שבועון טכני של OKEx: 9 במרץ 2020

זה עולם כאוטי.

סוחרי וצפייה בקריפטו חוזרים מסוף השבוע עם מרחץ דמים בשוקי המטבעות הרחבים יותר. המחירים של ביטקוין צנח ב -8% וירד לזמן קצר מתחת לרמות 8000, תוך כדי שהובילו אלטקוינים כמו ETH, EOS, ו LTC ספג כמה הפסדים דו ספרתיים.

העובדה שהתנודתיות הולכת וגוברת בכל סוגי הנכסים העיקריים עקב התפרצות נגיף הכורון המחריפה בעולם והדאגות הגוברות מההשלכות הכלכליות האפשריות שלה. בזמן הכתיבה, WTI התרסק 25% במלחמת מחירים, מניות באסיה צמצמה 5-6%. במקביל, הביקוש למקלטים גבר. עם USDJPY נגע ב 101.50 ו זהב המחירים פשוט ביישנים מרמות USD1700.

מכיוון שנראה שהסנטימנט הדובי התגבר, הנתונים שלנו מראים שהתנופה כלפי מטה של ​​הביטקוין דעכה, וזה יכול להיות סימן שהשווקים מתחילים להתייצב. יחס ה- BTC הארוך / הקצר של OKEx עבר במגמת ירידה מאז סוף פברואר, והראיטו הגיע בסוף השבוע ל -11.71, הרמה הנמוכה ביותר מאז 8 בפברואר..

יחס נמוך יותר פירושו שהיו פחות סוחרי OKEx עם פוזיציות קצרות נטו לאורך זמן, והרווחים הפוטנציאליים של הפוזיציות הקצרות שלהם פחתו. זה נחשב לעתים קרובות כסימן לכך שהשוק מתחיל להתאושש.

איור 1: OKEx BTC ארוך / קצר (מקור יחס: OKEx)

בנוסף, נתונים חדשים של Sentix מראים כי נראה כי המשקיעים שומרים על ההטיה של הביטקוין כנכס מקלט בטוח למרות הביצועים השונים האחרונים עם זהב ו JPY.

איור 2: הטיה אסטרטגית של Sentix – ביטקוין (דולר ארה”ב) (מקור: Sentix)

השוק יכול להגשים עוד יותר את מאגר הערך והמקלט האופייני של BTC אם תחושת הסיכון העולמית תימשך, וזה עלול להוביל למחירי BTC בפרספקטיבה לטווח בינוני..

ניתוח מחירים

BTCUSDT – צלב מוות נוסף בהתהוות?

 • במהדורה האחרונה שלנו של Technical Weekly, ציינו זאת BTC המחירים אמורים להיות בריבאונד לאחר המכירה בסוף פברואר, והמחיר אכן התחדש בציפיות שלנו. עם זאת, דובים החזירו את השליטה על רקע חוסר הוודאות העולמי הגובר.
 • פעולות המחיר האחרונות דחפו את הממוצע הנע ל -10 ימים ונראה כאילו הוא עומד לייצר מוצלב דובי עם הממוצע הנע ל -200 יום. עם זאת, אנו מאמינים כי צלב המוות אינו אות מהימן עקב אחוז ההשתתפות המעורב בעבר.
 • כל שלושת מדדי המומנטום העיקריים היו באזור מכירת יתר, והמצב הנוכחי דומה לאמצע נובמבר, שם BTC המחירים צללו מ 8200 רמות ל 6500 רמות.
 • אנו מאמינים שהחסרון לטווח הקצר של BTC הצטמצם, והמומנטום אמור לתמוך במחיר להתייצב או לקבל ריבאונד לטווח קצר. שיאי דצמבר של 7600 אזורים יכולים להיות תמיכה ראויה לעת עתה.

איור 3: BTCUSDT – תרשים יומי (מקור: OKEx; ראיית מסחר)

ETHUSDT – יותר מקום לרדת?

 • ETHUSDT נשאר הרבה מעל הממוצע הנע ל -200 יום, אם כי הביטקוין כבר נסחר מתחת לרמות כאלה. זה יכול להיות אחד האינדיקציות לכך ETH יכול להיות שעדיין יש יותר מקום ללכת דרומה.
 • העובדה שהצמד עדיין לא נמכר יתר על המידה למרות המכירה ביומיים האחרונים, מה שחיזק את המקרה הדובי לטווח הקצר. עם זאת, הרמות הנוכחיות עשויות להיות לא רחוקות יותר בתחתית הטווח הקצר.
 • הממוצע הנע של 200 יום באזור 175 התרחש בקנה אחד עם 23.6% פיבונאצ’י רמות ורמות התמיכה שהפכו להתנגדות באמצע ינואר, וזו יכולה להיות הרמה הראשונה שצפו.
 • ראוי לציין שהסך הכל ETH נעול ב- DeFi כבוי מהנמוכים האחרונים וריבאונד מאז סוף החודש שעבר. המשך מגמה כזו עשוי לחזק ריבאונדים עתידיים לטווח הקצר.

איור 4: ETHUSDT – תרשים יומי (מקור: OKEx; ראיית מסחר) איור 5: ETHUSD נעול ב- DeFi (מקור: DeFi Pulse)

BCHUSDT – היפוך דובי לאחר תבנית ראש וכתפיים?

 • BCHUSDT נסחרה בירידה של 13% במושב אסיה ביום שני ונשברה מתחת לממוצע הנע של 200 יום, בהתאם BTCפעולות המחיר האחרונות.
 • הזוג יצר דפוס ראש וכתפיים ונסחר מתחת למחשוף. פריצה מתחת לקו הצוואר יכולה להצביע על היפוך דובי עשוי להיווצר, והוא נוטה לחזק את ההטיה החיסונית, למרות שההיפוך יכול לקחת זמן להתפתח.
 • השפל של יום שני ב- 258.18 יכול להיות רמה קריטית לצפייה, אם היא נשברת, שיכולה לפתוח את הדלתות לכיוון 230 הידיות התחתונות.

איור 6: BCHUSDT – תרשים יומי (מקור: OKEx, Tradingview)

ALGOUSDT – היפוך דובי אושר … שוב?

 • דפוס ראש וכתפיים דומה נראה גם ב ALGOUSDT. בצירוף המקרים, הצמד נסחר גם מתחת למחשוף לאחר שסטיית מומנטום דובית התרחשה באמצע פברואר.
 • עכשיו המחיר צנח לערוץ הצדי הקודם. אם המחיר לא הצליח להיסגר מעל התנגדות הערוץ הקודמת ב- 0.31, זה יכול לחזק מקרה דובי לטווח בינוני עבור הצמד.
 • אנו לא מצפים שהמחיר יירד מתחת ל 0.2 בטווח הקצר; עם זאת, אם תחושת השוק תדרדר עוד יותר, הדבר עשוי לאפשר למחיר להיסחף לאזור 0.26-0.26 בהדרגה.

איור 7: ALGOUSDT- תרשים יומי (מקור: OKEx; ראיית מסחר)

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner