שבועי טכני של OKEx: 17 בפברואר 2020

הסנטימנט בשוק הקריפטו הרחב יותר היה מעורב לאחר שמחירי הביטקוין נסוגו מ -10,400 רמות לסביבות 9800 ביום שני במהלך מושב אסיה. הנתונים מצביעים על כך שמשתתפי השוק היו חלוקים ביחס לתפיסת המטבע המוביל המוביל לטווח הבינוני לטווח הבינוני. סקר חדש של Sentix מראה כי משקיעים מוסדיים מחזיקים בדעה מעט פסימית לגבי הביטקוין, בעוד המשקיעים הקמעונאיים היו יחסית חיוביים. עם זאת, פיצול הסנטימנט עשוי להוביל לעלייה בתנודתיות המחירים בקרוב.

פטריק האסי, מנכ”ל סנטיקס, אמר כי “בכל פעם שהתגלעה חילוקי דעות כה גדולים, זה הפך להיות מרגש אחר כך. הסיבה לכך הייתה שלאחת מקבוצות המשקיעים היה צורך בהתאמה גדולה יותר בדיעבד. בסופו של דבר, לעתים קרובות משקיעים פרטיים לקחו את ההובלה כאשר פער ההטיה התרחב. “

איור 1: הטיה אסטרטגית של ביטקוין של Sentix – Inst. לעומת. Rtl. (מקור: Sentix) איור 2: תרשים שעה של Bitcoin Futures Bitcoin (מקור: Tradingview)

סוחרים לא ירצו לפספס את ההתפתחויות של הפער העתידי בביטקוין CME. החוזים העתידיים על ביטקוין של CME נפתחו בפער של שעה ביום שני, והפער נמצא בין 10460 ל 10080. בפרסומי העבר שלנו ציינו כי הנטייה הגבוהה למילוי פערים של עתיד ביטקוין של CME. אם נראה זאת, BTC יכול להתאושש קרוב ל -10500 לפני הפיתוח הבא.

במקום אחר, ראינו די הרבה אדום על פני הלוח, כאשר ETH ויתרה על יותר מ -7%, בעוד ש- XRP צנח בכ -10%. שמות קטנים יותר כמו TRX ו- ATOM צנחו ביותר מ -10%. אנו רוצים להדגיש את טבלת שווי השוק של הצפנה לשעבר מסוג BTC לשעבר שלהלן, מה שעלול להדאיג חלק מהצופים של האלטקוין. התרשים לא הצליח להחזיר את רמות ההתנגדות הראשונות ליד 120B. אמנם מוקדם לקרוא להיפוך, אך המשך התיקון עלול להטיל ספק בקיימות ראלי האלטקוין הרחב יותר..

איור 3: סך שווי השוק של Crypto Ex-BTC (מקור: Tradingview)

ניתוח מחירים

BTCUSDT

 • במהדורה האחרונה שלנו של שבועי טכני, ציינו כי ייתכן שהעצרת של BTCUSDT תצטרך לקחת הפסקה לטווח קצר לפני שתשיב מחדש את שיא אוקטובר של 10500.
 • אנו מאמינים שהתמיכה בקצה התחתון של הערוץ הנוכחי צריכה להיות טובה, וה- Fibonacci של 38.2% ליד 9300 תהיה רמה נוספת של תמיכה..
 • צלב זהב יומי נראה בהתחלה, כאשר הממוצע הנע ל -50 יום אמור לעלות מעל הממוצע הנע ל -200 יום. צלב הזהב האחרון של כאלה הביא לעצרת מסיבית בין מאי ליולי.
 • עם זאת, יחס הארוך / הקצר של OKEx BTC נותר בשיא YTD, מה שיכול להצביע על כך שהון גדול יותר היה בפוזיציות קצרות, והרווח הפוטנציאלי שלהם יכול להיות גבוה משמעותית מהארוכות..

איור 4: תרשים יומי של BTCUSDT (מקור: OKEx; Tradingview) איור 5: יחס ארוך / קצר של OKEx BTC (מקור: OKEx)

LTCUSDT

 • LTCUSDT עשוי להתחיל להתייצב כאשר הזוג יבדוק מחדש את תמיכת קו המגמה של 4 שעות.
 • הקריאה של ה- RSI מציעה שהזוג יכול היה להיות במכירת יתר לטווח הקצר. בחודש האחרון המחיר התאושש כאשר ה- RSI בן 4 שעות צנח מתחת ל -30.
 • חוץ מזה, 200-MA (קו סגול) לא נפגע מאז תחילת ינואר, וזה יכול להיות רמה נוספת של תמיכה.

איור 6: תרשים של 4 שעות LTCUSDT (מקור: OKEx; ראיית מסחר)

BSVUSDT

 • BSVUSDT התקרבה לרמת התמיכה הקריטית מכיוון שהצמד צנח ביותר מ -17% ביום שני במסחר באסיה..
 • השפל הקודם ב 235 יכול להיות רמה קריטית לצפייה, שהיא גם ליד 200-MA. אם תתפשר, ניתן היה לראות תיקונים נוספים.
 • ה- MACD גם הלך רחוק יותר לאזור השלילי, כאשר ההצלבה הדובית התרחבה, הבוט נחשב לסימן דובי.
 • נסיגת הריבית הפתוחה של BSV בחוזים עתידיים יכולה גם להצביע על כך שהמחיר יכול היה להתחיל להאט.

איור 7: תרשים של 6 שעות של BSVUSDT (מקור: OKEx; ראיית מסחר) איור 8: ריבית פתוחה של OKEx BSV Futures & נפח מסחר (מקור: OKEx)

XLMUSDT

 • XLMUSDT עשוי לראות חסרון נוסף לאחר היווצרות צמרת משולשת אישרה את הסנטימנט הדובי.
 • למרות שהמחיר עשוי להתייצב בתחילה בממוצע הנע של 20 יום, עם זאת, ה- RSI מציע כי הצמד עדיין לא מכר יתר על המידה, דבר המצביע על כך שיכול להיות חסרון נוסף..
 • 200-MA ליד 0.06 יכול להיות הרמה הראשונה שצפייה בה, אם תתפשר, השפל הקודם ב- 0.0549 יכול להיות רמת המפתח הבאה.

איור 9: תרשים יומי של XLMUSDT (מקור: OKEx; Tradingview)

עקוב אחר OKEx ב:

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner