ביטקוין נותר לא החלטי בזמן שדה-פי אסימונים שווי שוק כפול: שעון שוק שבועי

בשבוע האחרון נרשמה ירידה בתנודתיות ביטקוין (BTC) המחיר נשאר יציב יחסית. המטבע הדיגיטלי המוביל בדק את רמת התמיכה של 9,000 $ בשעות המוקדמות האחרונות יוֹם שֵׁנִי, לפני ריבאונד מהיר ל -9,600 דולר. מאז, BTC התאגדה בטווח הדוק, ואיבדה 0.2% בלבד על בסיס שבועי, והיא נסחרת כיום בסביבות 9,350 דולר לפי OKEx. מחיר נקודתי.

אחרון יוֹם שְׁלִישִׁי הייתה הפעם הראשונה שקושי הכרייה של ביטקוין גדל בעקבות המחצית האחרונה. גל של 14.95% העלה את הקושי ל 15.78 T – הגידול הגדול ביותר מאז ינואר 2018.

מבחינת ביצועים, קרדנו (ADA) הוביל את הקבוצה עם מכסים גדולים בשבוע השני ברציפות, וצבר 3.43% מדי שבוע. מטבעות אחרים בעלי כובעים גדולים הביאו בעיקר לביצועים נמוכים יותר מביטקוין, עם אתריום (ETH) המטבע הדיגיטלי השני בגודלו, וסיים את השבוע עם הפסד של 1.27% בזמן BitcoinSV (BSV) באותה תקופה צנחה 4.26%.

תשואות שבועיות של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים 6/15 – 6/21. מקור: Tradingview

אסימונים עם מכסה קטנה צפו בעלייה גדולה יותר במהלך השבוע. פרויקטים של אחסון בענן, כגון Siacoin (SC) ו Storj (STORJ) נשאב ביום רביעי, נהנה מהחדשות על השקת הרשת הראשית של Filecoin עד סוף יולי.

הזוכים הגדולים ביותר, לעומת זאת, היו אסימונים של DeFi. שווי השוק הכולל של אסימוני DeFi עלה היום ל -6.6 מיליארד דולר, והוכפל מ -3.2 מיליארד יום חמישי, על פי defimarketcap. העלייה בשווי השוק הכולל של אסימוני DeFi נובעת בעיקר מתחם, שקפץ הבוקר מ -67.96 דולר לרביעי ל -330 דולר.

תנודתיות בביטקוין מתקרבת לאזור הריבאונד

אם מסתכלים אחורה על התנודתיות בת 7 הימים של הביטקוין מאז שנת 2018, אנו יכולים לראות שהיחס נע סביב 5.2 ומגיע לאזור הריבאונד ההיסטורי שלו (אם כי ראינו תנודתיות נמוכה יותר בסוף אוקטובר 2018 ומרץ 2019). מאחר שתוקף החוזים החודשיים והרבעוניים יפוג ביום שישי הקרוב, תנודתיות געגועים היא בהחלט אסטרטגיה שיש לקחת בחשבון כרגע.

תנודתיות של 7 ימים בביטקוין. מקור: Tradingview

רוב אפשרויות ה- BTC צפויות לפוג ללא ערך

יותר מ -60% מסך 1.6 מיליארד הדולרים של ריבית פתוחה בשוק האופציות של ביטקוין אמורים להסתיים ביום שישי. יחס המכירה לשיחה עלה משפל היסטורי של 0.4 ב -9 ביוני ל -0.45 הנוכחי לנתוני שיפוע. המשמעות היא שכסף כפול הוא עבור אופציות להתקשרות מאשר אופציות מכר.

אפשרויות BTC פותחות עניין לפי תפוגה (אלפים ב- BTC). מָקוֹר: לְסַלֵף

מספר גדול זה של אפשרויות שפג תוקפן עשוי לדחוף את המחיר לכיוון "מקס כאב" נקודת המוצא, אשר היא מחיר המימוש עם המספר הגבוה ביותר של אופציות מכירה פתוחה וקניות, וכתוצאה מכך תגרום להפסד הכספי המרבי לבעלי האופציות בתום התפוגה. נכון לעכשיו מחיר מקס הפיין יושב סביב 9,000 דולר, לכל מסלול מטבע נתונים. אנו יכולים לראות כיצד רוב ה ריכוז מחיר שביתה הוא בין $ 11,000 ל- $ 14,000, אך ייתכן שתנועת המחירים האחידים הובילה לכך שהעמדות הללו איבדו ערך רב.

מחיר כאב מקסימלי לחוזי אופציות המסתיים בתאריך 26 ביוני. מקור: מסלול מטבע

ניתוח טכני של ביטקוין


הביטקוין ממשיך לסחור הצידה כשהוא נע סביב 9,350 דולר. מבחינה טכנית, התבנית מראה על חולשה מסוימת, מכיוון שראינו שיאים נמוכים מרובים לאחר הריבאונד של יום שלישי האחרון ל -9,600 דולר לחוזים עתידיים רבעוניים של OKEx (BTCUSD0925).

היחס הארוך / הקצר ב- OKEx פועל באזור 0.9 מזה כמה ימים, מה שמעיד על משתתפי השוק אינם אופטימיים לגבי סיכויי הערכת המחירים לטווח הקצר..

לא ראינו קנייה או מכירה אגרסיביים בימים האחרונים, בעוד שביטקוין מצא שוב תמיכה בממוצע הנע של 60 יום בשבת, דבר שניתן לראות בו סף לטווח קצר. איבוד ממוצע נע זה עלול לגרום ללחץ נוסף בצמצום.

תרשים 1D של OKEx BTC רבעוני (BTCUSD0925). מָקוֹר: OKEx

במבט קדימה השבוע

משתתפי השוק עדיין צריכים לפקוח עין על הגל השני של COVID-19, בעיקר בדרום ובמערב ארה”ב, כמו גם בבירת סין. קרן המטבע תשחרר את תחזיות הצמיחה לשנת 2020 ביום רביעי, והתביעות האחרונות לגבי אבטלה ארה”ב יופיעו ביום חמישי.

Cardano תסיים את עדכון שלי ב- 30 ביוני. בעוד ADA ביצעה היטב בחודש האחרון, שדרוג זה יכול להיות סוף השלב השורי לטווח הקצר.. זיליקה (ZILiqa) השלים אבן דרך בשבוע שעבר, החל את מצב ההימור שלה, ואיבד מאז 10%.

CME ביוני 2020 (BTC M20) החוזים העתידיים על ביטקוין ייסגרו בשעה 16:00. שעון לונדון ב -26 ביוני. באותו יום, החוזים העתידיים של ביטקוין של OKEx ביוני ייסגרו בשעה 16:00 זמן בייג’ינג.

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map