ראלי של ביטקוין מגיע לסיום מהיר מכיוון שרגש השוק נותר זהיר – יום שישי העתידי

Futures Friday הוא סקירה שבועית של חוזים עתידיים על ביטקוין ב- OKEx.

השבוע התרחש הביטקוין (BTC) בעלייה של 9,945 דולר ביום שני לאחר ריצה ארוכה בטווח צר. עם זאת, היא לא הצליחה לעמוד ברווחים ונכנסה למהלך שלילי ביום רביעי לפני שהגיעה לשפל השבוע של 9,011 דולר בשעות הבוקר המוקדמות של יום חמישי. נכון לעכשיו, הביטקוין מסתכם בכ- 9,300 דולר, לפי העתיד הרבעוני של OKEx (BTCUSD0925), ויורד פחות מ -1% מיום שישי האחרון.

תנועות השוק מצביעות על כך שמחירו של ביטקוין עדיין מתואם למניות בארה”ב, והירידה ביום רביעי נצפתה בשני השווקים. בינתיים, דחיות חוזרות ונשנות של 10,000 דולר הותירו את סוחרי הביטקוין בקצב סביב טווח המחירים הזה.

בחזית הטכנית נפח הקנייה לא הצטבר ביום רביעי, מה שמעיד על ניסיונות התאוששות חלשים מאוד. הפרשים דוביים טכניים במדד החוזק היחסי נראו גם בתרשים לשעה לפני שהמחיר חזר לרמה של 9,000 דולר..

אם מסתכלים על נתוני המסחר של OKEx, ה- Long / Short Ratio משקף את סנטימנט השוק הדובי, ואילו בסיס BTC – העומד כיום על $ 80 – מעיד על כך שהסוחרים עדיין אופטימיים במקצת לגבי תנועות המחירים האמצעיות.

תרשים OKEx BTC רבעוני עתידי (BTCUSD0925) תרשים לשעה. מקור: OKEx

קריאות נתוני מסחר של OKEx

בקר בדף נתוני המסחר של OKEx כדי לחקור אינדיקטורים נוספים

יחס ארוך / קצר BTC

יחס ה- BTC הארוך / הקצר ירד ל 0.88 ממש לפני ראלי המחירים ביום שני, מה שמעיד על ירידה מתחת ל 0.9 יכולה להיחשב כאות היפוך כמו בתנאי השוק הנוכחיים. עם זאת, היחס בקושי עלה על 1.0 כשהמחיר עמד על 9,600 דולר, ורמז על גישה זהירה שאומצה על ידי משתתפי השוק. נכון לעכשיו, היחס נע סביב 0.98, ומראה איזון לטווח קצר ברגשות.

זמן איסוף נתונים: 6/19 4:00 בבוקר עד 6/26 4:00 בבוקר (UTC)

היחס הארוך / הקצר משווה את המספר הכולל של משתמשים שפותחים עמדות ארוכות לעומת אלה שפותחים עמדות קצרות. היחס מורכב מכל החוזים העתידיים וההחלפות התמידיות, והצד הארוך / הקצר של המשתמש נקבע על ידי המיקום הנקי שלו ב- BTC..

בשוק הנגזרים, בכל פעם שנפתח פוזיציה ארוכה, הוא מאוזן בפוזיציה קצרה. משמעות הדבר היא כי המספר הכולל של תפקידים ארוכים חייב להיות שווה למספר הכולל של תפקידים קצרים. כאשר היחס נמוך מ -1, זה מצביע על כך שיותר אנשים מחזיקים במכנסיים קצרים, ולהיפך.


בסיס BTC

הפרמיה העתידית הרבעונית (BTCUSD0925) הסתכמה ביום שישי האחרון בסביבות 70 דולר והגיעה עד 130 דולר לפני החיסרון של יום רביעי. נכון לעכשיו, בסיס ה- BTC עומד על כ- $ 80, דבר המצביע על כך שחלק מהסוחרים נותרים אופטימיים כלפי המחיר לטווח הבינוני.

עם זאת, רמת הקונטנגו הגבוהה יותר בשבוע עשויה למשוך הרבה קרנות ארביטראז ‘לפתיחת תפקידים קצרים, מה שעלול להפוך את המהלכים כלפי מעלה למאתגרים יותר..

זמן איסוף נתונים: 6/19 4:00 בבוקר עד 6/26 4:00 בבוקר (UTC)

אינדיקטור זה מראה את מחיר החוזים העתידיים הרבעוני, מחיר המדד הספוט, וגם את הבדל הבסיס ביניהם. הבסיס של זמן מסוים שווה למחיר החוזים העתידיים הרבעוני פחות למחיר המדד הספוט.

מחיר החוזים העתידיים משקף את ציפיות הסוחרים ממחיר הביטקוין. כאשר הבסיס חיובי, זה מצביע על כך שהשוק הוא שורי. כאשר הבסיס שלילי, זה מצביע על כך שהשוק הוא דובי.

פתוח ריבית ונפח מסחר

הביטקוין הראה תנועות מחירים חסרות לפני העצרת בתחילת השבוע, וזה בא לידי ביטוי בעניין הפתוח. ה- OI נותר כמעט ללא שינוי לפני עליית המחירים וטיפס במהירות מ -5.8 מיליון חוזים (חוזה אחד = 100 $) ל -6.7 מיליון חוזים ביום שלישי. הצבירה תואמת את תנועת המחירים, מה שמעיד כי שוורים פתחו עמדות ארוכות.

אולם לאחר הירידה הפתאומית של יום רביעי, ה- OI ירד ל -6.35 מיליון חוזים, אך הוא עדיין גבוה בהרבה מאשר בשבוע שעבר. בינתיים, המחיר עומד בפני חוסר וודאות בסוף השבוע, במיוחד ככל שתוקף האופציות בשווי של יותר ממיליארד דולר יפוג היום.

זמן איסוף נתונים: 6/19 4:00 בבוקר עד 6/26 4:00 בבוקר (UTC)

ריבית פתוחה היא המספר הכולל של חוזים עתידיים / החלפות שטרם נסגרו ביום מסוים.

נפח המסחר הוא נפח המסחר הכולל של החוזים העתידיים והחלפות נצח על פני פרק זמן מסוים.

אם יש 2,000 חוזים ארוכים ו -2,000 חוזים קצרים שנפתחו, ה- OI יהיה 2,000. אם נפח המסחר עולה ויחידת המסחר יורדת בפרק זמן קצר, הדבר עשוי להצביע על כך שהרבה מאוד פוזיציות נסגרו, או שנאלצו להתפרק. אם גם נפח המסחר וגם ה- OI יגדל, זה מצביע על כך שנפתחו הרבה פוזיציות חדשות.

יחס הלוואות שוליים של BTC

יחס ההלוואות של השוליים עבר סנכרון הדוק עם המחיר במהלך השבוע – מה שמרמז על כך שמשתתפי השוק הספציפי נסחרו בתגובה לפעולת המחירים – והגיעו לשיא שבועי ביום רביעי בבוקר באסיה, כאשר מחירו עמד על 9,800 דולר ואז צנח במהירות לרמה הנוכחית. של 1.4 כשהמחיר ירד.

זמן איסוף נתונים: 6/19 4:00 בבוקר עד 6/26 4:00 בבוקר (UTC)

יחס הלוואות השוליים הוא נתוני מסחר בשוק נקודתי המראים את היחס בין משתמשים הלווים USDT לעומת אלו הלווים BTC בערך USDT בפרק זמן מסוים..

יחס זה מסייע גם לסוחרים להעריך את סנטימנט השוק. בדרך כלל, אלו הלווים USDT שואפים לקנות BTC, ואלה הלווים BTC שואפים לקצר אותו.

כאשר יחס ההלוואות בשוליים גבוה, זה מצביע על כך שהשוק הוא שורי. כשהוא נמוך זה מצביע על כך שהשוק הוא דובי. ערכים קיצוניים של יחס זה הצביעו היסטורית על היפוך מגמה.

תובנות סוחר

רובי, מנתח השקעות OKEx

לאחר שאיבד את התמיכה ב -9,650 דולר, מחירו של ביטקוין המשיך להראות חולשה. נכון לעכשיו, המחיר יורד מתחת לממוצע הנע ל -60 יום, מה שיכול לשמש רמת התנגדות לכל ריבאונד פוטנציאלי. בצד התחתון, 9,000 $ הם התמיכה העיקרית לצפייה.

RJ, סוחר נגזרים

במהלך השבועות האחרונים אנו רואים שבכל פעם שהדלתא העתידית מתקרבת לאפס, השוק נקלע למצב מכירת יתר ומקפיץ חזרה. ניתן להסביר את זה באופן הגיוני, שכן עתידיים מייצגים סנטימנט ואחור של השוק או מטבלים בקונטנגו מראים פחד, בעוד שקונטנגו גדל מראה ביטחון יתר או אפילו אופוריה..

בעקבות שלטון ההשקעה 101, השווקים מגיעים לשיא באווירה אופורית ומפגינים בפחד. כאשר BTC התגייס השבוע ל -9,800 דולר, קונטנגו החוזים העתידיים עלה לשיא חדש של 138 נקודות בסיס, שהיה הגבוה ביותר מאז הפסגה של 10,000 דולר (168 נק ‘). זה כבר היה סימן ברור כי הגעגועים היו להוטים מדי והדחיפה ככל הנראה תדעך.

מאז, הקונטנגו חזר לטווח של 40 הנקודות לפני שהתאושש לסביבות 80 נקודות, שעדיין הוא בריא יחסית, אך הוא יכול לרדת שוב או אפילו לעבור אחורה לזמן קצר – זה יהיה אינדיקציה טובה לפחד ב את השוק ואת ריבאונד אפשרי לעקוב.

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים וחדשות אוסרות של אנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map