יחס הלוואות השוליים מטפס לנקודה הגבוהה ביותר מאז התרסקות אמצע מארס: יום שישי עתידי

Futures Friday הוא סקירה שבועית של חוזים עתידיים על ביטקוין ב- OKEx.

בשבעת הימים האחרונים, מחיר הביטקוין (BTC) חולק לשני טווחי מסחר נפרדים. ב- 6 באפריל היא פרצה את רמת ההתנגדות הקודמת שלה בסך 7,100 דולר למחיר החוזים העתידיים הרבעוניים של OKEx ב- OKEx, בעקבות התגברות חדה במניות בארה”ב..

הביטקוין פועל באזור האיחוד הצר של 7,100 עד 7,500 דולר בארבעת הימים האחרונים, אך ירידה בהיקפי המסחר עדיין מהווה דאגה לשוורים.

במבט לנתוני המסחר של OKEx נוכל למצוא איתותי שוק נוספים. תחושת המכירה הקצרה ירדה מאז ה -6 באפריל, מכיוון שהחוזים הרבעוניים ממשיכים להציג פרמיות חיוביות.

כמו כן, יחס הלוואות השוליים טיפס ל -0.76, הנתון הגבוה ביותר מאז ההתרסקות באמצע מרץ, מה שמראה בבירור את העייפות של תשוקת המכירה הקצרה בטווח הקצר..

תרשים לפי שעה OKEx BTC רבעוני (BTCUSD0626). מקור: OKEx

קריאות נתוני מסחר של OKEx

בקר בדף נתוני המסחר של OKEx כדי לחקור אינדיקטורים נוספים.

יחס ארוך / קצר BTC

יחס ה- BTC ארוך / קצר נותר בטווח של 0.8 עד 1.07. זה היה לזמן קצר מעל 1.0 בסוף השבוע שעבר, אירוע נדיר לאחר התרסקות 12 במרץ, מה שמעיד על התאוששות באמון השוק. היחס נע כעת סביב 0.9, מספר רגיל כאשר מסחר ב- BTC נמצא בתחום איחוד.

זמן איסוף נתונים: 4/3 12:00 עד 4/10 12:00 (UTC)

היחס הארוך / הקצר מראה את היחס בין מספר המשתמשים הפותח עמדות ארוכות לעומת פתיחת מיקומים קצרים לאורך זמן. היחס מורכב מכל העתיד וההחלפות התמידיות. הצד הארוך / הקצר של המשתמש נקבע על ידי מיקומם נטו ב- BTC.

בשוק הנגזרים, בכל פעם שנפתח פוזיציה ארוכה, צריך לפתוח פוזיציה קצרה גם כדי לאזן אותה. המספר הכולל של תפקידים ארוכים חייב להיות שווה למספר הכולל של תפקידים קצרים. כשהיחס נמוך זה מצביע על כך שאנשים רבים יותר מחזיקים במכנסיים קצרים.

בסיס BTC

BTC Basis טיפס במהירות לכ- $ 60 לאחר שמחירו של ביטקוין פרץ את ההתנגדות של 7,100 $ ב- 6. באפריל. הפרמיה החיובית קיימת כבר ארבעה ימים, ומשקפת חיזוק אמון השוק. חוזים עתידיים רבעוניים מציגים כעת פרמיה של 45 דולר.

זמן איסוף נתונים: 4/3 12:00 עד 4/10 12:00 (UTC)

אינדיקטור זה מראה את מחיר החוזים העתידיים הרבעוני, מחיר המדד הספוט וגם את הפרש הבסיס. הבסיס של זמן מסוים שווה למחיר החוזים העתידיים הרבעוני פחות למחיר המדד הספוט.

מחיר החוזים העתידיים משקף את ציפיות הסוחרים ממחיר נכס הבסיס, במקרה זה ביטקוין. כאשר הבסיס חיובי, זה מעיד על כך שהשוק אופטימי. כאשר הבסיס שלילי, זה מצביע על כך שהשוק הכללי הוא פסימי. הבסיס לחוזים עתידיים רבעוניים יכול להצביע טוב יותר על מגמת השוק לטווח הארוך. כאשר הבסיס גבוה (חיובי או שלילי), זה אומר שיש יותר מקום לבורביטראז ‘.

פתח ריבית ונפח מסחר

ריבית פתוחה (OI) טיפסה לאט, החל מחוזי 4.02 מיליארד ביום שישי האחרון ועד חוזים שוטפים של 4.69 מיליארד (חוזה אחד = 10 דולר). תקופות המסחר הכבד היו ביום שני, 6 באפריל, ובחמישי, 9 באפריל, בליווי הצטברות של OI.

למרות ש- OI הנוכחי עדיין נמוך בהרבה משיאו של 12.3 מיליארד חוזים בפברואר, OKEx עקפה את Bitmex ב- BTC OI באמצע השבוע, על פי ספק הנתונים. לְסַלֵף. OKEx רשמה 0.62 מיליארד דולר ב- OI, לעומת 0.60 מיליארד דולר של Bitmex.

זמן איסוף נתונים: 4/3 12:00 עד 4/10 12:00 (UTC)

ריבית פתוחה היא המספר הכולל של חוזים עתידיים / החלפות. נפח המסחר הוא נפח המסחר הכולל של החוזים העתידיים והחלפות נצח על פני פרק זמן מסוים.

אם יש 2,000 חוזים ארוכים ו -2,000 חוזים קצרים, הריבית הפתוחה תהיה 2,000. אם נפח המסחר עולה והריבית הפתוחה תפחת בפרק זמן קצר, זה עשוי להצביע על כך שהרבה מאוד פוזיציות נסגרו, או שנאלצו להתפרק. אם הן נפח המסחר והן הריבית הפתוחה עולים, זה מצביע על כך שנפתחו הרבה פוזיציות.

יחס הלוואות שוליים של BTC

במהלך שבעת הימים האחרונים, יחס ההלוואות לשולי BTC טיפס משפל 3 באפריל של 0.4 לרמה הנוכחית ב 0.76. ראוי לציין כי 0.76 הוא הנתון הגבוה ביותר מאז ההתרסקות באמצע מרץ, מה שמראה בבירור את העייפות שבמכירה קצרה.

זמן איסוף נתונים: 4/3 12:00 עד 4/10 12:00 (UTC)

יחס הלוואות השוליים הוא נתוני מסחר בשוק נקודתי המראים את היחס בין משתמשים הלווים USDT לעומת השאלת BTC בערך USDT בתקופה מסוימת. יחס זה גם מסייע לסוחרים לבחון את סנטימנט השוק. בדרך כלל, סוחרים השואלים USDT שואפים לרכוש BTC, ולווים BTC שואפים לקצר את המטבע הבסיסי.

כאשר יחס הלוואות השוליים גבוה, זה מצביע על כך שהשוק הוא שורי. כאשר יחס הלוואות השוליים נמוך, זה מצביע על כך שהשוק הוא דובי. מספרים קיצוניים של יחס זה העידו היסטורית על זמן היפוך.

תובנות סוחרים

רובי, מנתח השקעות OKEx

סנטימנט השוק מתחמם, אך עלינו להיזהר מאופטימיות של משקיעים קמעונאיים, שלעתים קרובות נמצאים בכיוון ההפוך מהשוק. לא ראיתי שיפור רב מנקודת מבט מהותית. והיעדר העצרת בהיקף מסתיים לעיתים קרובות עם נסיגת מחירים בולטת.

ירידה מתחת ל 7,050 $ עשויה לדחוף עוד יותר את המחיר לאזור התמיכה היקר בקרבת 6,700 $. אם המחיר עדיין יכול להחזיק מעל 7,100 $, אנו עשויים לראות דחיפה נוספת ל 8,000 $.

Xuanhaimmoer, TradingView מחבר

השוק זהיר כשמנסים לעלות על הסף של 7,300- 7,400 דולר. השוורים מנסים לחצות את ההתנגדות, אך סימני חולשה מתחילים להיווצר. הדובים יופיעו בכל עת כאשר תהיה מכירה חדה ל -7,000 דולר. אם האזור הזה נשבר, השוורים יצטרכו לחשוב מחדש על כוחם, הדובים יציפו.

מחיר הביטקוין יעיד על ירידה גדולה אם הוא לא יכול להחזיק מעל המחיר הפסיכולוגי של 7,000 דולר. ונקודת מחיר המטרה במקרה של מכירה תהיה 6,500 דולר. אם השוורים יגנו בהצלחה על היעד בסכום של 7,000 $, המחיר ככל הנראה יגיע ל -7,600-7,900 $.

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner