ביטקוין צוי על ידי אזורי תמיכה בהעדר סימנים בולניים: עתיד שישי

תמונת עתיד שישי

Futures Friday הוא סקירה שבועית של חוזים עתידיים על ביטקוין ב- OKEx.

השבוע ראה ביטקוין (BTC) סובלים מסדרת ירידות החל מהשעות המוקדמות של יום שני בבוקר, עם OKEx Quarterly Future (BTCUSD0925) המחיר יורד מסביבות 9,300 $ לנמוך מ- 8,933.51, לפני התאוששות מהירה. מאז, BTC נסחרה בעיקר בטווח של 9,300 עד 9,700 דולר עם ירידה בתנודתיות ובנפחים..

בחזית הטכנית, מדד החוזק היחסי (RSI) ממשיך להישאר ניטרלי בעוד שהממוצע הנע ל -60 יום (MA 60) הועבר ל -9,120 דולר, ומילא תפקיד תומך בנסיגה של יום שני. מנקודת מבט לטווח קצר, אין סימנים בולטים ברורים.

אמנם חלה שוני קל בין מניות הביטקוין למניות בארה”ב בימים האחרונים, אך משתתפי השוק עדיין צריכים לצפות בשווקי המניות כדי לראות השפעות אפשריות.

לפי נתוני מסחר של OKEx, סנטימנט השוק היה ברור דובי. היחס הארוך / הקצר פועל מתחת ל -1.0 במשך רוב השבוע ובהעדר ריבית פתוחה הולכת וגדלה המחיר עשוי לעקוב אחר סנטימנט השוק בטווח הקצר..

תרשים BTC דולר OKExתרשים 1D של OKEx BTC רבעוני (BTCUSD0925). מקור: OKEx

קריאות נתוני מסחר של OKEx

בקר בדף נתוני המסחר של OKEx כדי לחקור אינדיקטורים נוספים.

יחס ארוך / קצר BTC

יחס ה- BTC ארוך / קצר התקשה לעלות מעל 1.0 במהלך השבוע, ומשקף את הסנטימנט הדובי הנפוץ בקרב סוחרים קמעונאיים. למרות שהיחס עלה לזמן קצר עד 1.1 ביום חמישי בבוקר, מאז הוא ירד במהירות לרמה הנוכחית של 0.87.

אם היחס יורד מתחת ל -0.8, זה היה מצביע על דוביות מוגזמת ואולי יוביל להיפוך בשוק.

זמן איסוף נתונים: 6/12 4:00 בבוקר עד 19/6 4:00 בבוקר (UTC)

היחס הארוך / הקצר משווה את המספר הכולל של משתמשים שפותחים עמדות ארוכות לעומת אלה שפותחים עמדות קצרות. היחס מורכב מכל החוזים העתידיים וההחלפות התמידיות, והצד הארוך / הקצר של המשתמש נקבע על ידי המיקום הנקי שלו ב- BTC..

בשוק הנגזרים, בכל פעם שנפתח פוזיציה ארוכה, הוא מאוזן בפוזיציה קצרה. משמעות הדבר היא כי המספר הכולל של תפקידים ארוכים חייב להיות שווה למספר הכולל של תפקידים קצרים. כאשר היחס נמוך מ -1, זה מצביע על כך שיותר אנשים מחזיקים במכנסיים קצרים ולהיפך.


בסיס BTC

העתיד הרבעוני (BTCUSD0925הפרמיה הסתכמה בסוף השבוע האחרון בסביבות 80 דולר. לאחר מכן הוא ירד ל 50 $ במהלך הירידה של יום שני לפני שהתאושש ל 110 $ ביום חמישי. עם זאת, כיום הפרמיה יורדת שוב ל -60 דולר, מה שמעיד על הורדת האמון בקרב משתתפי השוק.

זמן איסוף נתונים: 6/12 4:00 בבוקר עד 19/6 4:00 בבוקר (UTC)

אינדיקטור זה מראה את מחיר החוזים העתידיים הרבעוני, מחיר המדד הספוט, וגם את הבדל הבסיס ביניהם. הבסיס של זמן מסוים שווה למחיר החוזים העתידיים הרבעוני פחות למחיר המדד הספוט.

מחיר החוזים העתידיים משקף את ציפיות הסוחרים ממחיר הביטקוין. כאשר הבסיס חיובי, זה מצביע על כך שהשוק הוא שורי. כאשר הבסיס שלילי, זה מצביע על כך שהשוק הוא דובי.

פתוח ריבית ונפח מסחר

העתיד הרבעוני האחרון עלה לאוויר ביום שישי האחרון, ועבר מ BTCUSD0626 ל BTCUSD0925, אולם מאז לא ראינו שום הצטברות מיקום משמעותית מלווייתנים.

הריבית הפתוחה (OI) השבוע עולה בקנה אחד עם תנודות המחירים. נכון לעכשיו, ה- OI פועל ב -6.1 מיליון חוזים (חוזה אחד = 100 $), הגבוה ביותר בשבעת הימים האחרונים, אך הוא עדיין נמוך ב -0.5 מיליון מהשיא ביום חמישי האחרון.

זמן איסוף נתונים: 6/12 4:00 בבוקר עד 19/6 4:00 בבוקר (UTC)

ריבית פתוחה היא המספר הכולל של חוזים עתידיים / החלפות שטרם נסגרו ביום מסוים.

נפח המסחר הוא נפח המסחר הכולל של החוזים העתידיים והחלפות נצח על פני פרק זמן מסוים.

אם יש 2,000 חוזים ארוכים ו -2,000 חוזים קצרים, הריבית הפתוחה תהיה 2,000. אם נפח המסחר עולה והריבית הפתוחה תפחת בפרק זמן קצר, זה עשוי להצביע על כך שהרבה מאוד פוזיציות נסגרו, או שנאלצו להתפרק. אם גם נפח המסחר וגם הריבית הפתוחה עולים, זה מצביע על כך שנפתחו הרבה פוזיציות חדשות.

יחס הלוואות שוליים של BTC

יחס הלוואות השוליים ירד ביום שלישי לשפל של 0.91 ביום שלישי, מה שמרמז על כך שהסוחרים היו דובי מאוד במחיר לטווח הקצר. למרות שהיחס התאושש ל -1.8 כעת, הוא עדיין משקף זהירות מסוימת בשוק המרווח הנקודתי.

זמן איסוף נתונים: 6/12 4:00 בבוקר עד 19/6 4:00 בבוקר (UTC)

יחס הלוואות השוליים הם נתוני מסחר בשוק נקודתי המראים את היחס בין משתמשים הלווים USDT לעומת אלו הלווים BTC בערך USDT בפרק זמן נתון.

יחס זה מסייע גם לסוחרים להעריך את רגש השוק. בדרך כלל, אלו הלווים USDT שואפים לקנות BTC, ואלה הלווים BTC שואפים לקצר אותו.

כאשר יחס ההלוואות בשוליים גבוה, זה מצביע על כך שהשוק הוא שורי. כשהוא נמוך זה מצביע על כך שהשוק הוא דובי. ערכים קיצוניים של יחס זה הצביעו היסטורית על היפוך מגמה.

תובנות סוחר

רובי, מנתח השקעות OKEx

המגמה לטווח הקצר היא לטובת הדובים, אך הממוצע הנע ל -60 יום קרוב יחסית למחיר הנוכחי, מה שמגביל את מרווח התיקון. לנוכח האופן שבו ביטקוין נסחר בטווח צר במשך כחצי חודש, יתכן שינויים גדולים יגיעו בקרוב.

בעוד שמדדי נתוני המסחר ב- OKEx משקפים סנטימנט דובי בדרך כלל, הממוצע הנע ל -60 יום, שעמד על 9,120 דולר, מציע תמיכה קריטית, בעוד שהתנגדות העיקרית טמונה בטווח של 9,600 דולר – 9,700 דולר.

הצהרת אחריות: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך

OKEx Insights מציג ניתוחי שוק, תכונות מעמיקות וחדשות אוסרות מאנשי מקצוע בקריפטו.

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Like this post? Please share to your friends:
Adblock
detector
map