שבועון טכני של OKEx: הריקוד האחרון … לעת עתה? (27 באפריל 2020)

מסירות מפתח

 • הסנטימנט החיובי שנבנה סביב BTC חצוי יכול לדחוף BTC המחירים גבוהים באופן שולי. עם זאת, הנתונים מצביעים על כך שהמפלגה עשויה להסתיים בקרוב.
 • ETH קובע לבדוק התנגדויות רב-שנתיות באותה תקופה בה יותר שיחות Ethereum 2.0 התנהלו בשווקים.
 • דובים מחזיקים אחיזה איתנה פנימה קישור כמו שהראלי נראה עייף.

סקירת שוק

הרגש בשוקי המטבעות הקריפטוגרפיים היה בדרך כלל חיובי ביום שני באסיה, כאשר המחירים של BTC הגיע בסוף השבוע ל 7700 רמות. פעולות המחיר היו תואמות את הציפיות שלנו, כמו המהדורה האחרונה שלנו של שבועי טכני ציין כי מחשוף הראש והכתפיים הקודמים היה אחד הרמות הקריטיות עבור הקריפטו המוביל לתבוע עבור השוורים להמשיך לרוץ.

מאחר שצפוי לחצות את ביטקוין בעוד כשבועיים, הנתונים מצביעים על כך BTC שוורים עשויים עדיין להיות על העליונה בטווח הקצר. עם זאת, דובים עלו בהדרגה מנקודת מבט לטווח בינוני. סקר של Sentix מראה שמדד הביטחון העצמי של ביטקוין קפץ ל +7, שזה קרוב לאזור שעלול לגרום למכירה.

מנפרד הובנר, מנכ”ל סנטיקס, אמר כי “הביטחון הבסיסי עדיין עולה עם מצב הרוח. הסיכון המתואר עדיין לא אקוטי. אבל זה יכול להשתנות תוך 1-2 שבועות. “

איור 1: Sentix Bitcoin Overconfidence Index

מקור: Sentix

איור 2: תנודתיות מרומזת של כספומט BTC

מקור: שיפוע

מעניין שה- BTC נראה שגם שוק האופציות מצביע לאותו כיוון. נתונים מ- Skew מראים זאת BTCהתנודתיות המרומזת לחודש הייתה נמוכה באופן ניכר מהתנודתיות המרומזת של 3 חודשים ו -6 חודשים מאז אפריל, והמגמה נמשכה כך.

תנודתיות מרומזת היא אחד הגורמים הקובעים בכל הנוגע לתמחור אופציות. תנודתיות מרומזת גבוהה יותר מביאה לפרמיה גבוהה יותר של האופציות ולהיפך. במקרה זה נראה כי סוחרי האופציות מעדיפים 3 חודשים / 6 חודשים (לטווח ארוך יותר) BTC אפשרויות בחודש אחד (לטווח קצר יותר).

אנו מאמינים כי שורתיות קצרת טווח זו ב BTC קשור מאוד למחצית הקרובה. ראש האסטרטג הכמותי של OKEx, תומאס טזה, הציע כי ספר המשחקים המחצית יכול להיות “הרבה לפני המחצית, קצר בתאריך החצי, ולהירגע מהעמדה הסופית שלושה ימים לאחר המחצית.." לקרוא <ארביטראז ‘לאירועים: כיצד לסחור בחצאים> לעוד.

במקום אחר ראינו כי חלל האלטקוין היה בעיקר בירוק, עם ETH ו XRP נסחר בעלייה של 2%, בעוד ADA זינק ביותר מ -10%. היו גוברים דיונים סביב ה ETH המחירים בשווקים, שכן הקריפטו השני בגודלו התקרב להתנגדות רב-שנתית בו זמנית את’ריום 2.0 צפוי להשיק ביולי. זה יכול להיות המוקד הגדול הבא של שוק הקריפטוגרפים הרחב יותר לאחר צמצום הביטקוין.

ניתוח מחירים

BTCUSDT – מקום מוגבל לשוורים, דובים עשויים להשתלט בקרוב?

