סוחר הקריפטו שחזה במניות שוק הדובים של מרץ שלושה שיעורים למתחילים

בשבוע שעבר השלימה OKEx את תוכנית משוב הנגזרים שלה, בשותפות עם סוחרי קריפטו כדי לקבל משוב ישיר ומוערך מאוד על כמה מהמוצרים החדשים ביותר שלנו..

אש דוידסון – אחד הסוחרים שנבחרו להשתתף בתוכנית – התיישב (וירטואלי, כמובן!) איתנו כדי לדבר על חיי היומיום של סוחר קריפטו ועל מה שחברים חדשים צריכים לדעת.

12-13 במרץ היה מאוד אכזרי לקריפטו והשווקים היו רועדים מאז. מה נקודת המבט שלך על ההתרסקות המסוימת הזו?

אש דוידסון: ניבאתי למעשה ירידה לרמות של 4,400 דולר ב -1 במרץ. זה בטוויטר שלי איפשהו [כאן – OKEx]. הייתי יותר מוכן, שחררתי יותר הון עצמי מתוך כמה רווחים ישנים כדי להתכונן לתחומי השקעה נוספים שייפגעו.

הייתה לי תחושת בטן עם COVID-19 שאנשים יעברו קריפטו כדי להיות בטוחים, או כדי לכסות כמה הפסדים בשוק המניות וזה קרה.

זה היה אלים למדי, ואני חושב שזה גרם לחלק מהאנשים לחלות במבט לאחור בטוויטר באותה תקופה. אני חושב שהלך הרוח שלי שונה מהכל שכן כל מה שאני משתמש בו הוא רווח ורווחים לשימוש בשווקים. אבל לא יכולתי לחשוב איך הייתי מגיב אם הייתי חדש וזה הון טרי בשוק … מעולם לא ראיתי דבר כזה.

האם אתה יכול למנות 1-3 דברים חשובים שלמדת לסחור שאתה יכול לחלוק עם חדשים בקריפטו?

מוֹדָעָה: שלושה דברים, אה. יכולתי בקלות למנות 30 אבל בוא נלך עם הכי חשוב.

  1. השאר את הרגשות שלך ליד הדלת. תכנן כל השקעה או סחר שאתה מבצע. פשוט כמו זה. ואז תן לזה לשחק. מכמה אתה משקיע או מבצע עסקאות, כמה אתה מוכן להפסיד אם זה ישתבש וכמה אתה מוכן לקפוץ איתו. תוכניות מסירות חלק מהרגש.
  1. למדו ובדקו ככל שתוכלו לפני העלייה לאוויר. אם יש לך שיטה שאתה אוהב את המראה שמתאים לאורח החיים שלך, השתמש בה אבל בדוק אותה. אני אוהב להדגים קודם, ואז אני רוצה לחיות עם 10 דולר כדי לראות איך זה לחיות ואז אני הולך משם לתקופה של 6-12 שבועות. אני מבלה כ -3 שבועות בהתבוננות במצעדים בלבד.
  1. סמוך על הניתוח שלך על פני אנשים אחרים. כולם מסתכלים על אותו הדבר או על דברים אחרים, יש את היתרון ורק מסתכלים על הגרפים שלך ולא של מישהו אחר.

מתי התחלת לסחור בקריפטו ולמה?

מוֹדָעָה: התחלתי להשקיע בקריפטוגרפיה בשנת 2016. היה לי ניסיון קודם במסחר בשנת 2015 עם מניות כדורגל וגרוש. בשנת 2017 התחלתי לסחור במטבעות קריפטוגרפיים. נהניתי מהבאז, העובדה שאתה יכול להרוויח הרבה רווחים בזמן קצר בהשוואה לשוק המניות. מאז לא הסתכלתי לאחור.

רק ביטקוין או גם אלטקוי? באופן כללי, האם אתה מעדיף לסחור בנגזרות קריפטו או בשווקי ספוט ומדוע?

מוֹדָעָה: אני סוחר בעיקר בנגזרים. ביטקוין, את’ריום ו- XRP הם מה שאני בעיקר סוחר – סחר לצבירתם. אני מרגיש שאלו הם הטובים ביותר להחזיק כך בעיניי, לקבל יותר באמצעות מסחר אינו רעיון רע לטווח הארוך.

נהגתי לסחור באלטקוינים אבל נמאס לי לשקול תמיד ביטקוין ודומיננטיות, בתוספת כאב ראש של זוג BTC או USDT. אז אני שומר את זה פשוט עכשיו.

איך נראה היום האופייני שלך? כמה שעות ביום אתה סוחר? האם יש לך עבודה יום?

מוֹדָעָה: יש לי יום סחר קל מאוד. אני לא סוחר לעיתים קרובות מדי מכיוון שאני משתמש בטווחי הזמן הגבוהים יותר כדי לתפוס עסקאות נדנדות ולהחזיק מיקום מדי פעם ביעד ארוך בהרבה. אז בדרך כלל הייתי מסתכל על הסגירה היומית ואז הולך משם.


יש לי את כל התרשימים שלי ממופים ואני פשוט צריך לפקוח עין קטנה על טווחי המפתח. ואז אם הם מגיעים לטווח אני יכול לפעול. אני לא מבין אנשים שקרקפת, יותר מדי מאמץ. אני אוהב לשמור על נחמדות ומצונן. לאורך כל היום אם אני מחכה או מטפלת בתפקיד, אני עושה תוכן בשבילי יוטיוב או רק עבור החברה שלי, עבור התלמידים שלי.

אש דוידסון הוא סוחר קריפטו ומחנך בבריטניה. הוא היה במשחק מאז 2017. תוכלו לעקוב אחריו בטוויטר @CryptoMobsterYT.

הראיון הזה נערך לשם הבהרה.

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map