כל האינדיקטורים בריאים לקראת המחצית השלישית של ביטקוין: יום שישי בחוזים עתידיים

Futures Friday הוא סקירה שבועית של חוזים עתידיים על ביטקוין ב- OKEx.

שוק המטבעות הקריפטוגרפיים הפך שוב לתנודתי כאשר הביטקוין (BTC) מתקרב לאירוע החציון השלישי שלו בגמול הפרסים.

לאחר בדיקת רמות התנגדות קודמות ב -7,800 עד 8,000 $ מספר פעמים במסגרות זמן נמוכות יותר, מחיר הביטקוין פרץ לבסוף בבוקר ה- 29 באפריל (UTC), כאשר מחיר העתיד הרבעוני של OKEx (BTCUSD0626) עלה ב -13.82 אחוזים ביום. לאחר מכן הוא נפל במהירות לאחר שהגיע ל -9,500 דולר ומתאחד בסביבות 8,700 דולר, נכון לזמן העיתונות.

כעת ביטקוין שחזר לחלוטין את הפסדיו מההתרסקות באמצע מרץ. מחיר ה- BTC עקב אחר המגמה ההיסטורית שלו, ועלה ב -36% באפריל, למחיר של OKEx Quarterly Future – עוד אפריל מתוק..

אם מסתכלים על נתוני המסחר של OKEx, חלה התאוששות במדדים רבים. יחס הלוואות השוליים עלה לרמה הגבוהה ביותר מאז אמצע מארס וכעת הוא עומד לשבוע השני ברציפות. בסיס BTC חזר לטריטוריה חיובית, שוב, לאחר ראלי המחירים. עם זאת, העניין הפתוח לא הרים הרבה, בהתחשב בגודל העצרת.

תחושת המסחר עדיין זהירה מאוד בשוק הנגזרים.

מחיר ביטקויןתרשים 1D של OKEx BTC Futures Quarterly (BTCUSD0626). מקור: OKEx

קריאות נתוני מסחר של OKEx

בקר בדף נתוני המסחר של OKEx כדי לחקור אינדיקטורים נוספים.

יחס ארוך / קצר BTC

יחס ה- BTC ארוך / קצר ירד בהדרגה לפני יום רביעי, וירד מ -1.3 ל -0.9. לאחר מכן הוא קפץ במהירות לצד מחיר הביטקוין, שפרץ 8,600 דולר אחר הצהריים של ה- 29 באפריל (UTC) – מה שמעיד על כך שהשוק לא היה קונצנזוס חזק לגבי עליית המחירים הבולטת..

נכון לעכשיו היחס עולה על 1.2, מה שמעיד על כך שיותר אנשים מחזיקים בתפקידים ארוכים מאשר קצרים.

היחס עדיין נמוך בהשוואה לשיא פברואר מעל 2.5 ואמצע חודש מרץ סביב 1.7.

OKEX BTC יחס ארוך / קצרזמן איסוף נתונים: 24/4 12:00 עד 5/1 12:00 (UTC)

היחס הארוך / הקצר מראה את היחס בין מספר המשתמשים הפותח עמדות ארוכות לעומת פתיחת מיקומים קצרים. היחס מורכב מכל העתיד וההחלפות התמידיות. הצד הארוך / הקצר של המשתמש נקבע על ידי מיקומם נטו ב- BTC.


בשוק הנגזרים, בכל פעם שנפתח פוזיציה ארוכה, צריך לפתוח פוזיציה קצרה כדי לשמור על האיזון. כשהיחס נמוך זה מצביע על כך שאנשים רבים יותר מחזיקים במכנסיים קצרים.

בסיס BTC

בסיס BTC היה בשטח שלילי במשך רוב השבוע שקדם לעצרת ביום חמישי.

הפרמיה של OKEx BTC Quarterly Future לא נדחקה גבוה במיוחד. זה רק פרמיה של כ- $ 40 מעל מחיר הספוט לשעה הקרובה (UTC) של 30 באפריל. בפעם האחרונה שביטקוין נסחר בסביבות 9,000 דולר בחודש מרץ, הפרמיה הייתה יותר מ -400 דולר.

שוקי החוזים העתידיים בביטקוין עדיין זהירים לגבי העצרת לפני החצי.

עתיד ביטקויןזמן איסוף נתונים: 24/4 12:00 עד 5/1 12:00 (UTC)

אינדיקטור זה מראה את מחיר החוזים העתידיים הרבעוני, מחיר המדד הספוט, וגם את הפרש הבסיס. הבסיס של זמן מסוים שווה למחיר החוזים העתידיים הרבעוני פחות למחיר המדד הספוט.

מחיר החוזים העתידיים על BTC משקף את ציפיות הסוחרים למחיר העתידי של הביטקוין. כאשר הבסיס חיובי, זה מצביע על כך שהשוק הוא שורי. כאשר הבסיס שלילי, זה מצביע על כך שהשוק הוא דובי.

הבסיס לחוזים עתידיים רבעוניים יכול להצביע טוב יותר על מגמת השוק לטווח הארוך. כאשר הבסיס גבוה (חיובי או שלילי), זה אומר שיש יותר מקום לארביטראז ‘.

פתוח ריבית ונפח מסחר

ריבית פתוחה (OI) עשויה להמחיש סנטימנט, בדומה למדד בסיס ה- BTC.

העניין הפתוח לא הרים הרבה, בהתחשב בגודל העצרת. ה- OI הנוכחי של 8.37 מיליון דולר חוזים (חוזה אחד = 100 $) עדיין רחוק מהשיא של 14.3 בפברואר של 12.3 מיליון דולר – דבר המצביע על כך שהראלי הונע בעיקר על ידי קנייה נקודתית אמיתית..

אם מחיר הביטקוין יכול להמשיך ולהישאר חזק, ניתן לצפות שהריבית הפתוחה תעלה לרמות גבוהות יותר, יחד עם אמון בשוק.

ריבית פתוחה בביטקויןזמן איסוף נתונים: 24/4 12:00 עד 5/1 12:00 (UTC)

ריבית פתוחה היא המספר הכולל של חוזים עתידיים / החלפות שטרם נסגרו ביום מסוים.

נפח המסחר הוא נפח המסחר הכולל של החוזים העתידיים והחלפות נצח על פני פרק זמן מסוים.

אם יש 2,000 חוזים ארוכים ו -2,000 חוזים קצרים, הריבית הפתוחה תהיה 2,000. אם נפח המסחר עולה והריבית הפתוחה פוחתת בפרק זמן קצר, זה עשוי להצביע על כך שפוזיציות רבות נסגרו או נאלצו להתפרק. כמו כן, אם הן נפח המסחר והן הריבית הפתוחה עולים, זה מצביע על כך שנפתחו הרבה פוזיציות.

יחס הלוואות שוליים של BTC

יחס הלוואות השוליים עלה כבר שבועיים ברציפות.

השבוע עלה שיעור הלוואות השוליים בצורה חדה, סביב 0.6 ל 1.7 – הרמה הגבוהה ביותר מאז אמצע מרץ – דבר המצביע על כך שמספר המשתמשים הלווים Tether (USDT) עלה במהירות.

לווים ב- USDT בדרך כלל שואפים לפתוח עמדות ארוכות.

זמן איסוף נתונים: 24/4 12:00 עד 5/1 12:00 (UTC)

יחס הלוואות השוליים הוא נתוני מסחר בשוק נקודתי המראים את היחס בין משתמשים הלווים Tether (USDT) לעומת השאלת Bitcoin (BTC) בערך USDT לאורך פרק זמן מסוים..

יחס זה גם מסייע לסוחרים לבחון את סנטימנט השוק. באופן כללי, סוחרים השואלים USDT שואפים לרכוש ביטקוין. לווים, בינתיים, שואפים לעתים קרובות לקצר את המטבע הבסיסי.

כאשר יחס הלוואות השוליים גבוה, זה מצביע על כך שהשוק הוא שורי. כאשר יחס הלוואות השוליים נמוך, זה מצביע על כך שהשוק הוא דובי. מספרים קיצוניים של יחס זה העידו היסטורית על היפוך מגמה.

תובנות סוחר

רובי, מנתח השקעות OKEx

מחיר הביטקוין זינק חזק מהתמיכה ב 8,400 $ בערב 30 באפריל (UTC). בימים הקרובים, כל עוד איחוד המחירים לא ישבור את התמיכה הזו, אנו יכולים לצפות ליותר מקום בהפוך. בדיקה חוזרת של רמת 9,000 $ מבטיחה במסגרת הזמן הנמוכה יותר.

אחרי שבעה שבועות ירוקים רצופים, אנו יכולים לצפות לתשישות קונה כלשהי. עם זאת, קיצור של BTC עדיין אינו אידיאלי לפני מחצית תגמול הגוש שלו. התחזות שלי היא איחוד לטווח הקצר ביומיים הקרובים, ואחריו עצרת נוספת בשבוע האחרון לפני המחצית..

כל המדדים המוזכרים במאמר זה בריאים כעת. אם ניתן לחזק את סנטימנט השוק מהמחצית, לאינדיקטורים אלה יש יותר מקום לעלות יחד עם המחיר.

פיליפ סוויפט, סוחר ויוצר של LookIntoBitcoin.com

לאחר 48 שעות נפץ, תנודתיות הביטקוין פוחתת כעת. סביר להניח שנכנס לתקופת איחוד במהלך הימים הקרובים כאשר הסוחרים והמשקיעים עושות חשבון ומצפים מה יבוא בהמשך..

יחס OKEx ארוך / קצר מציין את מספר הסוחרים הפותחים עמדות ארוכות לעומת קצרות. מאז הכניעה של יום חמישי השחור, הסוחרים חסרו בעיקר ששת השבועות האחרונים. הסנטימנט מתחיל להשתנות ולהפוך לחיובי עכשיו, כאשר מחציתו של ביטקוין רק 11 יום.

עם המשך העניין בביטקוין שמגיע גם ממשקיעים בהקשר של יוזמות הדפסת כסף גדולים, אני מאמין שהתחזית ממשיכה להיות חזקה מאוד עבור BTC.

פיליפ סוויפט נמצא בטוויטר תחת שם המשתמש @PositiveCrypto.

עקוב אחר OKEx ב:

טוויטר: https://twitter.com/OKExInsights

מִברָק: https://t.me/OKEx_Insights

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map