שבועי טכני: המחצית נעשית, מה הלאה?

מסירות מפתח

 • שוקי המטבעות הקריפטוגרפיים היו רגועים יחסית לאחר שחצי ה- BTC השלישי התקיים באסיה בן לילה.
 • סוחרים ומשקיעים מתמקדים בפיתוח שיעור החשיש מכיוון שחלק מהאנליסטים סבורים שהוא יכול לרדת בשיעור של עד 30% בשיעור החצי.
 • אינדיקטורים טכניים הראו כי האלטקוינים העיקריים עדיין לא יצאו מהיער.

סקירת שוק

שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים היו שקית מעורבת ביום שלישי באסיה לאחר שאירוע חציית הביטקוין התקיים בן לילה. המחיר של BTC כבר מגביל טווח בין דולר אמריקאי 8500 עד קצת פחות מ 9000 במושב אסיה המוקדם. במקביל, השווקים ראו ADA זינק ביותר מ 9%, ו BSV צבר כ -4%. מהצד השני, XEM ו DGB ויתר על כ -6% מהשווי.

כמו המחירים של BTC נראה שמתקשים להשיב את דולר אמריקאי ברמות של 9000, השווקים צפויים לראות יותר סגירת מיקום קצר בימים הקרובים. תומאס טסה, אסטרטג כמותי ב- OKEx, ציין כי סוחרים עשויים לרצות להתיר את עמדותיהם הקצרות הקודמות בשלושת הימים הראשונים לאחר חלוף המחצית.

נתונים על השרשרת יהוו מוקד נוסף בשוק לאחר החציון. מנתוני blockchain.com עולה כי קצב החשיש של הביטקוין היה קרוב לשיא כל הזמנים כאשר אירוע החצי. המשקיעים עשויים לרצות לברר אם מגמת העלייה בשיעור החשיש היא ברת קיימא מכיוון שהדבר יכול לחשוף את תחושת הכורים לגבי המחיר ואיך הם רואים את השווקים.

מולי, ראש שיווק ב- HashKeyhub, מעוות שכוח החשיש של BTC יכול לרדת עד 30% בימים הקרובים, מכיוון שרווחי הכרייה ירדו. קרא כאן יותר על מה על משתתפי שוק הנתונים להתמקד בתקופה שלאחר החציון.

איור 1: שיעור Bitcoin Hash (נכון ל- 12 במאי) איור 2: יחס Put / Call של BTC

סוחרים עשויים לרצות לפקוח מקרוב על יחס המכירה והשיחה של BTC, שזה עתה ירד מהשיא האחרון. בפרסום הקודם שלנו <שווקי אפשרויות מראים פחות התלהבות בהחלפת BTC>, הצוות שלנו ציין כי יחס גבוה יותר יכול להצביע על כך שסוחרי האופציות היו דובי יותר במחיר. אם יאושר תפנית ביחס, הדבר עשוי להצביע על שינוי סנטימנט משמעותי בקרב סוחרי האופציות.

במקום אחר, אנו עשויים לראות כמה פעולות מחיר מונעות אירועים בחלל האלטקוין. שווקים יראו וכו, אָטוֹם, ו XLM יקיים אירועים מרכזיים השבוע. תטה הצופים יתמקדו ככל הנראה בהשקת מאנט 2.0, שצפויה להתרחש בהמשך החודש.

ניתוח מחירים

BTCUSDT – כוס חצי ריקה וחצי מלאה

 • BTCUSDT נסוג לאמצע 8000 הידיות לאחר שלא הצליח להשיב את רמות ההתנגדות של יוני. המחיר אמנם הראה תמיכה ראשונית ב דולר אמריקאי שטח 8000, איננו יכולים לשלול לחלוטין את האפשרות לרדת מתחת ל 8000.
 • מומנטום יכול להיות הפיל בחדר כאן. ה- MACD פשוט ייצר מוצלב דובי יומי, שמסמן את המומנטום החיובי הואט.
 • מחוון ה- MOM נסוג לרמות התמיכה הקודמות. אם נראה מכאן הפרה נוספת, זה עשוי לחזק את הטווח הקצר BTC מקרה דובי.
 • עם זאת, גם ריבאונד מחיר מכאן יכול להיות אפשרי. איור 4 מציג את התרשים היומי של החוזים העתידיים על CME, שהפיק פער מ- 9820 ל- 9275. קרוב לוודאי שקוראינו צריכים לדעת כי תרשים החוזים העתידיים על CME נוטה לסגור את הפערים שייצר, אם כי קשה יהיה לקבוע את התזמון. במילים אחרות, פעילויות מילוי פערים יכולות להחזיר את המחיר לידיות 9000 העליונות.
 • 8400 יכולה להיות הרמה הראשונה שצפתה אחר הדובים. אם רואים זאת, זה יכול להגדיל את האפשרות לבדיקת פיבונאצ’י של 38.2% ליד 7900. עבור השוורים, השיא של 11 במאי ב- 9160 הוא קריטי. אם הזוג היום יכול לייצר פמוט עם צל עליון גבוה יותר מהפמוט של 11 במאי, זה יכול לחזק את המקרה של עצרת.

איור 3: תרשים יומי של BTCUSDT

איור 4: תרשים יומי של החוזים העתידיים של Bitcoin


ETHUSDT – המאמצים עלו בתוהו?

 • סיקרנו את אתוסד תרשים שבועי בפרסום שלנו בסוף אפריל והדגיש שהזוג בדק את אחת ההתנגדות הרב-שנתית שלו. הזוג לא הצליח להחזיר לעצמו רמות התנגדות כאלה (איור 5).
 • הצמד עשוי עדיין להתמודד עם מבחן נוסף של התמיכה היומית במגמת המגמה (איור 6), שהוא קרוב ל -180 הרמות.
 • ה- MACD התרחב באזור השלילי, ו- RSI כבר ברמה נמוכה יחסית. ובכל זאת, נראה שהזוג עדיין לא מכור יתר על המידה. לכן, אנו מאמינים שעדיין יכול להיות מקום לחיסרון.
 • 175 עד 180 יהיה אזור מפתח שצפייה בו. הפסקה מתחת לאזור זה עלולה לגרום ליותר מכירות. בעוד ש 193 יכול להיות המוקד העליון.

איור 5: תרשים שבועי של ETHUSD

איור 6: תרשים יומי של ETHUSD

XRPUSDT – חסרון נוסף לבוא?

 • XRPUSDT עלול להתמודד עם לחץ מכר רב יותר, שכן המחיר צנח סביב הממוצע הנע ל -50 יום.
 • המומנטום דעך משמעותית. המתנד האולטימטיבי מייצר שיאים נמוכים בשבועיים האחרונים, והסטוכסטי נשבר מתחת לשפל הקודם שלו.
 • אנו מאמינים כי הצמד יכול לבחון מחדש את השפל ב -11 במאי של 0.1957. אם הצמד לא הצליח למצוא תמיכה ברמות כאלה, נסיגה ל- 38.2% פיבונאצ’י לרמה של 0.1644 בטווח הבינוני עשויה להיות סבירה יותר..

איור 7: תרשים יומי של XRPUSDT

ADAUSDT – ראלי נגמר בקיטור?

 • ADAUSDT היה אחד מזוגות האלט המובילים ביותר במהלך מושב אסיה ביום שלישי, צבר יותר מ -9%.
 • עם זאת, השוורים עשויים להיראות עייפים מכאן. ה- RSI יצר סטייה משולשת משולשת, עם שלוש שפל נמוכה יותר, בעוד שמגמת המחירים עדיין נותרה בעיקר ברמות 0.05..
 • בנוסף, ההצלבה הדובית של ה- MACD התרחבה, דבר המצביע על כך שהמומנטום החיובי הואט.

מבחינה ברמה, אנו מאמינים ש- 100 SMA יכול להיות ההפניה הראשונה, שהיא קרוב ל -043. אם נראה, בדיקה חוזרת של 0.0422, שהיא 61.8% פיבונאצ’י, עשויה להיות סבירה יותר.

איור 8: תרשים יומי של ADAUSDT

מחבר: סיירוס איפ

מנתח מחקר, OKEx

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map