שבועי טכני של OKEx: 3 בפברואר 2020

ניתוח טכני של שוק המסחר בקריפטו השבוע

התחושה האופטימית נותרה על כנה בשווקי המטבעות הקריפטוגרפיים, כאשר התפרצות נגיף הכורון נמשכת וכיצד היא עשויה להשפיע על הצמיחה הכלכלית העולמית. כשאנחנו עוברים לחודש פברואר, משתתפי השוק בסין צפויים לחזור למסחר לאחר חגי השנה החדשה. ההתפתחות בשוקי המניות היא גם מוקד נוסף, שכן SHCOMP צלל עד 9% בשטח הפתוח לאחר הפסקת השנה החדשה. לעומת זאת, מחירי הביטקוין נגעו בקצרה ברמות 9600 במהלך מושב אסיה ביום שני המוקדם.

מכיוון שהשווקים נמצאים במרחק של שלושה חודשים מהמחצית של הביטקוין, הנתונים האחרונים מראים כי משקיעים מוסדיים ומשקיעים קמעונאיים נמצאים כעת בחיוב BTCהתחזית לטווח בינוני. הטיה אסטרטגית של Sentix, המדד את תפיסת הערך לטווח הבינוני בביטקוין, קפצה ל -0.23, הרמה הגבוהה ביותר מאז אוגוסט 2019. פטריק האסי, מנכ”ל Sentix, סבור כי הקריאה היא אינדיקציה לנכונות הולכת וגוברת לקנות ומהווה אות חיובי לסוג הנכסים הזה.

איור 1: הטיה אסטרטגית של ביטקוין של Sentix (מקור: Sentix) איור 2: תרשים שעה של Bitcoin Futures Bitcoin (מקור: Tradingview)

עם זאת, ברצוננו לציין כי הפער לפי שעה בביטקוין של CME נותר לא ממולא. איור 2 מראה את הפער שהופק בשבוע שעבר נמצא בין 9255 ל- 9120. אנו מאמינים כי הפער יכול להישאר בלתי ממולא אם הסנטימנט החיובי והמומנטום בביטקוין ימשיכו לעלות. ובכל זאת, תיקון קל ב BTC המופעל על ידי לקיחת רווחים לטווח הקצר יכול להיות אפשרי, אם נראה, זה יכול ליצור סיכוי למלא את הפער. אם כי, זה יכול להיות גם הזדמנות קנייה נוספת לפני המחצית.

הסנטימנט החיובי בא לידי ביטוי גם במרחב האלטקוין, כמו אלטקוינים מובילים כמו ETH ו XRP שניהם עלו ב -5% ל -6% מוקדם יותר בפגישה, ואילו השמות בינוניים / קטנים כמו XTZ ו ICX זינק ב -11% ו -22% בהתאמה. מעניין שהנתונים מראים זאת ETH כורים צברו יותר ETH אסימונים בחצי השנה האחרונה.

מנתוני סנטימנט עולה כי מספר אסימוני האתר מוחזקים על ידי כולם ETH בריכות הכרייה מגיעות לשיא של 1.69 מיליון דולר בכל הזמנים ETH. צופי אתרים רבים נחשבים כגורם חיובי בסיסי לאסימון.

איור 3: איזון כורי ETH לאורך זמן (מקור: Santiment)

מה החמצת

 • בנק דויטשה מאמין כי הביטקוין נשאר “תנודתי מדי” בכדי להפוך לחנות ערך. במחקר שנערך לאחרונה, “עתיד התשלום”, אמר הבנק כי “מטבעות קריפטוגרפיים עברו את נקודת המפנה הדרושה בכדי להפוך לאופנתיים”, וציטטו את המקרים בין השנים 2018 עד 2019, ואמרו כי הביטקוין הוא “תנודתי מדי” כדי להיות חנות אמינה. בעל ערך.
 • יפן התחממה עוד יותר בגלל המטבע הדיגיטלי שלה. סגן הנגיד של BoJ, מסאיושי עממיה, אמר כי הבנק המרכזי חייב להיות מוכן להנפיק מטבעות דיגיטליים אם ההתקדמות הטכנית המהירה במערכות ההתנחלויות תגביר את הביקוש לציבור. הוא הוסיף כי “חיוני עבור ה- BoJ להמשיך ולבחון את האפשרות להנפיק CBDCs.
 • לקהילת הקריפטו יש כעת דרך נוספת לצייץ על ביטקוין, אמוג’י של ביטקוין. מייסד שותף בטוויטר, ג’ק דורסי, צייץ בסוף השבוע אימוג’י חדש של ביטקוין. אמוג’י הביטקוין התקבל בברכה בחום על ידי קהילת הקריפטו, ורבים מהם צייצו אותו בעצמם, כולל מנכ”ל OKEx ג’יי האו ו- CSO אליזה שו.
 • קרדנו יכול להיות אחד המטבעות הקריפטוגרפיים המבוזרים ביותר, כך לדברי מייסד קרדנו, צ’רלס הוסקינסון. בראיון ל- Cointelegraph, אמר הוסקינסון כי הוא מאמין שהאסימון ירוויח מהמזלג הקשיח הקרוב ובסופו של דבר עשוי להגדיל עוד יותר את אופיו המבוזר של Cardano..

ניתוח מחירים

BTCUSDT

 • BTCUSDT האריכה את עצרתה לאחר שהשיגה עלייה של 30% בינואר, והצמד המשיך להישאר מעל הממוצע הנע של 200 יום..
 • עם זאת, העצרת עשויה להיראות עייפה מעט. המחיר אמנם הניב שיאים גבוהים יותר, אך ה- RSI בן 9 הימים וגם המתנד האולטימטיבי לא הצליחו ללכת בעקבותיו, דבר המצביע על כך שתנופת הראלי עלולה לדעוך במקצת..
 • הממוצע הנע של 200 יום והטיפול ב פיבונאצ’י ב -61.8% נראים תמיכה ראויה אם נראה מכאן נסיגת מחירים, ורמות אלה מותאמות גם לתמיכה הנמוכה יותר של הערוץ האחרון..
 • יתר על כן, יחס ה- BTC ארוך / קצר של OKEx נשאר ליד השיא האחרון, מה שמרמז על כך שהרווח הפוטנציאלי של המכנסיים הקצר עלה.

איור 4: תרשים יומי של BTCUSDT (מקור: OKEx; Tradingview) איור 5: יחס ארוך / קצר של OKEx BTC (מקור: OKEx)

XRPUSDT

 • העצרת של XRPUSDT עשויה להגיע לרגע קריטי, כאשר נראה כי הצמד עומד לבחון מחדש את הממוצע הנע ל -200 יום..
 • להקות בולינגר התחילו להידחק בתחילה, דבר המצביע על כך שהתנודתיות עשויה להתגבר בעתיד הנראה לעין. ה- RSI ציין גם כי נראה כי המומנטום נשאר שלם.
 • סביר להניח שאם יאושר, הרמה הבאה לצפייה עשויה להיות אזור 0.30, והקצה התחתון של הערוץ האחרון יכול להיות גם הפניה לקצה התחתון.

איור 6: תרשים יומי של XRPUSDT (מקור: OKEx; Tradingview)

ETHUSDT

 • העצרת האחרונה של ETHUSDT עשויה להיגמר הקיטור, מכיוון שהמדדים לא הראו מומנטום בר קיימא, כאשר ה- RSI לא הצליח לייצר שיאים גבוהים יותר לצד העצרת.
 • כמו כן, נראה כי מעבר מוצלב דובי של MACD מתחיל להיחשב לאות דובי קצר טווח אם הדבר מאושר.
 • ראינו מקרה דומה עוד באמצע ינואר, שם המחיר התגבר, ואינדיקטורי המומנטום לא עקבו אחר.
 • הצמד יכול לבדוק את תמיכת הערוץ התחתון, שנמצא באזור 182 אם ההיסטוריה תחזור על עצמה.

איור 7: תרשים של 4 שעות של ETHUSDT (מקור: OKEx; ראיית מסחר)

עקוב אחר OKEx ב:

https://twitter.com/OKEx

אתר: https://www.okex.com

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner