מספר מטבעות קריפטוגרפיים עלו על ביטקוין לאחר קריסת השוק ביום שני

ירידת המחירים של ביטקוין באה בעקבות התאוששות, אך כמה מטבעות קריפטוגרפיים, רבים מהם אסימוני DeFi, ניצחו את תשואות הביטקוין – שוק עדכון

שוק המטבעות הקריפטוגרפיים עבר תנודתיות משמעותית במהלך השבוע האחרון. ראשית, הביטקוין עלה מסביבות 36,000 $ ל -420,000 $ בין חמישי לשישי, 7-8 בינואר. אבל אז, המטבע הקריפטוגרפי המוביל לקח חרטום והמשיך לרדת ארבעה ימים ברציפות והגיע לשפל של קרוב ל -30,298 דולר – ירידה של כמעט 28%, לפי מחיר מדד OKEx BTC..

בינתיים, שווי השוק הכולל של מטבעות הקריפטו התכווץ במידה ניכרת וירד מ -1.1 טריליון דולר ל -850 מיליארד דולר. עם זאת, עם ריבאונד חזק ביום רביעי, 13 בינואר – שנשאב בעיקר מהידיעה שגווני אפור פתחה מחדש את אמון ההשקעות שלה – ביטקוין החזיר כעת כמעט 70% מההפסדים שלו..

באותו פרק זמן, ראינו כי מטבעות קריפטוגרפיים ממגזרים שונים הביאו לביצועים טובים יותר מביטקוין ופרסמו מהפך מהיר בצורת V לאחר מכירת השוק ברחבי העולם כדי להגיע לשיאים שבועיים חדשים. בפרשנות שוק זו אנו בוחנים את הסיבות מאחורי ביצועים חזקים אלה.

מטבעות קריפטוגרפיים משלושה מגזרים הניבו ביצועים טובים יותר מביטקוין לאחר המסחר האחרון. מָקוֹר: QKL123

פולקדות רואה היפוך בצורת V עקב מכירה פומבית של מכונות מזל

הריבאונד המהיר ביותר לאחר השינוי האחרון נראה במערכת האקולוגית פולקדות (DOT), שם DOT ו- Kusama (KSM) מהווים 87% ו -6% מהמדד, בהתאמה. ב -11 בינואר, פולקדות הגיעה לאבן דרך מכריעה בהתפתחותה, כאשר פתחה רישומי צניחה לרשת המבחנים Rococo V1.

חריצי Parachain הם חיוניים לרשת Polkadot וימכרו במכירה פומבית בשל מספרם המוגבל. כל פרויקט של מערכת אקולוגית של Polkadot יכול להציע הצעה לחריץ על ידי הימור DOT, והזוכים מקבלים את היכולת להתחבר לפולקדות באמצעות גשר., כמו גם יתרונות אחרים. בתוך כך, OKEx הודיעה אתמול גם על תמיכה במכירה הפומבית של חריצי הצניחה של פולקדות.

אירועים אלה הגבירו בבירור את הביקוש ל- DOT בטווח הקצר, מה שהוביל למהפך מהיר בצורת V במחירו. החל מהשעה 8:00 בבוקר UTC היום, DOT עלתה מרמות של 7.20 דולר בכ- 70% ביומיים האחרונים ושמרה על תאוצה שורית לקראת אירועי המכירה הפומבית שלה..

פולקדות עדה למערכת אקולוגית הולכת וגדלה עם 109 פרויקטים מבוססי מצע בפיתוח. מָקוֹר: PolkaProject

תמיכה בגווני אפור שמרה על כמה מטבעות פרטיות

ב -10 בינואר בארי סילברט, מייסד ומנכ”ל Grayscale לשעבר, מקודם שני מטבעות פרטיים – Zcash (ZEC) ו- Horizen (ZEN) – בטוויטר שלו. העיתוי חפף את המסחר האחרון של ביטקוין, שגרם לתחום מטבע הפרטיות ליפול הרבה פחות בתיקון זה. שני האסימונים עלו בכ -80% בשבעת ימי המסחר האחרונים, נכון לשעה 8:00 בבוקר UTC ב -14 בינואר, בהשוואה משמעותית לשאר השוק.. 

מכיוון ששני המטבעות הפרטיים הללו נכללים במוצרי הנכסים החדשים של גרייסקייל, הם עשויים להמשיך ולמשוך הון מוסדי. אלטקוינים אחרים עם תכונות פרטיות כוללים Monero (XMR) ו- DASH.

האחזקות המוגברות של גווני אפור בשנת 2021 הובילו לעליית מחירים מואצת של ZEC ו- ZEN. מָקוֹר: ספק


מגזר DeFi נמשך למרות התיקונים

מנתוני DeFi Pulse עולה כי הערך הכולל הנעול בפרוטוקולי DeFi עלה לראשונה מ -21.1 מיליארד דולר ל -23.1 מיליארד דולר בשבוע שעבר. זה לווה בעליית מחירי הביטקוין מ -36,000 דולר לשיא של כל הזמנים, לצד עליית מחיר האת’ר (ETH) מ -1,200 דולר ל -1,350 דולר. עם זאת, בהתרסקות שלאחר מכן, ספקי נזילות יצאו מבריכות הכרייה, מה שגרם ל- TVL לרדת עד 20.5 מיליארד דולר ב -13 בינואר לפני שהתאוששות לרמה הנוכחית של 22.4 מיליארד דולר..

TVL הושפע מצניחת השוק אך התאושש במהירות. מָקוֹר: דופק דפי

מגזר DeFi, ככלל, חזר למומנטום השורי שלו די מהר, אולם במיוחד הלוואת פרוטוקול אסימון AAVE ופרוטוקול נכסים סינתטיים Synthetix (SNX). חלק מהסיבות מאחורי ההתאוששות הזו הייתה שמשרד מבקר המטבע של ארצות הברית פרסם מאמר לדון "בנקים עם נהיגה עצמית" בנוי על פרוטוקולי DeFi.

במהלך השעתיים האחרונות מחיר AAVE ו- SNX שניהם הגיעו לשיאים חדשים. AAVE הוא שם של אסימון הממשל LEND. בתחילת 2020 מחיר LEND היה בערך 0.01 $. ב -3 באוקטובר הומר LEND ל- AAVE ביחס של 100: 1. מחיר AAVE עומד כעת על 143 דולר, מה שמעניק לה יותר מ -140 החזר השקעה תוך קצת יותר משנה. באופן דומה, מחיר SNX היה 1.20 דולר בתחילת 2020 ורשם רווח של 13x במחיר הנוכחי של 16 דולר..

דופק דפי הנתונים מראים כי Aave ו- Synthetix מדורגות כרגע במקום השני ובמקום החמישי במונחים של TVL, ולשניהם יש יותר מ- 2.70 מיליארד דולר נעולים. יתר על כן, אם מסתכלים על השינוי בהכנסות של 30 יום, שני הפרוטוקולים צומחים במהירות רבה ועם יסודות איתנים.

Aave ו- Synthetix צומחים במהירות רבה מבחינת הכנסות ו- TVL. מָקוֹר: טרמינל אסימונים

אם מסתכלים על התשואות הכוללות בשבעת הימים האחרונים, החל מהשעה 8:00 בבוקר ב- 14 בינואר, SushiSwap (SUSHI) ו- yearn.finance (YFI) עמדו בראש תחום DeFi עם תשואות של כ -40%, והביאו גם משמעותית ל -10 של ביטקוין. % רווח באותו פרק זמן. נראה כי המיזוג של שני הפרוטוקולים הללו מועדף עליהם. עם זאת, יש לציין שבמהלך ההתרסקות, כאשר תקליטורים ניסו להיחלץ מהדלת, דמי הגז של אתריום עברו דרך הגג..

דמי הגז הגבוהים של את’ריום בתקופות של תנודתיות דרמטית בשוק הופכים את פתרונות שכבה 2 לאטרקטיביים. מָקוֹר: צמת הזכוכית

למרות שביטקוין מוביל את השוק, ראינו שוב ושוב כי אלטקוינים עם יסודות מוצקים למדי נוטים לעלות על ה- BTC בשלבים שונים של שוק שוורים, במיוחד מכיוון ש- BTC עומד בקיפאון או מתמודד עם תיקונים זמניים. עם זאת, רוב האלטקוינים, כפי שניתן לראות ב "Crypto Winter" של 2018, מציגים גם סיכוני חסרון גבוהים משמעותית בהשוואה לביטקוין כאשר הגאות הופכת דובית.

לא סוחר של OKEx? למד כיצד להתחיל לסחור!

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, מאפיינים מעמיקים, מחקר מקורי & אוצר חדשות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map