עקרונות ואסטרטגיות אופציות קריפטו של OKEx IV: סחר בווגה ותנודתיות

לנוכח משיכות שוק בלתי נראות ותנודתיות היסטורית גבוהה, לא רק בקריפטו אלא גם בשוקי הון וסחורות, אפילו אנשי מקצוע מנוסים בתעשייה עברו עקירה לא מוכנה. חוסר הוודאות של השוק לגבי COVID19 והשלכותיו, משחק ההגמוניה הבלתי נגמר וכלי רכב כלכליים חצוציים (צצים או נחקרים כעת, כך יבוא) מייצרים משבר והזדמנות חדשים. כפי שראינו מההיסטוריה, הולדתם של משקיעים אגדיים, היצמדות לעיקרון ולרציונל וכן לאפשר דרך חשיבה גמישה ויצירתית באמת עשויה להועיל לנצח העונה..

כדי לנצל את התנודתיות בשוק, נתחיל עם המשך המחקר שלנו על עקרון ואסטרטגיית אופציות קריפטו של OKEx, הפעם, וגה וסחר בתנודתיות..

חלק 1. וגה

וגה היא א נגזרת חלקית ראשונה של ערך האופציה ביחס לתנודתיות הבסיס, ומיוצג כ

Vega יכול לעזור לך להבין את רגישות תנודות המחירים למחיר הצפוי של האופציה, נניח שתנודתיות גבוהה יותר יכולה למקם את ערך הסופי של האופציה, הן עבור שיחה והן מכירה. בדרך כלל הגבוה ביותר באופציה של כספומט עם בגרות ארוכה יותר.

אם ניסית אי פעם לסחור באסטרטגיה של המאמר הקודם, לחדור ולחנק, אתה עלול לחוות עמדה אפילו מגודרת בקפידה, והערך משתנה, במיוחד ביחס לתנודתיות. ואנחנו מאמינים שחלקם מקבלים סכום עצום (למעשה, נפילת לסת) על ידי בניית אחת משתי אסטרטגיות בלבד, יותר על חנק, עם צד ארוך של Put. ואם עקבת אחר המשמעת, לא רצה בבהלה או מתרגשת מרווח לטווח הקצר, התאוששות המחירים האחרונה מבטיחה לך עוד כמות טובה של החזר מצד השיחה הארוך, או.

בנוסף, אפילו העמדה ניטרלית השוק שנבנתה, מה אנחנו יכולים לעשות כדי להגדיל את כוח הניבוי שלנו בשוק? מדוע האופציה מבוקשת על ידי סוחרי נגזרים רבים?

(מרומז) תנודתיות מספרת, וזנב מנופף בכלב.

חלק 2. סחר בתנודתיות

הבנת האופציה לחלוטין לא עשויה להיות קלה, אך תפצה אותך בין אם אתה סוחר בשוק ובין אם לא מציע הצעת מחיר עבור המסחר שלך במקום ועתיד. לא רק לצורך פיזור ומקסום הרווח, אלא גם נקודת מבט על ניהול סיכונים, זה כלים יעילים.

למדנו בעבר על התנודתיות. בואו ניכנס לפרטים.

התנודתיות שאליה אנו מתייחסים בדרך כלל, ישנם שני גזעים המוזכרים בעיקר: מימוש כרך א ‘ & משתמע כרך.

תנודתיות ממומשת היא תנועת המחירים בפועל של הבסיס לאורך תקופות נתונות (בעיקר, שנתיות), ולכן השורש הריבועי של השונות, ואילו התנודתיות המשתמעת היא התנודתיות המחושבת לאחור ממחיר האופציה. לפיכך, צריך להיות פער בין מחיר הבסיס הנוכחי לבין הערך הצפוי של מחיר הבסיס, רטרו למבט צופה פני עתיד. מנקודה זו אנו יכולים לחטוף את הרעיון למסחר שלנו. אם התנודתיות המרומזת תתחיל להשתנות בעוד שלא יהיה שינוי מסוים על מימוש, מה יצוץ בתוצאות? במיוחד, בספוט ועתיד, או בשוק החלפות תמידי? אנו יכולים לבדוק את החלק הזה במהלך המהומה האחרונה.

מקור: Skew.com

כפי שאנו רואים מלמעלה, BTCUSD סטיות התקן הגלומות של 3 חודשים מדי יום התחזק ב -12 במרץ, לפני שהתנודתיות הממומשת עקבה אחרינו, ואנחנו זוכרים את יום שישי ה -13. יתר על כן, במבט זהיר יותר היה שם תזוזה מקבילה מעידה ב- 8 במרץ ושילבנו גם מקורות חלופיים ב- מהלך של לווייתנים / כורים, המפקיד למרכזיות גדולות, בהחלט בטוח, להכין ולבנות עמדה לפדיון משקעי שוק פיננסי / סחורות מסורתיים. זה גם איכשהו קשור ל דֶלְפֵּקלִתְקוֹף על פי רעיון ההשקעה הנפוץ, “חציית ביטקוין תוביל לשווי ערך, אז שאלו&לְהַחזִיק”. (אנו מכסים את חלק המקור החלופי בנפרד עם פרטים.)

לאופציות, ונגזרות נרחבות, יש יכולת ניבוי ביחס למחירי הבסיס, גם אם הם “נגזרים”. זה הוכח בשווקים ובמחקרים אקדמיים רבים ושימש כמקור גילוי מחירים לשוק המניות. ואולי אתה יודע, מפסקי זרם לאחרונה בשוק הנגזרים שהופעלו לפני זה שהופעל בשוק המניות, וגם ראינו השפעה רבה על מועד הפירעון של האופציה ו / או העתיד. וגם, גלי זנב מוגזמים נקעים את הכלב, וכן, כואב וקשה להרים אותו לזמן מה.

אז מה אנחנו צריכים לעשות? מה להזכיר?

ניתן להשתמש בחניקה למי להמר על כרך מרומז. עלייה ואילו המדרגה יכולה לכסות הן עלייה בתנודתיות הממומשת באפקט הגמא והן בהשפעה מוחלטת של תנודתיות מרומזת בגלל חלק מהווגה. ובונה את זה תנודתיות ארוכה לפני שכל עדכון שוק אמור להיות יעיל, כאמור מההתחלה, כלי רכב כלכליים מתחילים כעת להישבר, ולכן נופים חדשים לפנינו.

הפוך, קיצור הכרך., גם מכירת אחת משתי האסטרטגיות יכולה ליהנות מפרמיה גבוהה של השוק הנוכחי, כאשר ההימורים על תנודתיות יורדים עם כל פעולה ממשלתית להצלת שווקים וכלכלה מסורתיים והשפעה רציפה לקריפטו, להקלות ולהתאוששות של מגיפה, פיזית ורגשית. בנוסף, ערך הזמן של הכסף משחק חלק גדול במכירת התנודתיות ועליו להכיר ביסודיות בסיכון החסר הבעייתי. לפיכך, אם הדבר אפשרי ובעיקר זמין, יש לחשב את הערך התיאורטי המדויק של האופציה ויש לעקוב אחר התאמת מיקום.

לבסוף, אנא השתמשו בצורה הטובה ביותר שלנו מחשבון אפשרויות ו אפשרויות גילוי למען המטרה והיעדים שלך, ואתה מוזמן ליצור איתנו קשר ([מוגן בדוא”ל]) מכיוון שאנחנו תמיד מוכנים לתמיכה ייעודית במסחר באופציות ובשווקים קשורים ב- OKEx.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner