ביטקוין נאבק עם סנטימנט דובי, תקוות עונה מזעזעת: שעון שוק שבועי

בשבוע שעבר ראה ביטקוין (BTC) נופלים מסביבות 10,000 $ לשפל של 8,700 $, ירידה מופעלת על ידי א UTXO מפברואר 2009 (לפני יותר מ 11 שנים) הוצאו ברשת. לאחר שני ניסיונות לא מוצלחים להחזיר 9,200 דולר במהלך סוף השבוע, BTC נסחרת כיום בסביבות 8,800 דולר לפי מחיר מדד BTC של OKEx.

פעולת המחירים של ביטקוין הביאה להפסד של 9.92 אחוז במהלך השבוע, ויצרה דפוס בולע דובי בתרשים השבועי, מה שמעיד שמוכרים עקפו את הקונים. בזמן אתריום (ETH), Bitcoin SV (BSV) ו ליטקוין (LTC) ראה הפסדים קטנים בהרבה עם -2.77 אחוזים, -2.85 אחוזים -3.4 אחוז בהתאמה, מזומן ביטקוין (BCH) הציגה תשואה שבועית של -6.83 אחוזים.

החזר קריפטו שבועיתשואות שבועיות של מטבעות קריפטוגרפיים גדולים 5/11 – 5/17. מקור: TradingView

ייתכן שעונת Alt לא מעבר לפינה

מאז שהאת’ריום הראה את המומנטום השורי שלו לעומת הביטקוין, אלטקוינים קטנים עם קשר חזק היסטורי לאת’ריום התגייסו גם הם. על פי נתונים מ MVIS, מדד ה- Small-Cap עלה על כל המדדים האחרים בחודש מאי ורשם תשואה של 12.29 אחוזים עד כה.

יתר על כן, עם מדד הדומיננטיות בשוק BTC ירד מ- 67 אחוזים ל -65 אחוזים לאחר המחצית, לפי CoinGecko, ו OmiseGo (OMG) שְׁאִיבָה באמצע השבוע הופיעה תקווה לעונת האלט. עם זאת, OMG, אשר זינקה עקב שלה לְהַשִׁיק ב- Coinbase Pro, ירדה בכמעט 30 אחוזים בין שיא אמצע השבוע למפגש המסחר של היום. אם נלך קדימה, אם הביטקוין לא יכול לחזור ולהישאר מעל 9,000 $, זה יהיה מאתגר מאוד עבור altcoins לעקוב אחר מגמת עלייה מתמשכת..

מדד MVISמדד BTC לעומת מדד Small / Mid / Large Cap מדד תשואה שבועית (נתונים ליום 25 במאי). מָקוֹר: MVIS

פעילות הביטקוין ברשת צנחה בשבוע שעבר

החל מהשעה 2 לפנות בוקר UTC ב -25 במאי, ההיסטוריה של רשת הביטקוין עמדה על כ 91.18 EH / s, שהיה נמוך ב 14.05 EH / s לעומת הרמה הממוצעת בשבוע שעבר אוקלינק נתונים. מלבד הפחתת הכנסות הנובעת מה- מחצית, ניתן לייחס את השבתת מכונות הכרייה הגדולות עקב עונת השיטפונות באזור הדרום-מערבי של סין בגלל ירידה זו בחישור.

בינתיים, מספר הכתובות הפעילות ברשת בין ה -18 במאי ל -24 במאי ירד גם הוא ב -1.84 אחוזים מהשבוע שעבר, בעוד מספר העסקאות הכולל ירד ב -10.39 אחוזים באותה תקופה.

יחס הארוך / הקצר הנמוך ביותר במאי

הביטקוין הראה סימני חולשה בשבוע האחרון וההרגשות הדוביים שררו, כפי שציינו בדבר שלנו עתיד שישי מִגזָר. מסתכל על נתוני מסחר של OKEx, היחס הארוך / הקצר רץ מתחת ל -0.85 לראשונה החודש, ומאמת את התרחיש הדובי.

אולם ריבית גלויה (OI) זינקה ביום ראשון אחר הצהריים, וזינקה מ -550 מיליון חוזים ליותר מ -620 מיליון. יתר על כן, הפרמיה של העתיד הרבעוני חזרה לטריטוריה שלילית, מה שמעיד על כך שמשתתפי השוק כבר אינם אופטימיים לגבי תנועות המחירים האמצעיות. הפרמיה השלילית התרחבה ביותר מ- $ 30 בעת כתיבת שורות אלה.

יחס ארוך / קצר BTCיחס ארוך / קצר BTC. מקור: OKEx

היחס הארוך / הקצר מראה את היחס בין מספר המשתמשים הפותח עמדות ארוכות לעומת פתיחת מיקומים קצרים. היחס מורכב מכל העתיד וההחלפות התמידיות. הצד הארוך / הקצר של המשתמש נקבע על ידי מיקומם נטו ב- BTC.

בשוק הנגזרים, בכל פעם שנפתח פוזיציה ארוכה, חייבת לפתוח פוזיציה קצרה גם כדי לאזן אותה. המספר הכולל של תפקידים ארוכים חייב להיות שווה למספר הכולל של תפקידים קצרים. כשהיחס נמוך זה מצביע על כך שאנשים רבים יותר מחזיקים במכנסיים קצרים.

יתכן ש- BTC איבדה את הערוץ העולה

בעוד שאינדיקטורים של נתוני מסחר בחוזים עתידיים הראו סימנים דוביים, המחיר של BTC שיקף את הסנטימנט השלילי בירידה מתחת לערוץ העולה המוצג בתרשים שלמטה. זו גם הפעם הראשונה ש- BTC ירד אל מתחת לממוצע הנע של 30 יום, שנותר תמיכה חשובה מאז 2 באפריל.

אם BTC לא יכול להתאושש מעל השטח של 8,900 $ ל 9,000 $ בטווח הקצר, אנו עשויים לראות מהלך נוסף כלפי מטה כדי לבדוק את התמיכה של 8,550 $. בינתיים, OKEx BTC עתיד חודשי יפוג בתאריך 29 במאי, ואולי נראה כי תנודתיות מוגברת עוברת לקראת תפוגה.

מחיר BTC / USDתרשים 1D של OKEx BTC Futures Quarterly (BTCUSD0626). מקור: OKEx

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner