נתונים חדשים של אפשרויות OKTC של OKEx מראים כי סוחרים מקזזים את אפשרויות השיחה שלהם לאחר ירידת יום חמישי

ביטקוין (BTC) המחיר היה תנודתי השבוע, עם הכרזת הפד ושוק המניות בארה”ב כותרות מרכזיות. הביטקוין עלה מ- 9,750 דולר ל -10,000 דולר לאחר ה- פגישת FOMC ביום רביעי, 10 ביוני, וצנח ביום חמישי ל -9,081 דולר מחיר מדד ה- BTC של OKEx, בד בבד עם כל הנכסים המסוכנים הגלובליים.

 כאשר ביטקוין חווה תנודתיות גוברת, סוחרים עשויים לפנות לעבר נגזרות שווקים להערכת רגשות השוק והציפיות העתידיות. במטרה לעזור לסוחרים המחפשים תובנות כאלה, היום, 12 ביוני, חשפה OKEx נתוני מסחר על מוצרי האופציות של ביטקוין. בניתוח זה נדון ונפרש כמה ממערכי הנתונים הזמינים.

usd ביטקויןתרשים מחיר מדד 1Ex של מדד OKEx. מָקוֹר: OKEx

אפשרויות BTC פותחות ריבית ונפח מסחר

ריבית פתוחה (OI) של אפשרויות BTCUSD צמח באופן עקבי מאז 19 במאי והגיע לשיא של 7,580.5 BTC ביום חמישי בבוקר. מאז, OI ירד ל 5553.9 כאשר האופציה השבועית פגה ביום שישי. ה- OI צפוי להצטבר שוב בקרוב.

בעת כתיבת שורות אלה, חוזה האופציות עם ה- OI הגדול ביותר (392.4 BTC) הוא BTC-USD-0626-2000-P – א אופציית מכר, יפוג בתאריך 26 ביוני עם מחיר שביתה בסך 2,000 דולר. האופציה עם נפח המסחר היומי הגדול ביותר (119 BTC) היא BTC-USD-0925-12000-C – אופציית התקשרות שתסתיים בתאריך 25 בספטמבר, עם מחיר סטייה של 12,000 דולר.

נתונים אלה מצביעים על כך שבסך הכל יותר סוחרים נוטים לתצוגה שורית בטווח הארוך, לצד חלק גדול מעמדות הגידור..

נפח מסחר בריבית פתוחה אפשרויות btcזמן איסוף נתונים: 5/19 16:00 בבוקר עד 6/12 8:00 בבוקר (UTC)

ריבית פתוחה משקפת את סך האחזקות של נכס ספציפי בחוזי אופציות במועד ספציפי. נפח מסחר מציין את המספר הכולל של חוזי האופציות הנסחרות במסגרת פרק זמן זה.

הירידה החדה ב- OI בכל יום שישי נובעת מפקיעת האופציות השבועיות.

אפשרויות BTC פותחות ריבית ונפח מסחר לפי תפוגה

מרבית ה- OI נוגע לחוזי אופציות רבעוניים – 20200626 (תפוג ב- 26 ביוני) עם 1,766.4 BTC בשיחות ו- 1,459.5 BTC בפוטים. אופציות עם תאריכי פרעון קצרים יותר נוטות להתקשר יחסית ולהפצת שיחות יחסית ואילו עם תאריכי פרעון ארוכים יותר נסחרות מחוץ לכסף (OTM).

פתח אפשרויות BTC לביצוע ריביתזמן איסוף נתונים: 5/19 16:00 בבוקר עד 6/12 8:00 בבוקר (UTC)

אינדיקטור זה מציג אינטרסים פתוחים ושיחות (ערך של אפשרויות שיחה או פוטוש פעילים כיום) ומחזורי מסחר תואמים לתקופות זמן ספציפיות.

אפשרויות BTC יחס שיחה / שים

בהשוואה לתחילת יוני, יחס ה- Call to Put ירד מ- 1.95 ל- 1.57, דבר המצביע על כך ששיעור השיחות בסך OI הוא 61 אחוז נכון להיום. הירידה ליוותה את ירידת המחירים של יום חמישי בביטקוין, ובשילוב עם העלייה בשיעור ה- Call to Put Ratio (Volume) באותו יום, הדבר מעיד על כך שסוחרים קיזזו את אפשרויות השיחה שלהם.

יחסי ריבית פתוחים אפשרויות btcזמן איסוף נתונים: 5/19 16:00 בבוקר עד 6/12 8:00 בבוקר (UTC)

אינדיקטור זה מראה את היחס בין הריבית הפתוחה הכוללת לבין הנפח הכולל בהשוואה בין אפשרויות השיחה והמכר. היחס של 1 אינו נקודת התחלה מדויקת למדידת סנטימנט השוק מכיוון שיש, בדרך כלל, יותר קונים לשיחות מאשר לשים.

יחס שיחה / מכירה (OI) = ריבית פתוחה של אופציות להתקשרות ביום נתון / ריבית פתוחה של אופציות מכירה באותו יום.

יחס שיחה / שיחה (נפח) = נפח אפשרויות השיחה ביום נתון / נפח אפשרויות מכירה באותו יום.

תנודתיות מרומזת על אפשרויות BTC

תנודתיות מרומזת של חודש ושלושה חודשים (IV) יציבה סביב 69 אחוז ו 72 אחוז בהתאמה, אך המרווחים הצטמצמו..

חוזה אופציות btc משתנהזמן איסוף נתונים: 6/7 8:00 עד 6/12 8:00 (UTC)

אינדיקטור זה מראה את התנודתיות הגלומה המתאימה למחיר הסימן בזמנים ספציפיים לתנאי תפוגה שונים.

תנודתיות מרומזת משקפת את התנודתיות העתידית הצפויה של מחיר נכס הבסיס. במונחים סטטיסטיים, זוהי סטיית התקן השנתית הצפויה למחיר נכס הבסיס באחוזים. בתנאי שכל שאר הגורמים שווים, פרמיות אופציה גבוהות יותר מעידות על תנודתיות מרומזת גבוהה יותר.

אופציות BTC משתנות תנודתיות

על פי התרשים שלהלן, ההסטה של ​​חודש אחד היא בדרך כלל תנודתית, בעוד שהשלושה חודשים היא מוטה משמאל ומתייצבת עם הזמן, מה שמעיד על כך שהסנטימנט לטווח הארוך הוא חסר כיוון.

שיפוע IVזמן איסוף נתונים: 6/7 8:00 עד 6/12 8:00 (UTC)

הטיית התנודתיות משקפת כיצד נתוני תנודתיות משתמעים שונים (IV) של חוזי אופציה לנכס בסיס אחד, עם תפוגה זהה אך עם מחירי שביתה שונים. ההטייה בוחנת את ההבדל בין הרביעי לאופציות בתוך הכסף, מחוץ לכסף ואופציה..

אפשרויות BTC תנודתיות משתמעת לעומת תנודתיות היסטורית במדד

כפי שמוצג בתרשים למטה, התנודתיות ההיסטורית עלתה בחדות ביום חמישי, ואז היא החלה לרדת לאט, אך התנודתיות המשתמעת לא שינתה הרבה.

תנודתיות היסטוריתזמן איסוף נתונים: 6/7 8:00 עד 6/12 8:00 (UTC)

אינדיקטור זה מראה את התנודתיות הגלומה באופציות הכסף ואת התנודתיות ההיסטורית למחיר המדד המקביל.

תקופות כאשר שני המדדים הללו מצביעים על תנודתיות גבוהה נוטים בדרך כלל להועיל למוכרי אופציות, בעוד שקריאות תנודתיות נמוכות מועילות לקונים באופציות..

אפשרויות גיליון צ’אט

סוחרים חדשים בשוק האופציות עשויים להועיל שיהיה להם גיליון צ’אט מהיר המסביר את המונחים הנפוצים, עם מידע נוסף עוד יותר מדריך מעמיק לנגזרות ביטקוין.

  • לָשִׂים הינה זכות למכור נכס במחיר שנקבע מראש
  • שִׂיחָה הינה זכות לרכוש נכס במחיר שנקבע מראש

לאפשרויות שיחה:

  • ITM בכסף: מחיר סטרייק < מחיר הנכס הנוכחי
  • כַּספּוֹמָט – בכסף: מחיר סטרייק = מחיר הנכס הנוכחי
  • OTM – מחוץ לכסף: סטרייק פרייס > מחיר הנכס הנוכחי

לאופציות מכירה:

  • ITM בכסף: מחיר סטרייק > מחיר הנכס הנוכחי
  • כַּספּוֹמָט – בכסף: מחיר סטרייק = מחיר הנכס הנוכחי
  • OTM – מחוץ לכסף: סטרייק פרייס < מחיר הנכס הנוכחי

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner