סנטימנט השוק הוא שורי, אך הביטקוין עומד להגיע לרמות התנגדות עיקריות: שעון שוק שבועי

במהלך השבוע האחרון שוק הקריפטוגרפים עלה בצורה חדה. על פי נתוני מחירי הספוט של OKEx, הביטקוין (BTC) עלה ב 6.31 אחוז בשבעת הימים האחרונים, הרווח השבועי השישי ברציפות..

Ethereum (ETH) עלה ב -10.1 אחוזים, ככל הנראה מכיוון שמשתמשים מצפים להשקת ETH 2.0 Testnet. Ethereumprice.org שחרר א כלי חדש לחישוב פרסי הימור Ethereum 2.0.

Tezos (XTZ) צבר בשבוע שעבר 22.76 אחוזים, וזה יתרון מכך ש 93% מכלל התפוצה של XTZ (כ- 1.9 מיליארד דולר) נעולים, לפי StakingRewards.com נתונים.

כל המטבעות הקריפטוגרפיים הללו התאוששו כמעט לחלוטין מהמכירה ההיסטורית ב -12 במרץ.

שינוי במחיר בשבוע האחרון. מקור: OKEx

“קריפטו מתחמם”

פרד ווילסון, מחבר הבלוג AVC, כתב לאחרונה “Crypto מתחיל וכולם רוצים להיכנס לפעולה” בפוסט שכותרתו “צמיחה מונעת אירועים”. התצפית של פרד עולה בקנה אחד עם מטריצות ברשת.

מספר ה ישויות פעילות (7 ימים נע מהממוצע) ברשת הביטקוין עלה לרמה הגבוהה ביותר מאז יולי 2019, על פי התרשים של ספקית הנתונים Glassnode.

מדד הגופים הפעילים מייצג את ביטקוין כתובות פעילות. יתר על כן, מספר הכתובות המחזיק לפחות 0.1 ביטקוין חרג 3 מיליון לראשונה מאז סוף 2017 ועד פריחת השוק בתחילת 2018.

ביטקוין: ישויות פעילות (ממוצע נע 7D). נשק: צמת הזכוכית

כל הנתונים הללו מראים כי אמון השוק לא נהרס, או שהוא התאושש במהירות. ה פחד קריפטו & מדד חמדנות מראה גם עלייה איטית באמון השוק.

על פי הדו”ח האחרון של Arcane Research, שהתפרסם ב -24 באפריל, “המדד נע כעת באזור ‘פחד קיצוני’ מאז ה -9 במרץ, התקופה הארוכה ביותר שנרשמה מאז שהמדד הושק בפברואר 2018.” מתחת ל -20 מציין כי השוק נמצא באזור “פחד קיצוני”.

פחד קריפטו & מדד חמדנות. מָקוֹר: alternative.me

חדשות טובות נוספות מהשוק הסיני

ב- 25 באפריל, השיגור אירוע עבור יוזמת תשתית הבלוקצ’יין בהובלת הממשלה, רשת שירות מבוססת בלוקצ’יין (BSN) נערך בבייג’ינג. אירוע זה מסמן את הכניסה הרשמית של BSN לחלל המסחרי ופתיחת גרסת בטא מעבר לים. רשת השירות מבוססת הבלוקצ’יין (BSN) היא רשת תשתית גלובלית חוצה-ענן, חוצה-מסגרות המשמשת לפריסה ותפעול של כל סוגי יישומי הבלוקצ’יין. BSN שואפת לשנות את הבעיה הקיימת של העלות הגבוהה של פיתוח ופריסה של יישומי בלוקצ’יין באמצעות מתן סביבות משאבי בלוקצ’יין ציבוריות למפתחים..

מוקדם יותר בשבוע שעבר, סינא חֲדָשׁוֹת חשף כי סטארבקס ומקדונלד’ס הם בין ענקיות הקמעונאות שהוזמנו להשתתף בניסויים של DCEP – רנמינבי הדיגיטלית (RMB) – בעיר אזור שיונגאן החדש. DCEP הוא מטבע דיגיטלי שנאמר שהוא אחד הראשונים מסוגו. זה יגובה 1: 1 במטבע הלאומי של סין, יואן.

אבנג, יצרנית אסדות כריית ביטקוין הסינית, רשמית שדה עבור הנפקה של 100 מיליון דולר בכוונה להירשם ב- NYSE או בנאסד”ק. יריבתו של אבנג Cannan Inc (נאסד”ק: CAN) התפרסמה בשנה שעברה, אך זו של Cannan מחירי מניות בירידה של יותר מ -50% מאז הרישום שלה.

מלחמת החומרה בכרייה הופכת לאכזרית. ב- 17 באפריל, MicroBT הוכרז שלוש אסדות כרייה חדשות בכנס מקוון. ובסוף מרץ, אסדת הכרייה המתקדמת ביותר של ביטמיין – Antminer S19 – יצאה לדרך במבצע, נמכר תוך 24 שעות. כל חברת חומרה מתכוננת למחצית השלישית של ביטקוין, כאשר תגמול הכרייה יופחת לחצי וצפוי כי כורים לא יעילים יותר יידחקו החוצה.

ריצת השוורים עומדת לפגוע בכמה רמות התנגדות מרכזיות

בתרשים השבועי של OKEx BTC / USDT, ביטקוין עלה שישה שבועות רצופים. בפעם האחרונה שראינו ביצועים מסוג זה הייתה בסביבות מרץ 2019, אז ביטקוין התחיל בריצת שור מ -4,000 דולר למעל 13,000 דולר.

למרות שהדפוסים הנוכחיים לטווח הקצר והבינוני נמצאים במגמת שור, השטח של 7,800 עד 8,000 $ קרוב מאוד לרמת התחלת ההתרסקות ב -12 במרץ. יתר על כן, המחיר עדיין עומד בפני מספר רמות התנגדות מפתח עתידיות. הקו האמצעי של להקות בולינגר בתרשים השבועי הוא סביב 7,860 $, והממוצע הנע של 100 יום נע סביב 7,985 $.

על פי הניתוח העדכני ביותר של יום שישי בחוזים עתידיים, סקירה שבועית של חוזים עתידיים של ביטקוין על OKEx, חוזים עתידיים של ביטקוין חוזרים לקונטנגו, מה שאומר שחוזים עתידיים מתומחרים יותר ממחירי הספוט. פרמיה חיובית מעידה על סנטימנט שוק אופטימי לגבי תנועת מחירים.

יתר על כן, בשוק החוזים העתידיים, Arcane Research ציינה בדו”ח האחרון שלה מ- 24 באפריל כי “OKEx הבטיחה היטב את מעמדה העליון בחודש האחרון, עם נתח שוק של כ- 28%.”

כאמור בביקורת השוק בשבוע שעבר, שכן מחיר הביטקוין עדיין מראה מתאם חיובי עם ה- S&P 500, אנחנו צריכים להסתכל על מאקרו כלכלה.

24 אחוזים מ- S&לחברות P 500 יש דיווח הרווח לנתוני עובדות, שיורדים ב -15.8 אחוזים מלפני שנה. עד 172 חברות גדולות ידווחו על תוצאות השבוע, כולל מניות השוק הפופולריות FAANG, MSFT ו- TSLA.

ישיבת ועדת השוק הפתוח הפדרלי (FOMC) השבוע צפויה להחזיק את הריבית. תביעות ראשונות לחסרי עבודה, אינפלציית ליבה ו- PMI בשיקגו יתפרסמו ביום חמישי, בעוד IHS Markit וה מדד ייצור ISM ישוחרר ביום שישי, כמו גם מספרי מכירות אוטומטיים.

על משתתפי השוק להמשיך ולסחור בזהירות, עדיין איננו יכולים לשלול אפשרות של טבילה כפולה בשוק המניות.

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner