שוקי הקריפטו יורדים בפאניקה, סיכויי התיקון עולים: שוק הקריפטו מדי יום

שווקי הקריפטו חלו ירידות הרסניות החל מיום חמישי, 12 במרץ, והמשיכו לצלול בן לילה.

מחיר הביטקוין (BTC) צנח מסביבות 7,300 דולר מתחת ל -6,000 דולר בטווח של כשעה ביום חמישי, וצנח מתחת ל -4,000 דולר בשעות המוקדמות של 13 במרץ..

החל מיום שישי בבוקר, BTC התייצבה במידה מסוימת בטווח של 5,000 דולר, עדיין ירידה של כמעט 15 אחוזים במהלך 24 השעות האחרונות.

Ether (ETH) ראה אתמול גם ירידה פתאומית, ואיבד את אחיזתו בסימן 200 דולר ונפל בין 100 דולר בן לילה. בזמן העיתונות, המטבע הקריפטוגרפי השני בגודלו התחדש במקצת וירד בשיעור קל יחסית של 6 אחוזים לסחור בסביבות 130 דולר. 

BTC / USD החלפה תמידית

תרשים 1H BTC / USD נתוני החלפה תמידית. Souce: okex.com

לאחר שזרק לכדי 3,800 דולר – ירידה של 50 אחוז בערך מתחילת השבוע – אמש, סוף סוף מחיר הביטקוין התייצב והתאושש חזרה לטווח של 5,000 דולר. כעת עמדות ההתנגדות לטווח קצר הן 5,570 דולר ו -6,680 דולר.

בתיאוריה, המגמה צריכה להיות מתוקנת לאחר ירידה משמעותית לטווח הקצר. למרות שהמצב הנוכחי נמכר יתר על המידה, הוא עדיין יכול להתקיים אם לא מתעכלים פאניקה בשוק בסוף השבוע.

תרשים הנפח של ביטקוין מראה ירידה בכספי המכירה. עם זאת, המגמה יכולה להתהפך באופן בלתי צפוי – כמו במזבלה אמש. כעת חשוב להמתין לתקופה ארוכה יותר כדי להצליח לשפוט האם המגמה תתייצב או לא.

לפני ששני הקווים של ה- MACD (הפרש התכנסות ממוצע נע) חוצים את קו האפס, תמיד יהיה קיים הסיכון שהמחיר יירד עוד יותר.. 

סוחרים מגלים פסימיות, מחיר התחתון יכול להיות נמוך עוד יותר

תרשים 1D BTC / USD נתוני החלפה תמידית. Souce: okex.com

BTC הושפע מהיחלשות המשך של היסודות אתמול. לאחר שהמטבע החליק מתחת לרמת התמיכה של 7,000 דולר, הוא לא הפסיק והמשיך לשחרר את נפח המכירה. תוך מספר שעות, המחיר צנח לסביבות 4,000 $, וכעת התייצב לזמן קצר על 5,000 $.

אנליסטים של OKEx סבורים כי למרות שהמחיר השבוע הראה דפוס חלש לאחר כישלון בדיקת ההתנגדות של 8,000 $, עדיין נדיר לראות ירידה של כמעט 40% תוך יום..

ירידה זו במפל לטווח הקצר נובעת לעתים קרובות מבהלה כתוצאה מהתפרצות. מבחינת המצב הקיים, עדיין לא ברור הסימן לכך שהירידה תיפסק. הקרנות “התחתונות” ברמת השעה מוגבלות, מה שמוכיח שרוב המשקיעים עדיין מצפים להחמיר בעתיד ונכונותם לרכוש אינה חזקה..

בטווח הקצר אנו ממליצים לשים לב האם המחיר יכול להגיע לשפל חדש. אם הוא יורד מתחת ל -3,800 דולר, הוא עשוי להמשיך ולבדוק את השטח התחתון של תחילת 2019. הצד היציב שמופיע ברמה היומית עשוי ליצור תחתית ואז להתאושש. מכיוון שסנטימנט השוק עדיין לא התייצב, עדיין קיים סיכון משמעותי.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 5,570 $       
 • התנגדות לטווח בינוני: 6,680 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 4,590 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 3,800 דולר

החלפה מתמדת של ETH / USD

1H ETH / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: okex.com


ETH ירד אתמול מתחת ל 100 $ והיה קרוב לשפל ההיסטורי של 80 $. השוורים התחדשו במהירות ומשכו את המחיר מעל 120 דולר. בזמן העיתונות המטבע עוקב אחר מגמת עלייה ונסחר רק מעל 130 דולר.

יש התנגדות חזקה סביב 145 $. מכירה פעילה הראתה כיווץ ברור. אם המחיר לא יורד מ- $ 100, הסבירות להיכנס למגמת איחוד גבוהה.

האנליסטים של OKEx מזכירים למשקיעים שאם פעילויות המסחר יכולות להישאר ברמה נמוכה בימים הקרובים, זה סימן להפסקת המזבלה – התייצבות של כמה שעות בלבד או אפילו יום לא יכולה להבטיח שתקופת הדוביות תסתיים.

זוהי הזדמנות טובה להיכנס לפוזיציה קצרה קטנה אם המחיר ימשיך להיכשל בבדיקת 145 דולר, תוך קביעת הפסד הפסד בטוח סביב 150 דולר. פריצת 145 דולר עשויה להיות כניסה לתפקיד ארוך אם ההתקשרות הראשונה תתייצב עליו.

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: 150 דולר
 • התנגדות לטווח בינוני: 145 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 94 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 86 דולר

בחירת הסוחר: TRX / USD החלפה תמידית

4H TRX / USD נתוני החלפה תמידית. מקור: okex.com

TRX יצרה שפל חדש סביב 0.006 $ וכעת היא חוזרת ל -0.01 $ באופן זמני.

רמת ההתנגדות האפקטיבית הראשונה היא ליד $ 0,01080 מכיוון שהיא חלשה יחסית פריצת עמדה זו אינה יכולה להבטיח דבר, אך עלייה חזרה ל $ 0.01200 היא איתות מייצב.

עם הירידה בהיקף המסחר, קשה לרדת מתחת לתחתית הקודמת. סביר להניח שקרנות נוספות יבנו עמדות בסביבה מכיוון שהשפל החדש יהיה מחיר מנטאלי מתאים.

ה- MACD מציין כי א צלב זהב עומד להיווצר בשעות הקרובות. זהו אות טוב לשוורים, אולם על המשקיעים להתמקד יותר בהתנגדות כלפי מעלה – הסיכון לנפילה עדיין יהיה קיים אם המחיר המכריע יהיה בלתי שביר..

רמות התנגדות ותמיכה

 • התנגדות לטווח קצר: $ 0,01080
 • התנגדות לטווח בינוני: 0.01200 דולר
 • תמיכה לטווח קצר: 0.0081 דולר
 • תמיכה לטווח בינוני: 0.068 דולר

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map