים מקצועיים. אם אתה מתפתה לצלול לשוק הרווחי הזה ומקווה ללמוד עוד על המושגים הבסיסיים, מונחי המפתח והיתרונות של סחר באופציות, הגעת למקום הנכון..

כפי שאנחנו משיקים OKEx אפשרויות בקרוב, הכנו מאמר זה כדי שתוכלו להבין את כל היסודות בנושא אפשרויות. אל תוותרו על החידון * בסוף, מכיוון שתוכלו לזכות בפרסים על קבלת כל התשובות הנכונות!

* תקופה: 12–19 בדצמבר, 2019 (UTC)

מהן אפשרויות?

אופציות הן חוזים המעניקים לקונים את הזכות, אך לא חובה, לקנות או למכור נכס בסיס במחיר שנקבע מראש בתוך תקופה מסוימת..

ישנם רק שני סוגים של אפשרויות, כלומר, אפשרות שיחה ו אופציית מכר.

כאשר אתה מצפה למחיר של נכס בסיס לעלות, לקנות א שִׂיחָה אוֹפְּצִיָה. לאחר שהמחיר עולה, תוכלו לקנות את הנכס במחיר שנקבע מראש, שהוא נמוך ממחיר השוק.

להפך, אם אתה מצפה שהמחיר יהיה יְרִידָה, לקנות א אופציית מכר. לאחר שהמחיר יורד, תוכלו למכור את הנכס שלכם במחיר שנקבע מראש, שהוא גבוה ממחיר השוק.

כאשר קונה רוצה לממש אופציה בתוך התקופה, על המוכר למכור אותה לקונה. וכאשר הקונה בוחר שלא לממש אותו, אין המוכר צריך לשלם דבר במקרה זה.

נסביר להלן את כל תנאי המפתח למסחר באופציות.

מונחי מפתח במסחר באופציות:


הנכס הבסיסי: נכס למסחר שעליו מבוסס נגזרת המכסה סחורות, נכסים פיננסיים, שיעורי ריבית ומדדים מורכבים. נכס הבסיס של אופציות ביטקוין הוא מדד BTC / USD.

אפשרות שיחה: זה נותן למחזיק את הזכות לקנות נכס במחיר שנקבע מראש בתוך תקופה מסוימת.

אפשרות אופציה: זה נותן למחזיק את הזכות למכור נכס במחיר שנקבע מראש בתוך תקופה מסוימת.

תאריך תפוגה: התאריך בו תוקף האופציה יפוג.

פרמיית אופציה: המחיר ששילם הקונה בגין חוזה אופציה. זה עולה ככל שהתנודתיות בשוק גוברת.

מחיר מימוש (או מחיר שביתה): המחיר בו יכול הקונה לקנות או למכור נכס בסיס בעת מימוש אופציית מכירה או מכירה בהתאמה.

אפשרות אירופית: סוג חוזה שניתן לממש רק בתאריך התפוגה שלו. (אפשרויות OKEx הן אפשרויות אירופאיות).

אופציה אמריקאית: סוג של חוזה שניתן לממש בכל עת לפני תאריך התפוגה שלו.

חיסול חלקי: לא נדרש מרווח לקונים להחזיק בתפקיד ארוך. לפיכך, חיסול חלקי לא יתרחש בגלל מחסור במרווח. רק על מוכרי האופציות לשלם מרווח בגלל חובתם למלא חוזה. כאשר יתרת החשבון של המוכר יורדת מתחת לרמת שולי התחזוקה בגלל תנודתיות בשוק, יופעל פירוק חלקי.

שמות חוזה: כל חוזה אופציות נקרא לפי סדר “נכס הבסיס – תאריך תפוגה – מחיר המימוש – סוג החוזה (שיחה / מכירה)”. לדוגמא, “BTCUSD-190830-10000-C” פירושו שמדובר בחוזה אופציות של BTC שתוקפו יפוג בתאריך 30 באוגוסט 2019, עם מחיר סטרייק של 10,000 דולר והיא אופציית התקשרות..

כיצד לסחור באופציות של OKEx?

חוזה האופציות של OKEx BTC / USD מוסדר ב- BTC (ועוד חוזים בסיסיים של מטבעות קריפטוגרפיים יגיעו בקרוב). הערך הנקוב של כל חוזה אופציות הוא 0.1 BTC.

כדי להתחיל, סוחרים יכולים:

 1. שלמו פרמיית אופציה לרכישת אופציה להתקשרות או למכר – כדי לנעול את מחירי הקנייה או המכירה של נכס הבסיס עם תום חוזה האופציות; אוֹ
 2. למכור חוזה אופציה – להרוויח את פרמיית האופציות באופן מיידי ולמלא את ההתחייבות לרכוש או למכור את המספר המוסכם של נכסי הבסיס במחירים קבועים במועד התפוגה.

הן הקונה והן המוכר יכולים לסגור את העמדות הפתוחות ולשחרר את זכויותיהם וחובותיהם מראש. ניתן להעביר את הרווחים של עמדות אופציות סגורות לאחר הסדר יומי.

יתרונות המסחר באופציות

אפשרויות המסחר מוסיפות ערכים נוספים לתיק ההשקעות הכולל שלך ומאפשרות לך ליהנות מהיתרונות הבאים:

 1. חיסכון בעלויות

  אפשרויות מספקות מינוף. סוחרים יכולים לקנות ערך דומה של נכס הבסיס עם הרבה פחות קרן בהשוואה לרכישתו בשוק הספוט.

 2. סיכון מופחת

  מכיוון שקונים לא צריכים לשלם שום מרווח פוזיציה, ההפסד המרבי של רוכשי האופציות הוא פרמיית האופציה. כמו כן, הוא יכול לסייע בהפחתת חשיפת הסיכון בשוק הספוט על ידי גידור מפני תנודות במחירי נכסי הבסיס.

 3. גמיש יותר

  כאשר המשקיעים אינם בטוחים במאת האחוזים לגבי המגמה העתידית של שוק הקריפטו, הם יכולים להקצות תחילה כמות קטנה של כספים לרכישת חוזה אופציה, אשר רק כרוך בסיכון מועט..

ישנם ארבעה סוגים של אסטרטגיות שתוכלו לבצע במסחר באופציות, כולל שיחה ארוכה, מכירה ארוכה, שיחה קצרה ומכירה קצרה. משקיעים יכולים לסחור באופציות על בסיס תנועת נכסי הבסיס, כמו גם הזמן והתנודתיות, ולהרוויח יותר תשואות באסטרטגיות השקעה שונות..

יסודות אפשרויות OKEx (קחו דוגמאות לאפשרויות BTC / USD):

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map