 • במהדורה הקודמת שלנו של שבועי טכני של OKEx, הדגשנו כי אחד התנאים ל BTC כדי לבחון מחדש את רמות 7700, המחיר צריך להתייצב מעל מחשוף הראש והכתפיים האחרון. כעת הצמד נסחר מעל הצוואר. עם זאת, תמיכת המחשוף נותרה ללא בדיקה, וזה יכול להיות המקום בו סוחרים צריכים לשים לב ככל שמתקרב לחצי.
 • המומנטום כנראה צריך להאט, מכיוון שה- RSI הלך שטוח בהשוואה למגמת העלייה הקודמת. אם המדד אינו מסוגל לייצר שיאים גבוהים יותר בטווח הקרוב, הדבר עשוי לחזק את ההטיה לחיסרון.
 • המתנד הסטוכסטי גם הציע כי שוורים עשויים להתחיל להיראות עייפים, מכיוון שהקווים המהירים והאיטיים כבר היו באזור שקנו יתר על המידה, שם היו בעבר כמה תיקונים לטווח קצר..
 • בזמן כתיבת שורות אלה, למרות שנראה כי רמות 7700 אינן מאובטחות במלואן, השוריות שמאחורי המחצית עדיין יכולה להניע BTC מחירים לעבר רמות 8100. אנו מאמינים שההתנגדות המשמעותית הראשונה האמיתית יכולה להיות בסביבות 8140. רמות כאלה היו כאשר הקצה התחתון של הפער השעתי בחוזים עתידיים של CME ירד ב- 9 במרץ (לא מוצג כאן), כמו גם הממוצע הנע של 250 יום.
 • ובכל זאת, אין לשלול לחלוטין תיקון לטווח קצר מכאן. 7400 יכול להיות האזור הראשון לצפות בו. אם זה נראה, זה יכול להגדיל את הסבירות לבדיקה מחודשת של מחשוף ליד 6900.

איור 3: תרשים יומי של BTCUSDT

מקור: OKEx; ראיית מסחר

ETHUSD – פגע בהתנגדות רב שנתית לקראת שדרוג 2.0

 • אֶתֶר התקרב ל -200 המאות והכה בהתנגדות השבועית ארוכת הטווח שלה, שנותרה בעינה מאז פברואר 2018.
 • מנקודת מבט לטווח ארוך יותר, נראה כי המומנטום נשאר בריא, אשר המתנד הסטוכסטי והמתנד האולטימטיבי התגברו מעל לצמרות הקודמות. כמו כן, ה- MACD ייצר קרוסאובר שורי שבועי, ונראה כי ההצלבה מתרחבת.
 • על רקע השדרוג הקרוב של Ethereum 2.0, אשר שווקים נחשבו כגורם שורי, הצמד עשוי להתפרץ מעל ההתנגדות הראשונה. אם נראה, זה יכול להגדיל את ההטיה להגיע לאזור 220.
 • עם זאת, נותר מוקדם מדי לקבוע אם הצמד יצליח לשבור את קו המגמה השני.

איור 4: תרשים שבועי של ETHUSD


מקור: Tradingview

ADAUSDT – הגיע הזמן לפנות?

 • קרדנו היה אחד מרווחי האלטקוין במושב אסיה ביום שני, ונסחר בערך בשיעור של כ -10% USDT, עם זאת, יכולנו לראות תפנית מכאן.
 • המתנד הסטוכסטי ייצר קרוסאובר יומי יומי באזור שנקנה יתר על המידה. בפעם האחרונה שאירוע כזה התרחש, מכירת מכירות כבדה מתרחשת. נוכל לראות זאת מכאן, אם ההיסטוריה תחזור על עצמה.
 • ADA צופים עשויים לפקוח מקרוב על התפתחות ה- RSI. למרות שנראה שהוא מסוגל לשמור על שיא גבוה יותר, עדיין, נראה שהוא אינו מסוגל לעלות על 80 הרמות. זה עשוי להיות עוד סימן להאטת המומנטום.
 • האזור הראשון שצפה: 0.041. אם רואים, אין לשלול בדיקה חוזרת של 38.2% פיבונאצ’י ליד 0.0385.

איור 5: תרשים יומי של ADAUSDT

מקור: OKEx; ראיית מסחר

LINKUSDT – דובים שומרים על אחיזה איתנה

 • שרשרת קישור עלול להתמודד עם חיסרון נוסף בטווח הקצר, שכן מספר אינדיקטורים העידו כי הדובים אחזו באחיזה איתנה.
 • מדדי המומנטום כבר מזמן לא מסכימים עם פעולות המחירים בשבועות האחרונים, מכיוון שה- RSI ייצר סטייה דובית מרובעת. במילים אחרות, מכיוון שהמחיר הניב שיאים גבוהים יותר, ה- RSI לא פעל.
 • נפח הסחר הציע גם את אותה סטייה דובית. ככל שהצמד נסחר גבוה יותר, היקף המחירים ירד.
 • נראה כי קרוסאובר דובי יומי של MACD מתחיל להיות. אם יאושר, זה יכול להיות עוד אות דובי.
 • סביר לצפות למהלך גדול במחיר בטווח הקרוב, שכן להקות בולינגר סחטו.
 • האזור הראשון שצפוי היה סביב 2.94 עד 2.97, שהם הנמוכים בתחילת החודש.

איור 6: תרשים יומי של LINKUSDT

מקור: OKEx; ראיית מסחר

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map