שוקי הקריפטו חוזרים ונשנים עם מניות, אך חשש להימצאות גל נגיף שני: יום שלישי טכני

בקיצור

  • שווקי המטבעות הקריפטוגרפיים התחדשו לאחר שהמניות העולמיות התגברו כאשר הפד הכריז על סבב גירויים חדש.
  • הנתונים מראים כי מספר הגופים המחזיקים לפחות 1,000 ביטקוין (BTC) עולה בהתמדה מאז ינואר.
  • אתר (ETH) ו Cardano (ADA) עשויים להזדקק לאיחוד נוסף, בעוד ש- Ripple (XRP) ו- Maker (MKRעצרות יכולות להיות קצרות מועד.

סקירת שוק

שוקי המטבעות הקריפטוגרפיים התאוששו ביום שלישי לאחר שמחירי הביטקוין נגעו בקצרה ב 8,900 דולר. לאחר מכן התאחזר המטבע הקריפטוגרפי המוביל לסביבות 9,500 דולר בפגישה המוקדמת, בעוד שאתר וריפל ביטלו גם חלק מההפסדים אתמול..

מכירת ימי שני הגיעה לאחר מניות ארצות הברית נפלו על רקע העלייה בפחדי הפריצה השנייה של COVID-19 בארה”ב. נתונים מאוניברסיטת ג’ונס הופקינס מראים כי המקרים החדשים המאושרים בארה”ב זינקו לאחרונה, בעוד שמדינות כמו ברזיל והודו נראות שכבר הגיע לשיאו.

מכיוון שנראה כי השווקים המסורתיים לוקחים את ההובלה בימינו, התחושה הכללית סובבת סביב התפרצות הנגיף ועלולה בסופו של דבר להשפיע על מחירי הצפנה לטווח הקצר..

מקרים של נגיף הקורונהCOVID-19 אישר מדי יום מקרים חדשים שהתחדשו בארה”ב. מקור: אוניברסיטת ג’ונס הופקינס

בעוד שמקרים חדשים שאושרו עוררו דאגות בשוקי המניות, נראה כי היסודות נותרים מוצקים בצד הקריפטו. מנתוני Glassnode עולה כי מספר לווייתני הביטקוין גדל בהתמדה מאז ינואר, עם למעלה מ -1,880 גופים המחזיקים לפחות 1,000 BTC, הרמה הגבוהה ביותר מאז ספטמבר 2017..

מספר הלווייתנים העולה יכול להצביע על כך שמשקיעים צברו BTC בעוד הפד הרחיב את המאזן שלו.

נתוני Glassnodeמספר עולה של לווייתני הביטקוין. מקור: Glassnode

בחלל האלטקוין, קרדאנו צברה יותר מ -8% מכיוון שהרשת אמורה לשדרוג שלי בחודש הבא. רשת קיבר (KNC) זינק בכ -5 אחוזים בשל הציפיות סביב השקתו של KyberDAO, המיועד לסוף הרבעון השני. מובילי אלטקוין אחרים כללו את Maker (MKR), ננו (ננו) וזיליקה (זיל).

במבט קדימה, אנו יכולים לצפות ששווקי המניות ימשיכו למלא את התפקיד המוביל בטווח הקצר. יש לצפות גם במחירי הזהב, ואם שני השווקים יתחילו להיסחר נמוך יותר, ההשפעה עשויה לזרום לנכסי הצפנה.

ניתוח מחירים

BTC / USDT – ריבאונד לטווח קצר קרוב?

BTC / USDT הפך את קו המגמה של השנה למטה לתמיכה, כאשר המחיר התאושש לדפוס משולש.

לחיצת להקות בולינגר מעידה על כך שתנודתיות המחירים עשויה לעלות בטווח הקצר. בעוד שסחיטת ה- BB לא תוכל לחזות לאיזה כיוון יעבור המחיר, אולי נוכל לחזות כיוון בעזרת מדדי מומנטום..

הסטוכסטיקה ייצרה קרוסאובר שורי לאחרונה, מה שמרמז על כך שהשורים החלו להחזיר לעצמה כמה טעמים, ושיפרו את הסיכויים לריבאונד של מחירים לטווח הקצר. שינוי זה בא לידי ביטוי גם ב- RSI, שהתחלף לראש מגמת הירידה האחרונה.

מבחינה מפלסית, השטח שבין 9,800 ל -10,000 נותר התקרה לטווח הקצר, ואילו התמיכה שהפנתה להתנגדות בסביבות 8,800 עד 8,900 נותרה בתוקף עד לנקודה זו..


זוג BTC USDTריבאונד לטווח קצר של BTCUSDT עשוי להיות קרוב. מקור: OKEx, Tradingview

ETH / USDT – יש צורך באיחוד לפני השתלטות השוורים?

ETH / USDT התאושש מהנמוך של יוני של 218.30 דולר לצד הריבאונד של BTC. הצמד החליף ידיים בידיות של 230 דולר במהלך מושב אסיה ביום שלישי.

למרות שהמחיר התחדש במידה מסוימת, הצמד עשוי לבחון מחדש ולהתאחד בסמוך לתמיכה התחתונה של המשולש החדש שנוצר, הנמצא בסמוך לרמת פיבונאצ’י של 78.6% במחיר של 223 דולר, לפני שמתרחש היפוך משמעותי..

קריאות מדדי המומנטום מחזקות גם מקרה איחוד. נראה כי תחתון נמצא בהתהוות על הסטוכסטיים, ומסמן כי חלק ניכר מהלחץ כלפי מטה כבר הוקל, ובכל זאת, המומנטום ההפוך עדיין לא השתלט לחלוטין..

ה- DMI מציע גם את אותו סיפור, כאשר קו -DI עדיין מעל קו + DI, כלומר הייתה יותר תנועה כלפי מטה מאשר כלפי מעלה, אולם ההבדל הצטמצם..

זוג ETH USDTETHUSDT יכול להתאחד ברמות הנוכחיות. מקור: OKEx, Tradingview

XRP / USDT – דובים עדיין בשליטה?

XRP / USD נגע לזמן קצר ב- 0.194 $ במהלך הריבאונד שלשום. עם זאת, מנקודת מבט רחבה יותר, הזוג מייצר שיאים נמוכים יותר, והמשולש היורד נשאר שלם.

מדדי המומנטום לא הראו עלייה משמעותית במומנטום ההפוך למרות הריבאונד של 3% ביום שלישי. הקווים המהירים והאיטיים של הסטוכסטים התפתלו, ואילו ה- MACD היה בעיקר באדום.

למרות שהשיא של יום שלישי גבוה מזה של יום שני, אם הריבאונד לא מצליח להמשיך בטווח הקצר, בדיקה חוזרת של התמיכה התחתונה של המשולש ליד 0.182 דולר עשויה להיות סבירה יותר..

זוג XRP USDT מגמת ירידה ב- XRP / USDT נותרה בעינה. מקור: OKEx, TradingView

ADA / USDT – 30MA נותר ללא פשרות

ADA / USDT היה אחד המובילים המובילים בתחום האלטקוין במהלך מושב יום שלישי, וזינק מעל 9 אחוזים, רק ביישן מ- $ 0.08.

הצמד נגע בממוצע הנע של 30 יום במהלך המכירה של יום שני, אך הצליח להתאושש במהירות מכיוון שתמיכת 30MA נותרה בתוקף מאז תחילת אפריל. כמו רבים מהאלטקוינים, ADA עשויה להזדקק לאיחוד נוסף ברמות הנוכחיות לפני תחילת מגמה חדשה.

המקרה לאיחוד נתמך גם על ידי ה- DMI, כאשר ה- -DI טבול מעט ו- + DI סומן באופן שולי. המשך פיתול של שתי השורות בדרך כלל מעיד על תקופת איחוד.

צופי ADA יכולים להתמקד ב 78.6% פיבונאצ’י פיבונאצ’י ובאזור 30MA, שנמצא סביב 0.07 $, ויכול להיות התמיכה הנמוכה יותר לצפייה..

זוג ADAUSDT30MA יכול להיות תמיכה ב- ADA / USDT. מקור: OKEx, TradingView

MKR / USDT – התרחשה סטייה דובית?

MKR / USDT רשם רווח מאסיבי נוסף ביום שלישי, וזינק ביותר מ -18% במהלך הפגישה. עם זאת, הריבאונד יכול להיות קצר מועד מכיוון שדובים עשויים רק להתחיל לנהום.

ה- RSI ייצר סטייה דובית עם המחיר, כאשר המחוון מייצר שיאים נמוכים יותר בעוד שהמחיר הניב שיאים גבוהים יותר. כמו כן, ההצלבה הדובית של ה- MACD היומי מעידה כי השוורים עשויים להתעייף.

מבחינה רמה, 450 $ יכול להיות האזור הראשון לצפות בו, שם הוא נמצא ליד 30MA.

זוג MKR USDTסטייה דובית של MKRUSDT. מקור: OKEx; ראיית מסחר

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map