ביטקוין רואה ירידה גדולה בקושי בכרייה, אך הכורים עדיין קיימים: שעון שוק שבועי

עליית מחיר הביטקוין (BTC) האטה השבוע לאחר ריבאונד מהיר בשבוע שעבר. בשווקים המסורתיים, ה- S&P עלה 10.21 אחוז השבוע, הרווח השבועי הגדול ביותר מאז מרץ 2009, כקונגרס ארצות הברית הצביעו להעביר שטר גירוי של 2 טריליון דולר – הגדול בהיסטוריה של ארה”ב. המהלך מתכוון למתן את סבל הכלכלה שנגרם כתוצאה מההשפעה של התפשטות הגלובלית של קורונאווירוס (COVID-19)..

השבוע עלה גם עתיד הזהב 9.5 אחוזים, שֶׁלָהֶם הרווח השבועי הגדול ביותר מאז ספטמבר 2008. הביטקוין עלה כמעט 7 אחוזים באותה תקופת מסחר, אך צלל לאחר סגירת שוק המניות בארה”ב.

המניות בביטקוין ובארה”ב ממשיכות לסטות. פירסון בן 90 הימים מקדם התאמה בין BTC ל- S&P 500 צנח משיא של 0.598 ב- 17 במרץ ל- 0.516 ב- 27 במרץ, על פי מטבעות מטבעות.

OKEx BTC / USDT לעומת S&מחיר לפי שעה 500 P Futures. מקור: Tradingview

ירידה דרמטית בקושי בכרייה

בגלל קריסת מחיר הביטקוין מאז סוף פברואר, רשת המטבע הקריפטוגרפי עברה שינוי דרמטי בקושי בכרייה ב -26 במרץ. קושי בכרייה ירד 15.95 אחוז עד 13.91T, על פי Oklink.com

זה בפעם החמישית בהיסטוריה של הביטקוין כי הרשת חתכה את הקושי שלה ביותר מ -10 אחוזים, והיא הירידה הגדולה ביותר אי פעם כוח גיבוב מוחלט על פי Glassnode.

על פי נתונים מבריכת הכרייה NovaBlock, ביטקוין ירידת הקושי הגדולה ביותר באחוזים התרחש ב 31 באוקטובר 2011, אז ירד מ 1.47 מיליון ל 1.20 מיליון, ירידה של 18 אחוז. הירידה בקושי מעידה על כך שפחות כורים מתחרים על הביטקוין החדש שהוטבע, מכיוון שהיה פחות משתלם לעשות זאת.

על פי חציית ה- BTC של אוקלינק דף ספירה לאחור, חציית הביטקוין צפויה להתקיים בסביבות 12. מאי תגמול החסימה של ביטקוין יקטן מ -12.5 מטבעות לבלוק ל -6.25 לאחר החצי. משתמשים יכולים לצפות בספירה לאחור בשידור חי בדף.

קושי בביטקוין לעומת מחיר. מָקוֹר: צמת הזכוכית

כורי הביטקוין לא מוותרים

לפי נתוני טוקננליסט מצוטט המייסד והמנכ”ל ג’אי פרסאד בטוויטר, יתרות הכורים אינן יורדות, למרות ירידת המחירים עקב COVID-19. כורים ובריכות מובילים פועלים כרגיל. אולם מחיר המכירה הממוצע של אסדות הכרייה ירד ב-30-50 אחוז בהשוואה למחיר שקיים לפני פסטיבל האביב הסיני באמצע פברואר, על פי ראיון כורים מאת Odaily.

מנכ”ל Bitmain וו ג’יהאן אמר ב ראיון השבוע שהוא יחסית אופטימי לגבי מחיר הביטקוין בשנת 2020. בגלל התאוששות הפעילות הכלכלית ומדיניות ההקלות הכמותית של הממשלות, הוא מאמין שמחיר הנכסים הפיננסיים צריך להתאושש.

יתר על כן, סוג חדש של אסדת כריית Bitmain – Antminer S19 – הלך במבצע בשבוע האחרון, נמכר תוך 24 שעות. כוח המחשוב של S19 הגיע ל- 110T, שהיא כיום אסדת הכרייה המתקדמת ביותר, לפני המתחרים.

 מאזן כורים מצטבר. מקור: Tokenanalyst

קו המגמה השורי אינו חוקי

מחיר ביטקוין צנח מתחת ל -6,400 דולר ביום שישי, רמה מכרעת לטווח זמן קצר עד אמצע טווח, על פי צוות ניתוח השוק של OKEx ב27- במרץ. המחיר שבר את קו המגמה השורי בטבלת השעות. המטבע הקריפטוגרפי המוביל נסחר בסביבות 6,200 דולר בזמן העיתונות.

מחיר OKEX BTC / USDT. מקור: OKEx

יחס BTC ארוך / קצר – המציג את יחס המשתמשים עם מיקום ארוך נטו לעומת מיקום קצר על פני תקופת זמן מסוימת – חוזר כעת ל 0.96 לאחר ירידה של עד 0.67 ביום שבת, 28 במרץ. עם תפקידים קצרים הוא עדיין מעט גבוה יותר מאשר ארוך.

יחס BTC ארוך / קצר 3 / 22-3 / 30. מקור: נתוני מסחר בנגזרים OKEx

חוזה הרבעון העתידי של ביטקוין החדש (BTCUSD0626) הושק ביום שישי אחר הצהריים, שעון הונג קונג. התרשים שלהלן מציג פרמיה שלילית של 44 דולר בין מחירי העתיד הרבעוני למחירי הספוט בזמן העיתונות, מה שמעיד שרוב משתתפי השוק מצפים שמחיר הספוט ינוע כלפי מטה בהמשך.

בסיס עתיד רבעוני של BTC 3 / 22-3 / 30. מקור: נתוני מסחר בנגזרים OKEx

כתב ויתור: אין לקחת חומר זה כבסיס לקבלת החלטות השקעה, ולא להתייחס כהמלצה לעסוק בעסקאות השקעה. מסחר בנכסים דיגיטליים כרוך בסיכון משמעותי ויכול לגרום לאובדן ההון המושקע שלך. עליך לוודא שאתה מבין היטב את הסיכון הכרוך ולקחת בחשבון את רמת הניסיון שלך, את יעדי ההשקעה ולבקש ייעוץ פיננסי עצמאי במידת הצורך.

עקוב אחר OKEx ב:

סטמיט: https://steemit.com/@okex-official

Mike Owergreen Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
Social Links
Facebooktwitter
Promo
banner
Promo
banner