שוק בלתי צפוי של ביטקוין מזויף מטלטל את שוק המטבעות – שוק הקריפטו מדי יום

שוק הקריפטוגרפים עבר מכירה במהלך 24 השעות האחרונות – עם כל מטבע העשרה המובילים של היוון גדול במינוס. מחיר הביטקוין (BTC) צנח ב -3.65%, וירד מ -12,300 דולר ל -11,617 דולר, על פי מחיר מדד ה- BTC של OKEx. ובכל זאת, הקריפטוגרפיה המובילה בשוק עברה את הביצועים הגבוהים ביותר מרוב האלטקוינים הגדולים עם היוון גדול, שבדרך כלל ירדו ב -4% –8%. 

לדוגמא, Chainlink (LINK), שמשכה את כל תשומת הלב בשבוע שעבר, צנחה בלילה ב -7%. זה היה יום המסחר השלישי ברציפות של ירידות ב- LINK, שירד מ -17 דולר ל -15 דולר לפני שהתייצב. הדומיננטיות של Delink של Chainlink ירדה מ -51% ביום ראשון ל -46.85%, לפי הנתונים של דבנק.

בינתיים ראינו את המחיר של עליית YFI אמש. היא נסחרה בסביבות 11,000 דולר לאחר חמישה ימי רווח רצופים – שהעלו את הדומיננטיות שלה ב- DeFi למקום התשיעי, ועמדו על 2.56%..

TRON (TRX) עוררה כאוס מסוים לאחר שמיהרה אתמול את פרויקט ה- Uniswap האלטרנטיבי שלה, JUSTSwap. זה ירד ב -12% בן לילה. חלק ממפתחי פרויקט המערכת האקולוגית של TRON טעו בכך שהם נעלו באופן שגוי TRX בשווי 200,000 USDT בכתובת החוזה, מה שהביא לכישלון להוסיף כספים למאגרי הנזילות..

אתמול בשעה 16:39 UTC, האסימון המקומי של רשת פולקדות, DOT, נחת רשמית על הרשת שלה – מה שמאפשר פונקציה של העברות ברשת. הפעלת פונקציה זו דומה לפתיחת שערי הצפה ל- DOT וכתוצאה מכך מחיר ה- DOT צנח מ- $ 373 ל- $ 290 תוך שעה..

אלטקוינים אמצע מכסה חלו בדרך כלל ירידות של 8% –10%, כגון רשת קיבר (KNC) ו- QTUM – למעט היחיד היה THETA, שדחה את המגמה בעלייה של 9%.

שווי השוק הכולל של קריפטוגרפי נפל ב -3.7% לרדת מתחת ל -380 מיליארד דולר. בינתיים, הדומיננטיות ב- BTC נותרה על 57.8%, לפי הנתונים מ- CoinGecko.

לוח מחירים של מטבעות קריפטוגרפיים מוביליםלוח אינדקס אסימונים של OKEx החל מהשעה 8:00 בבוקר UTC בתאריך 19/8. מקור: OKEx

לירידה במהלך 24 השעות האחרונות היו כמה אינדיקטורים מוקדמים לכך שזה עלול לקרות. ראשית, כפי שציינו ב- Crypto Market Daily אתמול, הריבית הפתוחה המצטברת של החוזים העתידיים על BTC הגיעה לשיא כל הזמנים של 5.8 מיליארד דולר. שנית, עלויות המימון של החלפות BTC נצחיות הגיעו ליותר מ 100% שנתית – דבר המצביע על כך שאם המחיר לא יעלה במהירות, הכיסופים ישלמו עמלות גבוהות במיוחד כדי לשמור על עמדותיהם. כרגע, אנו עשויים לראות את מחיר BTC להישאר מתחת לרמה הקריטית של 12,500 $ לתקופה ממושכת. 

בעוד שהחשיפה הפוטנציאלית של אתמול בסך 12,000 דולר שוב טלטלה את הרגש השורי של משתתפי השוק, כמות הביטקוין שניתן לזרוק בקלות אינה גדולה כל כך, על פי כמות ה- BTC המוחזקת בארנקי כל הבורסות, על פי הנתונים שמקורם ב CryptoQuant.

BTC מוחזק בארנקי כל הבורסותכמות ה- BTC המוחזקת בארנקי כל הבורסות. מָקוֹר: CryptoQuant

מרוויחים ומפסידים מובילים באלטקוין

  • KCASH / USDT + 49.55%
  • CRV / USDT + 40.81%
  • DIA / USDT + 28.48%
  • ROAD / USDT -15.50%
  • DOT / USDT -15.54%
  • ZIP / USDT -15.60%

במשך היום השלישי ברציפות, KCASH נכנס לרשימת צופי האלטקוין המובילים. עלייה של 49.55% ביממה האחרונה והביאה לשיא של 0.048 דולר לאחרונה.

המפסיד הגדול ביותר של אתמול, Curve (CRV), עשה מהפך בן לילה. זה עלה ב 40.81%.

נכס המידע המבוזר החדש (DIA) שנרשם לאחרונה מימש רווח של 28.48% מאז רישומו.

לא ראינו עד היום ירידות ענק במיוחד בקרב אלטקוינים, כאשר כל המפסידים המובילים – ROAD, DOT ו- Zipper Network (ZIP) – ירידה של כ- 15%.

רישומים חדשים ב- OKEx

נכס המידע המבוזר (DIA) נרשם אתמול ב- OKEx למסחר נקודתי.

יתר על כן, קלרוס (PNK) נרשמה היום ב- OKEx לסחר נקודתי של PNK / USDT ו- PNK / ETH. PNK עלה ביותר מ 80% לאחר הרישום שלה.

ניתוח טכני של BTC

לפריצה הכוזבת של אתמול הייתה השפעה רבה על מורל הסוחרים. זה מזיק ביותר לדפוס לטווח קצר עד אמצע. רמת ההתנגדות של 12,080 דולר היא סף תוך יום. אם מחיר ה- BTC לא יכול לשבור את הרמה הזו, 11,650 $ יכולים להיות רמת התמיכה הבאה שצפויה. סף טווח בינוני נוסף ממוקם בסביבות 11,200 דולר. 

תרשים החלפת OKEx BTC Perpetual 1h – 19/8. מקור: OKEx, TradingView

ניתוח טכני של ETH

התמיכה הקודמת של ETH ב -416 דולר התהפכה לרמת התנגדות תוך יום. יש תמיכה חזקה יותר למטה, 400 דולר. אם מחיר ה- ETH יכול להתגבר על ההתנגדות תוך היום, המחסום הבא ממוקם ב -430 דולר.

טבלת מחירים של אתריום - 19 באוגוסטתרשים החלפה מתמדת של OKEx ETH 4 שעות – 19/8. מקור: OKEx, TradingView

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner