שבועון טכני של OKEx: 2 במרץ 2020

בתחילה התייצבו שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים לאחר שמחירי הביטקוין צללו בסוף השבוע מ- 10000 רמות לסביבות 8500. במהדורה האחרונה שלנו של שבועון טכני, הדגשנו את התלהבות היתר ב BTC השוק עלול לסכן את העצרת ולהשפיע לרעה על המחיר בטווח הקצר. מאז, BTC ויתרה על כ- 14% מהערך בשבוע ולא הצליחה לשמור על תמיכתה בממוצע הנע של 200 יום.

למרות שהשווקים נותרו בדרך כלל חיוביים לעומת BTC בשל המחצית הקרובה, אנו מאמינים שההטיה עדיין יכולה להישען לכיוון ניטראלי / מעט שלילי בטווח הקצר, מכיוון שהתיאבון הקצר נראה יחסית גבוה. ראינו שהיחס הארוך / הקצר של OKEx BTC ירד מהשיאים האחרונים אך עדיין ברמות גבוהות יחסית (2.34) בהשוואה לקריאות בתחילת ינואר (1.06 ~ 1.33).

איור 1: יחס ארוך / קצר של OKEx BTC (מקור: OKEx)

תחושת ההחלטיות הזו באה לידי ביטוי גם בריבית ובנפח הסחר הגלוי. שמנו לב כי שלנו BTC ריבית גלויה צונחת מאמצע פברואר, דבר המצביע על כך שפחות כסף חדש זרם לשוק. עם זאת, המשמעות יכולה גם להיות שמגמת המחירים הנוכחית עשויה להסתיים. חוץ מזה, נפח המסחר החל לרדת נמוך יותר, וזה יכול לרמוז שסוחרים החזיקו בעמדותיהם ויכולים לראות בסימן ליציבות המחיר..

איור 2: ריבית פתוחה ומסחר בחוזים עתידיים של OKEx BTC (מקור: OKEx)

גם השווקים התחילו להתחלה רכה בחלל האלטקוין, עם ETH ו XRP ירד בכ -2%, בעוד XTZ ו קישור ויתר על יותר מ -6% במסחר המוקדם באסיה. ראינו גם סימן ראשוני ליציבות בחלל האלטקוין, שכן נראה כי שווי השוק הקריפטו לשעבר של Ex-BTC מסוגל לשמור על תמיכתו בממוצע הנע 365 יום. צופי Altcoin כנראה רוצים לשמור על התרשים הזה מתחת לרדאר שלהם.

איור 3: סך שווי השוק של Crypto Ex-BTC (מקור: Tradingview)

ניתוח מחירים

BTCUSDT – תובנה של ריבאונד לטווח קצר?

 • BTCUSDT לא הצליח לשמור על התמיכה בממוצע הנע הקריטי ל -200 יום בשבוע האחרון; עם זאת, אינדיקטורים הראו כי המצב הנוכחי יכול לתמוך בריבאונד לטווח קצר.
 • ראינו פמוט יומי חיובי בהכנה, אם יאושר, הוא יהיה הראשון אחרי שבעה פמוטים שליליים רצופים. מבחינה תבניתית, ניתן לפתח אותו לתבנית כוכבי בוקר הדומה למה שקרה בסוף נובמבר ובאמצע דצמבר (קופסאות אדומות). שני המקרים הראו ריבאונד לטווח קצר לאחר דפוס כוכבי בוקר.
 • מחווני המומנטום גם ציירו את אותה תמונה. הן ה- RSI והן המתנד האולטימטיבי הושפעו בתחתית האזור שנמכר יתר על המידה, במקרים של נובמבר ודצמבר. לאחרונה התגלה מצב דומה, כאשר ה- RSI בן 9 הימים עמד על 29, וה- UO נגע ב -40.
 • אמנם ריבאונד לטווח קצר אפשרי, אולם התאוששות המחירים לטווח הבינוני עדיין יכולה להטיל ספק, וזה מוקדם מדי לקרוא להיפוך אמיתי.
 • ה- 200-SMA יכול להיות הרמה הראשונה לצפייה, שהיא סביב אמצע 8700 הידיות. אם הוא נראה, 38.2% פיבונאצ’י יכול לראות התנגדות רבה יותר. תמיכה נמוכה יותר ב- 8220 תהיה התייחסות נוספת.

איור 4: תרשים יומי של BTCUSDT (מקור: OKEx; Tradingview)

ETHUSDT – פריצה בהתהוות?

 • ETHUSDT עדיין במצב טוב יחסית לביטקוין וכמה אלטקוינים גדולים אחרים שכן הצמד עדיין נותר מעל הממוצע הנע ל -200 יום.
 • עם זאת, נראה כי תיקון המחירים האחרון מכניס את הצמד לתבנית משולשת יורדת מדי יום, ופריצה נראית בקרוב, והיא עשויה להיות בצד השלילי. אם נראה, זה יכול לקבוע את המחיר לבדיקה מחודשת של שיאי נובמבר ברמות 195-198. הפריצה הצפויה אמורה גם לבחון את התמיכה בקו המגמה של ינואר-פברואר.
 • מדדי המומנטום הצביעו על כך שהזוג עדיין לא נמכר יתר על המידה. גם כמו BTC, יחס ארוך / קצר של OKEx ETH נותר ברמה גבוהה יחסית. שני הגורמים חיזקו דובי עבור ETH.
 • שיא נובמבר 195-198 יכול להיות האזור הראשון לבחון.

איור 5: תרשים יומי של ETHUSDT (מקור: OKEx; ראיית מסחר) איור 6: יחס ארוך / קצר של OKEx ETH (מקור: OKEx)

XRPSDT – יותר מקום לרדת?

 • XRPUSDT יש כבר מתחת לממוצע הנע של 200 יום במשך יותר מחמישה ימים, ביצועים חלשים יחסית לעומת ETH.
 • נראה שהזוג יצר תבנית ראש וכתפיים, שיכולה להיות סימן להיפוך שורי-דובי לטווח בינוני..
 • התבנית עשויה לאפשר לזוג לסגת לסביבות 0.175 רמות, מה שמתיישב עם השפל באמצע דצמבר. אם רמה כזו נראית, זה יכול לאדות את הרווחים ב -2020.
 • אנחנו אמנם לא מצפים שהמחיר יירד לרמות כאלה בתקופה קצרה, ואפילו ריבאונד כלשהו לטווח קצר מותר בטווח הקרוב. אנו מאמינים ש- 0.213 עד 0.216 יהיה אזור מפתח שצריך לצפות בו.

איור 7: תרשים יומי של XRPUSDT (מקור: OKEx; ראיית מסחר)

עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

https://www.facebook.com/okexofficial/

https://www.linkedin.com/company/okex/


https://t.me/OKExOfficial_English

https://www.reddit.com/r/OKEx/

https://www.instagram.com/okex_exchange

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map